International Business School the Hague

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا مطالعه در IBSH ؟

یک تجربه بین المللی

لاهه یک شهر زیبا و بین المللی است که به دولت هلند، پارلمان، دیوان عالی و شورای حکومت مشغول است، اما بیشتر از دادگاه بین المللی کیفری، دادگاه بین المللی کیفری و سازمان ملل متحد شناخته شده است. علاوه بر این، شهر لاهه بیش از 150 سازمان بین الملل را در اختیار دارد و این مکان را جذاب برای دانشجویانی می کند که مایل به پیروی از یک حرفه تجاری بین المللی هستند.Binnenhof castle (Dutch Parliament) background with the Hofvijver lake against a background of skyscrapers and blue cloudy sky, Hague (Den Haag), Netherlands

یک محل زیبا و استقبال برای زندگی

لاهه یک شهر امن و مدرن است که با ترکیب خوبی از مهاجران بین المللی، دیپلمات ها و مردم محلی هلند است. گرچه زبان رسمی در لاهه هلندی است، بسیاری از بازدیدکنندگان هلندی را به عنوان فرمان قوی زبان انگلیسی انتخاب کرده اند، که باعث می شود تا به طور خاص از استقرار یکپارچه سازی شود.

لاهه، مانند بسیاری از شهرهای هلندی، با پارک ها، موزه ها، گالری های هنری، کافه ها و البته خطوط دوچرخه پر شده است! سیستم حمل و نقل در هلند یکی از بهترین در جهان است که به این معنی است که شما دسترسی آسان و قابل اعتماد به شهرهای سراسر کشور از جمله آمستردام، روتردام، گرینینگن و بسیاری دیگر را خواهید داشت.

برنامه با کیفیت بالا و فشرده

برنامه های کارشناسی ما منحصر به فرد طراحی شده است تا شما را آماده تبدیل شدن به یک رهبر در زمینه انتخاب شده خود کنید. این به این معنی است که شما از کارشناسان دانشگاهی که در حال بررسی چالش های فعلی و آینده کسب و کار هستند آموزش خواهید داد. شما از متخصصان صنعت یاد می گیرید که در زمین و در زمینه کار بر روی مشکلات کسب و کار امروز هستند. علاوه بر این، برنامه درسی ما به شما از نظر علمی و حرفه ای به شما فشار می آورد تا نتایج با کیفیت بالا را که در نهایت شما را برای حرفه ای خود آماده می کند، ارائه دهید.

54343_DSC_0610.JPGInternational Business School the Hague ( IBSH ) مدرسه نوآورانه کسب و کار و مدیریت است که در هلند تاسیس شده و در شهر لاهه مستقر است. IBSH برخلاف بسیاری از مدارس تجاری دیگر است که به طور خاص برنامه های PhD، Master و Bachelor را طراحی کرده است تا دانش آموزان خود را برای تبدیل شدن به رهبران کسب و کار بهتر مورد سوءاستفاده قرار دهد. IBSH شش برنامه ارائه می دهد. سه دلیل (3) بالا برای مطالعه در اینجا:

  • یک تجربه بین المللی؛
  • یک محل زیبا و خوش آمدید برای زندگی؛ و
  • یک برنامه با کیفیت بالا و فشرده

54342_DSC_0616.JPGRisk Management Work process.Picture Trader working Market Report Document Touching Screen Tablet.Using Worldwide Graphic Icons,Stock Exchange Report.Business Project Startup.Horizontal,Flares Effect

در باره

IBSH یک موسسه قانونی تاسیس آموزش عالی است و برنامه های تحصیلات لیسانس در مدیریت کسب و کار، بانکداری و مالی، حسابداری و امور مالی ارائه خواهد کرد. دوره های تحصیلات تکمیلی پس از ارزیابی دقیق در سال های آینده معرفی خواهند شد. مدیریت همچنین برنامه ریزی برای ارائه دوره های مناسب و سفارشی برای آموزش شرکت در مناطق انتخاب شده است. در سال های پس از آن، برنامه های دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد دوره نیمه کاره می تواند برای یک طبقه کارگر مشغول کار گروهی از افراد ساکن در و در اطراف شهر لاهه معرفی شود. 54341_DSC_0607.JPG

حرفه

چشم انداز IBSH "ایجاد رهبران پویا" در مورد آموزش دانش آموزان در مورد پیچیدگی های مختلفی است که کسب و کار در جهان در آینده نزدیک و دور خواهد ماند. IBSH معتقد است که با حفظ یک درک IBSH از روندهای آینده و ابتکارات نوآورانه، قادر خواهد بود محتویات بسیار محتمل و معنی دار را به دانش آموزان ارائه کند تا بهترین آنها را برای نقش رهبری در حوزه های مربوطه آماده کند. یک رهبر پویا، فردی است که می تواند تصویر جامع را درک کند و در زمان های پیچیده پیچیده می تواند تصمیمات صحیح بگیرد.The leader of the business people giving a speech in a conference room.

مکان ها

لاهه

Address
Rijswijkseweg 60, 2516 EH
لاهه, هلند جنوبی, هلند