توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره ISS

ISS یک مدرسه عالی بینالمللی علوم اجتماعی انتقادی سیاست گرا است. این دانش آموزان و معلمان جهان جنوب و شمال گرد هم می آورد در یک محیط اروپا. در سال 1952 به عنوان موسسه بین المللی مطالعات اجتماعی توسط دانشگاه هلندی و وزارت آموزش و پرورش هلند آن را پژوهش، آموزش و خدمات عمومی در زمینه مطالعات توسعه و همکاری های بین المللی تاسیس شده است. ما در لاهه، شناخته شده به عنوان "پایتخت حقوقی جهان قرار دارد.

ISS / EUR

تاریخ 1 ژوئیه 2009 ISS موسسه دانشگاه دانشگاه اراسموس روتردام (EUR) شد. این ساختار منحصر به فرد، که در آن ISS حفظ ماموریت، محل آن و خودمختاری نسبی در حالی که با بهره گیری از منابع موجود از یک دانشگاه مشهور بین المللی، در مورد پس از یک فرایند دقیق مذاکرات آمد. به عنوان یک موسسه دانشگاه، ISS قادر به توسعه تحقیقات نوآورانه در همکاری با قوا EUR و دسترسی بیشتر به بودجه تحقیقاتی هلندی و بین المللی است. دانشجویان فارغ التحصیل از ISS دیپلم و درجه که خرس نام هر دو ISS و EUR دریافت خواهید کرد. ISS خواهد در لاهه باقی می ماند هر چند که همه کارکنان و دانش آموزان برای دسترسی به امکانات و منابع EUR دارند.

پژوهش

تحقیقات در ایستگاه فضایی بین المللی در مطالعات توسعه متمرکز است. در این زمینه فرارشته از مطالعه به دنبال درک پدیده توسعه نیافتگی، توسعه و تغییر، با توجه ویژه به کشورهای کم درآمد. فقر، جهانی شدن، جنس و نابرابری کلمات کلیدی در بسیاری از برنامه های ما هستند.

تعلیم

ما ارائه می دهیم یک برنامه چهار ساله دکتر و کارشناسی ارشد 15.5 ماه معتبر در مطالعات توسعه با تخصص های گوناگون برای شرکت کنندگان از بیش از 50 کشور جهان است. علاوه بر این ما ارائه برنامه های دیپلم کارشناسی ارشد و دوره های کوتاه مدت. درجه، از جمله دکترا، در سطح بین المللی و با وضع قوانین هلندی شناخته شده است. ما بیش از 11.000 فارغ التحصیل در تمام سطوح دولت، کسب و کار و جامعه مدنی در آفریقا، آسیا و امریکا لاتین عمل کند.

اعتباربخشی

ایستگاه فضایی بین المللی MA لیسانس در مطالعات توسعه به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده، معتبر توسط سازمان accredication هلند فلاندرز NVAO و واجد شرایط بودن برای ورود به برنامه های دکترا در هلند و دیگر کشورها در سراسر جهان فراهم می کند.

خدمات عمومی

کارکنان ما می آید از بسیاری از کشورها و یک منبع دانش است و دارای تجربه گسترده ای در توسعه بین المللی. ما تحریک بحث های عمومی در مورد مسائل جاری، مهم برای تبادل دانش و برای افزایش آگاهی عمومی است. ISS سازماندهی طیف گسترده ای از حوادث، از کنفرانس بزرگ به جلسات میزگرد کوچک برای گروه انتخاب شده است. کارکنان نیز در حال توسعه ظرفیت نهادی، تحقیق قرارداد و خدمات مشاوره برای سازمان های بین المللی و دولت مشغول اند.

ISS به طور خلاصه

موسسه بین المللی مطالعات اجتماعی (ISS) در لاهه بخشی از اراسموس روتردام دانشگاه (EUR) است.

این موسسه فارغ التحصیل علوم اجتماعی انتقادی سیاست گرا، در سال 1952 تاسیس شد و قادر به استفاده از شصت سال تجربه است.

ISS یک جامعه بسیار متنوع بین المللی از محققان و دانشجویان از جنوب جهانی و شمال، که با هم مردم، ایده ها و بینش در یک محیط چند رشته که پرورش، پرورش و ترویج تفکر انتقادی و تحقیق نوآورانه را به مشکلات اساسی اجتماعی به ارمغان می آورد است.

کلید را به فلسفه و عمل ISS مایل به کمک به دستیابی به عدالت اجتماعی و عدالت در سطح جهانی است. مشارکت قوی با سازمان ها و افراد در کشورهای در حال توسعه یک شبکه است که در آن همکاری ایجاد دانش و یک رویکرد یکپارچه به تحقیق و تدریس می تواند شکوفا و شهروندان مهم هستند هنوز از اهمیت تشکیل می دهند.

ISS سهام تخصص با عموم مردم با ارائه سطح بالا مشاوره سیاست، خدمت به عنوان یک پلت فرم برای بحث و تبادل ایده ها و درگیر شدن در مشاوره.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

Institute Of Social Studies - Erasmus University Rotterdam

کارشناسی ارشد هنر در مطالعات توسعه ارائه می دهد یک آموزش آکادمیک و حرفه ای مربوط به جامد در تئوری و روش برای مطالعات توسعه. این است که برای کسانی که مایل به شروع و یا ادا ... [+]

کارشناسی ارشد هنر در مطالعات توسعه ارائه می دهد یک آموزش آکادمیک و حرفه ای مربوط به جامد در تئوری و روش برای مطالعات توسعه. این است که برای کسانی که مایل به شروع و یا ادامه مشاغل حرفه ای خود در زمینه توسعه طراحی شده است. در این برنامه MA شما در مورد نظریه جدید ترین و بحث یاد بگیرند. همچنین شما می خواهد برای بکارگیری این دانش به مسائل عملی از توسعه و تغییر اجتماعی یاد بگیرند.

تفکر انتقادی ... [-]
هلند The Hague
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
15 - 16 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی