توضیحات رسمی را مطالعه کنید

59092_SchoolProfile_logos.PNG

Maastricht School of Management ( MSM )، که در سال 1952 تاسیس شد، یکی از قدیمی ترین و بین المللی ترین مدارس تجاری هلند است. MSM مدرک تحصیلی و مدرک معتبر بین المللی، مدرک کارشناسی ارشد و مدرک بین المللی، و همچنین بسیاری از دوره های حرفه ای و اجرایی کوتاه تر را ارائه می دهد. دوره های اجرایی به عنوان برنامه های ثبت نام باز و برنامه های سفارشی مطابق با نیاز سازمان های دولتی و خصوصی ارائه می شود.

MSM در شهر تاریخی زیبای ماستریخت در هلند - واقع در قلب اروپا واقع شده است. MSM برنامه MBA را با توجه به 2015-2016 بهترین رتبه بندی استاد Eduniversal رتبه بندی است # 2 در هلند. در سال 2014 و 2016، MSM یک فینالیست برای جایزه نوآوری انجمن معتبر MBA (AMBA) بود. حدود 1000 دانش آموزان در هر سال فارغ التحصیل از MSM برنامه است، و MSM فارغ التحصیلان اشغال موقعیت های بالا در کسب و کار، دولت و دانشگاه.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


Maastricht School of Management

MSM Master in Management (MM) یک برنامه کارشناسی تمام وقت یک ساله برای فارغ التحصیلان اخیر و متخصصان جوان است که مایل به مدیریت افراد و فرایندها با موفقیت در هر سازمان، ک ... [+]

اعتباربخشی برنامه استاد در مدیریت توسط AMBA، ACBSP و IACBE معتبر است. Maastricht School of Management توسط ATHEA به طور مؤثری تایید شده است.

آیا شما فارغ التحصیل بلندپروازانه یا حرفه ای جوان هستید که هدف آن موفقیت حرفه ای در مدیریت ارشد است؟

ما MM شما را با یک گام ضروری برای جلوگیری از پیشرفت حرفه خود به سطوح بالاتر با ارائه یک پایه محکم در عمل و تئوری مدیریت در یک دنیای سریع در حال تغییر جهانی فراهم می کند. در طول این دوره، شما با این فرصت برای درک چگونگی هدایت سازمان خود به عملکرد بالا در زمینه کسب و کار بین المللی متنوع و چند فرهنگی به شما ارائه می شود. شما از استادان با تجربه، شرکت های بین المللی و همکاران مختلف از زمینه های مختلف فرهنگی، کسب و کار و تحصیل خواهید آموخت.... [-]

هلند ماستریخت
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Maastricht School of Management (MsM)
Address
Maastricht School of Management Endepolsdomein 150
6229 EP ماستریخت, لیمبورگ, هلند
وب سایت
تلفن
+31 43 387 0808