توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Fontys یکی از بزرگترین دانشگاه های علوم کاربردی در هلند است و انواع برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را به زبان انگلیسی ارائه می دهد. ما دانشجویان بین المللی بیشتر از هر دانشگاه دیگری در هلند داریم که دانش آموزان بیش از 80 ملیت از سراسر جهان است.

با وجود تعداد زیاد دانشجویان، آموزش در Fontys در مقیاس کوچک سازماندهی شده است. در Fontys، بین المللی کردن یک مسئله کلیدی است. ما آموزش زبان انگلیسی را به دانشجویان خارجی ارائه می دهیم که مایل به دنبال برنامه های دوره ای کامل و یا دانشجویان خارجی هستند که به عنوان دانشجویان مبادله می شوند. کیفیت ویژگی اصلی چشم انداز Fontys است. ما در تلاش برای رسیدن به یک سطح از کیفیت که مطابقت هر یک از موسسات آموزش عالی در زمینه اروپا است.

Fontys توجه خاصی را بر پارامترهای لازم برای اطمینان از پیشرفت صاف مطالعات نظیر نظارت بر نظارت بر زندگی، مربیگری و یک سیستم «دوستان»، دوره های آموزشی و امتحان، بازخورد در رابطه با ارزیابی ها و تکالیف، مطالعه ثبت پیشرفت، ارائه اطلاعات و دسترسی از کارکنان آموزش

ما تلاش می کنیم که یک موسسه آموزشی باشد که "از طریق حمایت از رشد رشد می کند

ما که هستیم

Fontys آموزش و پژوهش را فراهم می کند. به عنوان یک دانشگاه مبتنی بر گسترده، ما بزرگترین موسسه دانش عمومی در هلند جنوبی است. Fontys می خواهد یک موتور نوآوری با پیوند دادن آموزش و تحقیقات خود به روند نوآوری در داخل و خارج از مناطق باشد. Fontys به علت آموزش و تحقیقات خود در تقریبا در تمام بخش های جامعه تاثیر زیادی دارد. به دلیل نمایندگی ما در موقعیت های کلیدی تقریبا در هر بخش، هر کس که در جنوب هلند زندگی می کند و با آن کار می کند، به طور مستقیم یا غیر مستقیم با Fontys تماس می گیرد. ما گروه های بزرگی از جوانان با استعداد را در حرفه های زیادی آموزش می دهیم. پس از آموزش، ما آنها را به عنوان همکاران، به عنوان مربیان کارآموزی، به عنوان همکاران در همکاری و / یا تحقیق و یا به عنوان حرفه ای که مایل به غنی سازی و یا عمق دانش خود هستند، ملاقات می کنیم.

سازمان ما در نظم خوب است. دانش آموزان و کارکنان راضی هستند و به ترتیب به ما 'هفت منفی' و 'هفت به علاوه'. Fontys از لحاظ مالی سالم است و کیفیت تحصیلات ما نیز در نظم خوب است. ویژگی های اساسی که ما از خودمان تقاضا می کنیم، به طور پایدار در چرخه های کنترل و همراهی قرار دارند. ما خودمان را به عنوان یک شریک دانش و نوآوری مناطق و زمینه های حرفه ای در نظر می گیریم.

دیدگاه آموزشی

تحولات تکنولوژیکی، اجتماعی و اقتصادی تاثیر گذار و تغییر جهان در اطراف ما، در حال حاضر و در آینده است. Fontys سهم مهمی را در این تغییرات ضروری با ملاقات بیش از نیازهای دانش آموز و جهان آینده به ارمغان می آورد. اهمیت ما نیز در تأثیر ما بر اجرای تغییرات در جامعه - منطقوی، ملی و بین المللی است. ارزش افزوده ما در نقش پیشگیرانه ما - در طراحی مشترک و توسعه یک جامعه پایدار و منصفانه است.

ما این ارزش افزوده را با پیوند دادن استعدادها به منظور تغییر در بخش های اجتماعی و زمینه های کاری تحویل می دهیم. عملکرد ما به عنوان یک موسسه باز شناختی این است که با ایجاد ارتباط بین آموزش و پژوهش و مسائل مربوط به مسائل اجتماعی، فرم را فراهم کنیم. این است که چگونه ما در نوآوری در زمینه کار، زمینه حرفه ای و بخش های اجتماعی کمک می کنیم. ما برنامه های منطقه ای، ملی و بین المللی را با همکاری شرکای اجتماعی تشکیل می دهیم. ما فعالانه و آینده گرا هستیم تا بتوانیم تأثیر لازم را بر جامعه، امروز و در آینده داشته باشیم.

ما با سرمایه گذاری در استعدادها، این ارزش افزوده را ارائه می دهیم. برای ما، استعداد استعداد یا ویژگی شخصی شخصی است که شما را قادر می سازد تا به جامعه کمک کنید. استعداد به افراد اجازه می دهد از نقاط قوت خود استفاده کنند. Fontys برای همه کسانی که می خواهند کشف و توسعه مهارت های خود را در سطح حرفه ای بالاتر و هر کسی که می خواهد برای ادامه تحصیلات خود را ادامه دهد وجود دارد. ما فضا را برای همه زمینه های فرهنگی و اجتماعی ارائه می دهیم.

ambition ما

هسته وظیفه ای که ما به خودمان تحمیل می کنیم و قول می دهیم که این امر به دانشجویان، حوزه حرفه ای و جامعه متشکل از دو عنصر می باشد:

  1. ما به دانش آموزان فرصت می دهیم تا استعدادهای خود را کشف و توسعه دهیم تا کارشناسان آماده سازی که مسئولیت اجتماعی را بپذیرند، به نوآوری ها در زمینه حرفه ای خود کمک کنند و به نوبه خود به طور مطلوب توسعه یابند.
  2. ما در نوآوری های حرفه ای در موضوعاتی که مربوط به مناطق هستند، کار می کنیم. در اینجا، ما با دولت، موسسات و شرکت های تحقیق و توسعه برای نوآوری در منطقه همکاری می کنیم و در اکوسیستم سرمایه گذاری می کنیم که دانش آموزان و کارکنان می توانند (ادامه) حرفه ای بودن را داشته باشند.

Fontys دارای یک تعهد اجتماعی واضح است: ارائه آموزش الهام بخش، به چالش کشیدن و با کیفیت بالا و آموزش عالی عالی و اجرای عملی، تحقیقاتی که برای جامعه اهمیت دارد. تحصیلات و تحقیقات برای سوالات جاری و آینده و نیازهای دانش آموز، زمینه حرفه ای و جامعه (منطقه ای) مناسب است. ما می خواهیم فرمول بندی، اولویت بندی، تحقیق و، در صورت امکان، سؤالات آینده را با همکاری شرکایمان حل کنیم.

ماموریت ما

کیفیت ویژگی اصلی است

هدف Fontys به عنوان یک موسسه آموزشی است که "رشد الهام بخش از طریق حمایت است

هدف اصلی ارتقاء یک ذهنیت سازمان است که منجر به توجه مداوم به بهبود کیفیت در زمینه آموزش، محتوا و فرایندها خواهد شد. Fontys تمرکز بر برنامه های آموزشی و برنامه های کارشناسی ارشد توسط دولت هلند است. آموزش و پرورش به خوبی سازمان یافته است و در محیط های آموزشی حرفه ای ارائه می شود. Fontys تلاش می کند برای دستیابی به کیفیت بالا، فعالیت های خود را به طور جامع در داخل جامعه، در حالی که دستیابی به موقعیت پیشرو به عنوان یک موسسه دانش، ملی و در محیط منطقه ای خود است.

کیفیت ویژگی اصلی چشم انداز Fontys است. Fontys تلاش می کند تا به یک سطح از کیفیت که مطابق با هر موسسه آموزش عالی در زمینه اروپا مطابقت دارد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • هلندی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


Fontys University of Applied Sciences

FHK MA U، Tilburg، هلند ارائه می دهد هم زمان استاد معماری. این استاد مشارکتی، موضعی، خلاق و مبتنی بر عمل است. در حالی که به شدت در سنت معماری هلندی ریشه دارد، این برنامه ... [+]

برنامه

FHK MA U، Tilburg، هلند ارائه می دهد هم زمان استاد معماری (M. Arch). استاد معماری همکاری، موضعی، خلاق و مبتنی بر عمل است. در حالی که به شدت در سنت معماری هلندی ریشه دارد، این برنامه دارای یک جهت گیری قوی بین المللی است. امروزه چالش های فضایی که معماران با آن مواجه هستند طبیعتا جهانی هستند و در عین حال نیاز به زمینه ها و راه حل های خاص را دارند. هدف این برنامه آموزشی، آموزش معماریانی است که بتوانند با استفاده از نگرش بازتابنده و مهارت های عملی و کارآفرینی، هوشمندانه طراحی را ترکیب کنند. برنامه درسی مبتنی بر شایستگی است و به دنبال دستیابی به مهارت های تسلط در هفت مهارت حیاتی (طراحی، تحقیق، همکاری، ارتباطات، مهارت های کارآفرینی، سازماندهی، مهارت های حرفه ای) مفهوم آموزشی این برنامه استاد منحصر به فرد است؛ آموزش و پرورش در همکاری با اشتغال در یک تمرین حرفه ای. این آموزش همزمان موجب تجربه و آموزش دانشجویان بیش از برنامه درسی مکتب می شود که برای تشکیل حرفه ای آنها به عنوان طراحان معماری ضروری است. علاوه بر این، خود آکادمی یک آزمایشگاه برای تخصیص فضایی از ذینفعان واقعی است. معلمان ما حرفه ای هستند از انواع رشته ها، اما همه با یک رابطه قوی با تمرین. استودیو طراحی قلب برنامه استاد است. در استودیو، دانش آموزان آموزش داده شده است تا انواع مهارت ها و روش ها را در برابر پیشنهاد های طراحی مجدد مصنوعی برای مشکلات پیچیده فضایی مورد استفاده قرار دهند. انتصاب استودیو به طور پیوسته به... [-]

هلند تیلبورگ
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
48 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Fontys University of Applied Sciences

استاد موسیقی در دانشکده هنرهای زیبا و هنری Fontys در تیلبورگ، هلند، یک برنامه پیشرفته تحصیلی برای نوازندگان بسیار با استعداد است که به دنبال حرفه ای به عنوان یک هنرمند حر ... [+]

برنامه مختصر

استاد موسیقی در دانشکده هنرهای زیبا و هنری Fontys در تیلبورگ، هلند، یک برنامه پیشرفته تحصیلی برای نوازندگان بسیار با استعداد است که به دنبال حرفه ای به عنوان یک هنرمند حرفه ای در صحنه کنسرت بین المللی هستند. بعد منحصر به فرد استاد موسیقی در Fontys جزء شخصی است: دانش آموزان یک بورس تحصیلی دو ساله دریافت می کنند و می توانند برنامه را مطابق با نیازهای شغلی که در حال شکل گیری آنها می باشد، مطابق با نیازهای خود قرار دهند. دانش آموزان ممکن است از تحصیلات خود برای گرفتن دوره های با استادان در Fontys و حتی با استادان خارجی و هنرمندان استفاده کنند.... [-]

هلند تیلبورگ
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
24 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Fontys University of Applied Sciences

دانشکده هنرهای زیبا و هنری Fontys واقع در قلب تیلبورگ، هلند، به مطالعه و بررسی تحولات فرهنگی هر نوع و به منظور درک اینکه چگونه می تواند تغییر معنی دار در فضاهای مشترک ما ... [+]

منظور از فضای عمومی چه چیزی است؟

دانشکده هنرهای زیبا و هنری Fontys واقع در قلب تیلبورگ، هلند، به مطالعه و بررسی تحولات فرهنگی هر نوع و به منظور درک اینکه چگونه می تواند تغییر معنی دار در فضاهای مشترک ما را اختصاص داده است. از این آگاهی، برنامه کارشناسی ارشد جدید به نام "انجام فضای عمومی" متولد شد.

در زماني که ساختارهاي سياسي و اجتماعي به شدت بازنگري مي شود، PPS يک محيط انعطاف پذير و نوآورانه را براي آگاهي هنري ايجاب مي کند، فضاي عمومي را از طريق گسترده تري بازشناسي و بازسازي مي کند. ترکیب یک رویکرد بین رشته ای از روش ها از جمله نظریه انتقادی و سایر روش های تحلیلی، با طیف گسترده ای از روش های تحقیق، PPS ارائه دهنده خلاق فرصت برای کشف قدرت جهانی تولید کار در فضای عمومی است.... [-]

هلند تیلبورگ
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Fontys University of Applied Sciences

این دوره نیمه کارشناسی ارشد کلاسیک نوآورانه دو ساله به طور مشترک توسط دانشگاه کوادارتز هنر در روتردام و دانشکده هنرهای زیبا و نمایشی Fontis در Tilburg اجرا می شود. این بر ... [+]

برنامه مختصر

این دوره نیمه کارشناسی ارشد کلاسیک نوآورانه دو ساله به طور مشترک توسط دانشگاه کوادارتز هنر در روتردام و دانشکده هنرهای زیبا و نمایشی Fontis در Tilburg اجرا می شود. این برنامه برای حمایت از جنبش های مجرب از زمینه های مختلف طراحی شده است، در حالیکه آنها تحقیقات را به سوالاتی که از عمل جاری خود آغاز می کنند، انجام می دهند. این دوره در یک محیط یادگیری رخ می دهد که دانشجویان را به طیف وسیعی از رویکردها، رشته های حرکتی و حوزه های خلاق متکی می کند و آنها را در حفظ ارتباط با زمینه کاری خود به کار می گیرد. دانش آموزان همکاران ایجاد شده در این دوره هستند و مسئولیت ایجاد محتوای تکالیف خاص و ایجاد هماهنگی یادگیری مولد با همسالان خود را خواهند داشت. این دوره در دوره های 2 هفته ای است که 3 بار در سال در دانشگاه Codarts در روتردام یا Fontys در Tilburg برگزار می شود که هر دو دارای امکانات رقص، تئوری و سیرک می باشند.... [-]

هلند تیلبورگ
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
24 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Fontys University of Applied Sciences

2 برنامه اختیاری Pathways - MSc در مدیریت لجستیک بین المللی و مدیریت زنجیره تامین (ILSCM) و کارشناسی ارشد در تدارکات بین المللی و مدیریت زنجیره تامین (IPSCM) وجود دارد. ... [+]

برنامه مختصر

یک سال مطالعه دانشگاهی در 2 کشور، افق افق خود را با تمرکز واقعا بین المللی در موضوعات مختلف گسترش دهید. شما می توانید از 2 Pathways را انتخاب کنید؛

کارشناسی ارشد لجستیک و مدیریت زنجیره تامین بین المللی (ILSCM)کارشناسی ارشد در مدیریت تدارکات بین المللی و مدیریت زنجیره تامین (IPSCM).محتوای برنامه

دوره 1؛ سپتامبر - دسامبر در هلند؛

زنجیره تامین و سیستم های کنترل تولیدمهارت های تحقیق و اقتصاد برای زنجیره تامین بین المللیمدل سازی امور مالی و تجاری دریایی... [-]
هلند ونلو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Fontys University of Applied Sciences

این برنامه برای فارغ التحصیلان تازه یا تازه کار از هر رشته ای با تجربه کم و یا هیچ کارایی که مایل به کسب مدرک کسب و کار و مدرک برای پیگیری حرفه ای در مدیریت در یک سطح است ... [+]

کارشناسی ارشد در کسب و کار و مدیریت (MBM) برای فارغ التحصیلان تازه و تازه کار از هر رشته ای با تجربه کم و یا بدون کار است که مایل به کسب کسب و کار و مدرک حرفه ای برای پیگیری حرفه ای در مدیریت در سطح استراتژیک طراحی شده است.

برنامه تحصیلی را می توان در عرض 12 ماه تکمیل کرد و دانش آموزان را قادر می سازد تا در دو دانشگاه در دو کشور: Fontys University of Applied Sciences (هلند) و دانشگاه پلیموث (انگلستان) تحصیل کنند. نوشتن پایاننامه (پایان نامه کارشناسی ارشد) در یک شرکت در نقاط مختلف دنیا می تواند تجربه تجربی بین المللی را به دست آورد.... [-]

هلند ونلو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Fontys University of Applied Sciences

شایستگی اصلی طراح شهری این است که توانایی طراحی شرایط فضایی را برای تسهیل برنامه های مختلف شهری و شهری با توجه به ارزش های اجتماعی، زیست محیطی و اقتصادی سایت و جامعه را ت ... [+]

چه چیزی از ما انتظار داریم

مفهوم آموزشی این برنامه استاد منحصر به فرد است؛ آموزش و پرورش همزمان با اشتغال در یک حرفه حرفه ای. این آموزش همزمان موجب تجربه و آموزش دانشجویان بیش از برنامه درسی مدرسه می شود که برای تشکیل حرفه ای آنها به عنوان طراحان شهر ضروری است. علاوه بر این، خود آکادمی یک آزمایشگاه برای تخصیص فضایی از ذینفعان واقعی است. معلمان ما حرفه ای هستند از انواع رشته ها، اما همه با یک رابطه قوی با تمرین. استودیو طراحی قلب برنامه استاد است. دانش آموزان در استودیو آموزش داده می شوند تا انواع مهارت ها و روش ها را در برابر پیشنهاد های طراحی مجدد مصنوعی برای مشکلات پیچیده فضایی مورد استفاده قرار دهند. انتصاب استودیو به طور پیوسته به پیچیدگی جوامع معاصر مربوط می شود و پارامترهای اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و تکنولوژیکی را در بر می گیرد.... [-]

هلند تیلبورگ
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
48 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Rachelsmolen 1, 5612 MA Eindhoven Postbus 347, 5600 AH
آیندهوون, شمال برابانت, هلند
Address
Bs. Zwijsenstraat 11
تیلبورگ, شمال برابانت, هلند
Address
Tegelseweg 255
ونلو, لیمبورگ, هلند