Eindhoven University of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Eindhoven University of Technology ایلندون (TU / e) یک دانشگاه تحقیقاتی در زمینه علوم مهندسی است

  • علم برای جامعه: حل مسائل مهم اجتماعی و تقویت رفاه و رفاه با تمرکز بر مناطق استراتژیک انرژی، سلامت و تحرک هوشمند
  • علم برای صنعت: توسعه نوآوری های تکنولوژیک در همکاری با صنعت
  • علم برای علم: پیشرفت در علوم مهندسی از طریق تعالی در هسته های اصلی تحقیق و نوآوری در آموزش و پرورش

آموزش عالی

ما آن را به عنوان وظیفه ما آموزش مهندسان برای داشتن یک اساس علمی و عمق علمی می بینیم. آنها همچنین دارای مهارت های لازم برای موفقیت در بخش های اجتماعی و عملکرد هستند. دانشکده کارشناسی و دانشکده فارغ التحصیل با توجه به آینده، TU / e یک اصلاحات آموزشی عمده را آغاز کرده است. برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد باقی می ماند، اما به ترتیب در کالج لیسانس و کالج فارغ التحصیل می شوند. دانش آموزان آزادی بیشتری خواهند داشت و حتی می توانند از یک برنامه گسترده مبتنی بر موضوعات جامعه محور پیروی کنند یا حتی می توانند یک برنامه تخصصی علمی را انتخاب کنند.

تحقیقات با کیفیت پیشرفته

دانشگاه با پیشرفت تحقیقات با کیفیت، به پیشرفت علوم فنی و در نتیجه توسعه نوآوری های تکنولوژیکی کمک می کند. ما در زمینه هایی که در جامعه علمی بین المللی شرکت می کنیم تمرکز می کنیم. این می تواند نقش مهمی ایفا کند. TU / E می خواهد انگیزه های قابل توجهی را برای صنایع دانش فشرده و دیگر بخش های اجتماعی با شدت تکنولوژی در حال رشد و سرعت در حال تحول ایجاد کند. این توسط رتبه بندی ما تایید شده است؛ ما در سراسر جهان # 1 دانشگاه تحقیقات در صنعت همکاری و بالا 75 در مهندسی است

Valorisation دانش

TU / E تاکید بر ارزش شناختن دانش است: نتایج تحقیقات به نوآوری های موفقیت آمیز تبدیل شده و به عنوان پایه ای برای ایجاد محصولات جدید، فرایندها و شرکت ها به کار گرفته می شود. ما دانشجویان و کارکنان را برای انتخاب کارآفرینی تشویق می کنیم.

ماموریت TU / E

با این مشخصات، TU / e خود را به عنوان یک پیشرو، بین المللی، در علوم مهندسی

مکان ها

آیندهوون

Address
Eindhoven University of Technology
Den Dolech 2

5612 AZ آیندهوون, شمال برابانت, هلند

برنامه ها

کارشناسی ارشد(MSc)