IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره IHS

IHS که در سال 1958 تأسیس شد ، مؤسسه بین المللی مسکن و شهرسازی دانشگاه اراسموس روتردام است. بیش از 60 سال ، این ماموریت ما بوده است تا ظرفیت های انسانی و نهادی را کاهش دهد ، فقر را کاهش داده و کیفیت زندگی را در شهرها بهبود بخشیم. ما برنامه های دوره های کارشناسی ارشد ، دکترا و دوره های کوتاه را در مورد مباحث متنوع شهری از جمله پویایی اجتماعی اجتماعی در برنامه ریزی ، تاب آوری اقلیم ، نوآوری اقتصادی محلی ، مسکن از منظر حقوق بشر و جنس ، پایداری و شهرهای سبز (زیرساخت ها ، انرژی و آب) ، زمین ارائه می دهیم. قانون و امور مالی و مدیریت احیا کننده منابع طبیعی.

120113_commonstudentheaderErasmus.jpg

روشهای تدریس و یادگیری

روشهای تدریس و یادگیری ما در رویکرد IHS منحصر به فرد لقاح متقابل آموزش ، مشاوره و تحقیق لنگر انداخته شده است. رویکرد IHS برای تجهیز دانش آموزان به منظور ایجاد راه حل های چند بعدی برای کاهش فقر و بهبود کیفیت زندگی در شهرها طراحی شده است. کارکنان دانشگاهی ما در همه زمان ها در ماموریت های بین المللی آموزش و آموزش شرکت می کنند و به طور مستمر در تلاش برای توسعه راه حل های نوآورانه شهری هستند. ما به رویکرد بین رشته ای خود به آموزش افتخار می کنیم ، که از طریق آن اطمینان می یابیم موضوعات شهری و زندگی در زندگی واقعی در برنامه های درسی ما مورد بررسی قرار می گیرد.

120112_Renownedprofessors.jpg

تسهیل کنندگان

IHS با رهبران جهانی در زمینه توسعه شهری از جمله UN-Habitat ، Alliance Alliance و ICLEI همکاری می کند. IHS همچنین با دانشگاه های برجسته هلند در هلند و در سراسر جهان همکاری می کند تا درک کاملی از توسعه شهری ارائه دهد. آمستردام ، گرونینگن و TU- دلفت برخی از دانشگاههایی هستند که سخنرانی میهمانان در زمینه برندسازی شهر ، اقتصاد شهری ، تدارکات ، حمل و نقل ، حفظ میراث را فقط انتخاب کمی از منابع دانشگاهی اضافی می دانند که IHS همه ساله به دانشجویان ما ارائه می دهد.

دانش آموزان

کلاس IHS متشکل از متخصصان سطح متوسط با تجربیات غنی و متنوع از بیش از 45 کشور جهان است. پیشینه های معمول شامل معماری ، مهندسی ، برنامه ریزی ، اقتصاد ، علوم اجتماعی ، علوم محیط زیست و مسکن است.

فارغ التحصیلان IHS در انجام مأموریت ما برای کاهش فقر و ارتقاء کیفیت زندگی در شهرهای جهان سهم بسزایی داشته اند. آنها در بخش های خصوصی ، دولتی و دانشگاهی مواضع متنوعی را به دست می گیرند. در اینجا چند نمونه از موقعیتهایی که دانش آموختگان ما در این زمینه کسب کرده اند آورده شده است:

economy اقتصاد مدور مدیر پروژه در فیلیپس

governance مدیریت شهری و متخصص سیاست در UN-Habitat

consult مشاور معماری در بانک توسعه آسیا

advis مشاور برنامه ریزی مکانی در GIZ

Insp بازرس ارشد وزارت امور محلی و توسعه منطقه ای

● مدیر مرکز حمل و نقل پایدار محیط زیست و تغییرات آب و هوا

Professor استاد كامل در دانشگاه Pontificia Universidad Javeriana

120110_getadiplomafromatop100university.jpg

شهر

IHS در پردیس دانشگاه اراسموس ، Woudestein ، در شهر نمادین روتردام واقع شده است. سبک معماری جسورانه ، برنامه ریزی شهری پیشگام و جمعیت چند فرهنگی مشهور ، روتردام را به صدرنشینی نوآوری و تزکیه در جهان شهری سوق داده است. IHS به تاریخ روتردام خود افتخار می کند و به بازسازی و نوسازی شهر پس از ویرانی های ناشی از جنگ جهانی دوم کمک می کند. روتردام در برابر یک افق چشمگیر ، پر از لینک های حمل و نقل محلی و بین المللی عالی است ، و آن را به عنوان یک پایگاه عالی برای کشف همه چیزهایی که هلند و بقیه اروپا ارائه می دهند ، قرار داده است. سیستم های حمل و نقل بهم متصل و مسیرهای دوچرخه ایمن وجود دارد ، که باعث می شود سفر به اطراف شهر بسیار لذت بخش باشد. این شهر با 175 ملیت مختلف و 600000 نفر از ساکنان روتردام را در خود جا داده است. بعلاوه ، یادگیری زبان انگلیسی در سیستم آموزش هلندی اجباری است ، بدین معنی که تقریباً کل کشور قادر به صحبت به زبان انگلیسی است! چشم اندازی که از رشد این شهر خارق العاده برخوردار است ، نشانگر همجوشی بین بندر ، شهر روتردام و دانشگاه اراسموس روتردام است.

120109_Resized_Girlsoncampusfromtheback.jpg

پذیرش

با شروع از اول اکتبر هر سال ، می توانید درخواست خود را برای برنامه های استاد ما شروع کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط پذیرش ، لطفا از وب سایت ما اینجا بازدید کنید .

برنامه هایی که در

انگلیسی

مکان ها

روتردام

Institute For Housing and Urban Development Studies, IHS, Erasmus University Rotterdam

Address
Burgemeester Oudlaan 50
Mandevile, 14th floor
3062 PA روتردام, هلند جنوبی, هلند
وب سایت
تلفن
+ 31 10 408 9825