Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

همه اعضای هیات علمی در هر دو تحقیق و تدریس شرکت دارند. این اجازه می دهد تا مدرسه رشد کند. با پنج برنامه کارشناسی و 18 برنامه فارغ التحصیلی، مدرسه اقتصاد اراسموس تلاش می کند تا بهترین در رشته های خود (اقتصاد، اقتصاد کسب و کار و اقتصاد سنجی) باشد و تلاش می کند تا در زمینه تحقیق و تدریس به موفقیت برسند. این را می توان با عملکرد آن در رتبه بندی اندازه گیری کرد.

مدرسه اقتصاد اراسموس استراتژیک تمرکز روشن در اقتصاد دارد. همانطور که 100 سال پیش بود، به عنوان مدرسه در سال 1913 تاسیس شد، اقتصاددانان قدم در حال تکان دادن دانشگاه اراسموس روتردام هستند. بهترین فارغ التحصیلان اراسموس کمک های برجسته ای به علم، دولت و کسب و کار کرده اند.

مدرسه اقتصاد اراسموس یک موسسه بین المللی شناخته شده است که دانش علمی را به مسائل اقتصادی آینده کمک می کند و هدف آن پاسخ به مسائل مرتبط با نگرانی دولت و شرکت ها است. تمرکز مدرسه در ایجاد، انتشار و استفاده از دانش علمی است، همه از دیدگاه اقتصادی است. مدرسه اقتصاد اراسموس بر آخرین بینش در این رشته تمرکز دارد. این همکاری با شرکای علمی بین المللی است و دارای زمینه های محلی در مسائل مربوط به کسب و کار مربوط به موقعیت منحصر به فرد است که شهر روتردام به عنوان مرکز حمل و نقل و صنعت است.

امکانات پردیس:

محله مدرسه اقتصاد اراسموس، محوطه Woudestein ما، یک دوچرخه سواری مناسب 15 دقیقه ای از مرکز شهر روتردام، از جمله ایستگاه قطار جدید Rotterdam Centraal است. در خارج از زمان کلاس، دانش آموزان در ساختمان جدید Polak جدید پر نور و یا در کتابخانه دانشگاهی کشور ما، قهوه را در Erasmus Food Plaza، یا در یک رویداد در تئاتر و یا کافه در اسمیتس شرکت می کنند. مرکز ورزشی در محوطه دانشگاه سالن بدنسازی، رقص، چرخش، اسکواش و تنیس را در بین بسیاری از کلاس های دیگر ارائه می دهد. به طور خلاصه، به اندازه کافی در محوطه دانشگاهی که با زندگی دانشجویی شلوغ است، انجام شود.

شغل:

بسیاری از شرکت ها در هلند و خارج از کشور علاقه مندند که اقتصاددانان را با خاصی استخدام کنند، اما همچنین با دانش گسترده ای که می توانند در همه شرایط زندگی واقعی اعمال کنند. دانش خاص اما کاربرد وسیع اقتصاد، چیزی است که فارغ التحصیلان در اقتصاد در بسیاری از بخش های کسب و کار و دولت بسیار محبوب هستند.

دانش آموزان ما به دنبال یک مجموعه گسترده ای از حرفه ها هستند. فارغ التحصیلان اقتصاد و اقتصاد ما با مشکلی در یافتن اشتغال برخورد نمی کنند. اکثر فارغ التحصیلان اخیر سه ماه پس از فارغ التحصیلی قادر به پیدا کردن شغل هستند. مبنای کار آتی در انتخاب موضوعی است که در طول تحصیل انتخاب شده است. با این حال، بدون توجه به آنچه شما انتخاب می کنید، اقتصاددانان روتردام به طور گسترده ای مشغول به کار هستند. آنها نه تنها در مشاغل خاص اقتصادی مشغول به کار هستند و همچنین در موقعیت های عمومی در سطوح علمی کار می کنند. چندین نمونه از موقعیتها شامل تحلیلگران بورس اوراق بهادار، مدیران / تحلیلگران سرمایه گذاری، کارآفرینان، مشاورین مالی، مدیران بازاریابی، بازرسان مالی، مدیران فروش، کارکنان سیاست، مدیران پرسنل، استادان، دانشگاهیان، سیاستمداران، مشاوران مدیریت و روزنامه نگاران علمی هستند. گرچه لیست فوق شامل چندین موقعیت و بخش ها می شود، اقتصاددانان ما عمدتا در بخش های زیر یافت می شود:

  1. بانکداری
  2. حسابداری، دفاتر اداری، مشاورین مالیاتی
  3. مشاوره
  4. مدیریت عمومی عمومی
  5. تحقیقات اقتصادی / شرکت های مشاوره
  6. تجارت (به خصوص شرکت های عمده فروشی) و شرکت های چند ملیتی
  7. کارآفرینی

پذیرش:

از اول نوامبر هر ساله می توانید شروع به پذیرش در برنامه های لیسانس و کارشناسی ارشد خود کنید. اکنون می توانیم تصور کنیم که شما کنجکاو هستید که در مورد شرایط ورود و نحوه اعمال آن اطلاعات کسب کنید.

البته این بستگی به تحصیل قبلی و سایر عوامل شما دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا از وب سایت ما برای شرایط پذیرش لیسانس و کارشناسی ارشد استفاده کنید.

مکان ها

روتردام

Erasmus School of Economics

Address
Erasmus School of Economics
P.O. Box 1738

3062PA روتردام, هلند جنوبی, هلند
تلفن
+31 10 408 1380

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: