توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آکادمی معماری چیست؟

مطالعه در زمینه بین المللی

ما برای نگرش باز و پرس و جو برای آزمایش ایستاده ایم و دانشجویان را تشویق می کنیم موقعیت خود را بپذیریم. ما شهر آمستردام را به عنوان آزمایشگاه برای تخصیص طراحی دانش آموزان و استادانمان در نظر می گیریم. آکادمی ارتباطات نزدیکی با جامعه حرفه ای در منطقه را با خدمات عمومی، احزاب و توسعه دهندگان برقرار می کند. برنامه های آموزشی ما همچنین دارای جایگاه برجسته بین المللی است. آکادمی ارتباطات قوی با برنامه های مربوط به تحصیل در خارج از کشور دارد. دانش آموزان از هر گوشه ای از جهان در آکادمی مطالعه می کنند، سخنرانان و سخنرانان مهمان بین المللی به طور منظم بازدید می کنند و دانش آموزان اغلب در خارج از سفر و پروژه های خارجی شرکت می کنند.

تحصیل و کار همزمان

در طول برنامه تحصیلی و کار با دست در دست بگیرید. این ترکیب به این معنی است که دانش آموزان و استادان مستقیما در طراحی و تحقیق درگیر می شوند. شما در حال حاضر بخشی فعال از یک شبکه گسترده از همکاران در طول تحصیل شما را تشکیل می دهید. کسانی که از آکادمی فارغ التحصیل می شوند، اغلب در برنامه تحصیلی مشغول به تحصیل هستند. دانش آموز یک کارفرما می شود و بر اساس آن موقعیت، مدرس یا مدرس نسل جدیدی از دانش آموزان است.

بین رشته ای

معماری، شهرسازی و معماری منظر، رشته های مستقل درون آکادمی است که در مجموع ترکیبی از آنها ارائه می شود. به این ترتیب، دانش آموزان برای تمرین فعلی، یکپارچه حرفه ای آماده می شوند که به طور همزمان نیاز به تخصص و وسعت دانش آموزان دارد. آکادمی معماری تنها موسسه آموزشی در هلند است که برنامه های کارشناسی ارشد را به شیوه ای بین رشته ای ارائه می دهد. این ترکیب آکادمی جایگاه منحصر به فردی در هلند و خارج از کشور دارد.

بین المللی

یک سفر تحصیلی در خارج از کشور، تحصیل در یک دوره تحصیلی دیگر برای یک ترم یا ایجاد یک پروژه با یک گروه از دانشجویان خارجی؛ این همه در آکادمی امکان پذیر است. ما یک شبکه فعال از برنامه های تحصیلی اروپایی را حفظ می کنیم که از طریق آن دانش آموزان و استادان در مقیاس کوچک رد و بدل می شوند. این آکادمی عضو انجمن اروپایی آموزش معماری (EAAE) است و یک همکار از استادان اروپایی در معماری منظر (EMiLA) است که از طریق آن می توانید "استاد اروپایی معماری منظر" را بدست آورید. این آکادمی در برنامه اراسموس با همکاری کارگاه های بین المللی کار می کند. علاوه بر این، بسیاری از پروژه های خارجی و مشارکت با برنامه های طراحی متفاوت در اروپا وجود دارد. در ماه های تابستان ما مدرسه تابستانی را برگزار می کنیم: گشت های مختلف بین المللی که شما می توانید شرکت کنید.

یک محیط الهام بخش و بحث های جالب

آکادمی معماری بر روی Waterlooplein در آمستردام در یک مجتمع ساختمان قرن 17th ساخته شده توسط Claus en Kaan Architecten واقع شده است. این آکادمی مکان منحصر به فرد در زندگی فرهنگی آمستردام را اشغال می کند و نقش مهمی در گفتمان حرفه ای ایفا می کند. سخنرانی ها، کارگاه ها، رویدادها و نمایشگاه ها در همکاری با سایر سازمان ها سازماندهی می شوند. مجموعه سخنرانی - برای دانش آموزان باز است - براساس مضامینی که در طول سال هستند.

عنوان معمار

پس از به دست آوردن عنوان استاد (کارشناسی ارشد)، شما مجاز به شروع یک کار حرفه ای مستقل و پذیرش فوری در ثبت نام معماران، شهردار و معماران چشم انداز.

تحقیق تمرین گرا در آموزش و پرورش

جهان به طور مداوم و به سرعت در حال تغییر است. تحولات اجتماعی، عملی و فنی نیازمند تقاضای جدیدی برای طراح است. به همین دلیل است که آکادمی تحقیقات تمرینی را در آموزش و پرورش ادغام می کند. استادان، در برنامه تحقیقاتی خود، استاد کلاسی ها، پروژه ها، گشت و گذار، نمایشگاه ها و سخنرانی ها را سازماندهی می کنند.

بخشی از دانشگاه هنرهای آمستردام

به منظور به دست آوردن بینش و نوآوری جدید، شما باید قادر باشید و جرات فراتر از مرزهای حوزه خود را ببینید. دانشگاه هنرهای آمستردام (AHK) دانش آموزان را در زمینه هنر و فرهنگ به طور گسترده ای ارائه می دهد و به همین علت اهمیت زیادی برای این واقعیت دارد که دانش آموزان می توانند از پیشرفت در رشته های هنرهای دیگر بدست آورند. در محدوده برنامه های ارائه شده در AHK، ما فرصت همکاری با دیگر برنامه های درجه و مبادلات بین المللی را فراهم می کنیم.

ماموریت ما

آکادمی معماری آمستردام ارائه می دهد دوره های توسط طراحان برای طراحان. این دانش آموزان را هدف قرار می دهد که انگیزه و مجهز به تمرین طراحی هستند و آموزگاران را انتخاب می کنند که خود را در طراحی و تحقیق متمایز کرده اند.

دانش آموزان در طراحی فضایی به عنوان یک رشته عملی و انتقادی در نقطه تقاطع هنر، علم و فناوری آموزش دیده اند. تصمیم عمدی برای پیوند دادن آن با آموزش هنر (دانشگاه هنر دانشگاه آکسفورد)، اهمیت ویژه ای را که آکادمی به جنبه هنری از انجام این حرفه اختصاص می دهد، برجسته می کند.

محیط آموزشی با کیفیت بالا

هدف آکادمی این است که یک محیط آموزشی در مقیاس کوچک و با کیفیت با محیطی باز و با تأکید بر تعیین موقعیت خود توسط معلمان و دانش آموزان فراهم کند. یک جهت گیری بین المللی بخشی اجتناب ناپذیر از این است.

معماری، شهرسازی و معماری منظر به عنوان سه رشته کامل و مستقل مورد توجه قرار گرفته است. این امر این واقعیت را تغییر می دهد که سه رشته عمدا به طور همزمان و به صورت ترکیبی ارائه می شوند. این برای تهیه دانش آموز برای یکپارچگی حرفه ای است.

مکان های خاص در هلند و خارج از کشور، آزمایشگاه طراح است. شهر آمستردام، محل آکادمی، به طور فعال در این دوره به عنوان یک ساختمان اجتماعی، یک اثر هنری تاریخی و یک چالش طراحی مداوم به کار گرفته شده است.

مهلت درخواست

دانش آموزان هلندی: مه 1، 2019

دانشجویان بین المللی: 1 آوریل 2019

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Amsterdam University of the Arts - Academy of Architecture

در طول استاد معماری در آکادمی معماری، شما یاد خواهید گرفت که چگونه موقعیت خود را در زمینه معماری گسترده ای پیدا کنید و ارتقاء دهید. مدل آموزش همگانی، یک ترکیب اثبات شده ا ... [+]

بررسی اجمالی

در طول استاد معماری در آکادمی معماری، شما یاد خواهید گرفت که چگونه موقعیت خود را در زمینه معماری گسترده ای پیدا کنید و ارتقاء دهید. مدل آموزش همگانی، یک ترکیب اثبات شده از مطالعه و تجربه کار، الهام بخش سخنرانان مهمان از میدان و برنامه تحصیلی کوچک و بین المللی در مرکز شهر است، ارائه می دهد تمام ابزار شما نیاز به توسعه به یک معمار تمام عیار ، به طوری که شما می توانید به یک هنرمند فضایی الهام بخش با امضای معماری خود، که به طور کامل مجهز به نقش مرکزی در فرایند طراحی شکوفه. در آکادمی معماری، شما آموزش دیده خواهد شد که یک معمار باشید که جرات داشته باشد تا گردن خود را بپوشاند و آماده نگاه کردن بیشتر از دنیایی باشد که او قبلا می داند. شما فرصت ها را می بینید، می توانید دیگران را الهام بخش، جرات انجام انتخاب و می دانم که چگونه این ادغام به طوری که کل بیش از مجموع قطعات است.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Amsterdam University of the Arts - Academy of Architecture

شهرها یک منبع بی پایان از الهام و شگفتی است که توسط دست انسان ساخته شده است. در طول کارشناسی ارشد شهری در آکادمی معماری آمستردام، شما یاد خواهید گرفت که شهر را در تمام پی ... [+]

بررسی اجمالی

شهرها یک منبع بی پایان از الهام و شگفتی است که توسط دست انسان ساخته شده است. در طول کارشناسی ارشد شهری در آکادمی معماری آمستردام، شما یاد خواهید گرفت که شهر را در تمام پیچیدگی های آن و اغلب در مقیاس نامطلوب درک کنید، پیشنهادات هوشمند استراتژیک توسعه را برای آینده تان ارائه دهید و طرح های طراحی و طراحی جذاب را برای مکان های واقعی شهر.

به عنوان برنامه ریز شهری، شما می توانید تمایل شهروندان، کارآفرینان و مدیران، و تجزیه و تحلیل انتزاعی، نظریه ها و داستان جامعه شناسان، اقتصاددانان، برنامه ریزان شهر و کشور، مهندسان ترافیک و رشته های مشابه را به پیشنهاد طرح های فضایی بنیادی و معنادار ترجمه کنید؛ برای خیابان، محله، منطقه، شهر و منطقه شهری. علاوه بر این، شما با تمام ابزارهای موجود در آکادمی برای تکمیل شدن به یک فرد متمرکز و متصل در ساختمان شهر و تبدیل شدن به یک حرفه ای همه جانبه و معتبر خواهید شد.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Amsterdam University of the Arts - Academy of Architecture

معماری منظر گاهی اوقات به عنوان «نقاشی در توپوگرافی» توصیف می شود، اما این حرفه خیلی بیشتر را شامل می شود. در طی برنامه کارشناسی ارشد در آکادمی معماری آمستردام، شما دانش، ... [+]

بررسی اجمالی

معماری منظر گاهی اوقات به عنوان «نقاشی در توپوگرافی» توصیف می شود، اما این حرفه خیلی بیشتر را شامل می شود. در طی برنامه کارشناسی ارشد در آکادمی معماری آمستردام، شما دانش، بینش و مهارت هایی را به وجود می آورید که می تواند مشکلات حل مسائل را از طریق طراحی و برای روشن شدن شرایط جدید توپوگرافی حل کند. این امر در سطح مقیاس های مختلف، از یک باغ به منطقه صورت می گیرد.

شما نه تنها یاد خواهید گرفت که عناصر جدید مانند آب، زیرساخت ها، ساختمان ها یا سبز را با ویژگی های موجود و امکان های محیط طبیعی و تاریخی آشتی کنید، بلکه چگونگی تنظیم فرآیندی را که تعداد بیشتری از احزاب در آن قرار دارند . تحقیق بخش مهمی از کار است، زیرا درک واقعی و نوآوری از این می تواند ناشی شود. این همچنین به معنای درک فاکتورهای دیگر از فضایی است: کاربران، سازندگان و مدیران. بالاتر از همه، معمار منظر به صراحت از تأثیری که فاکتور زمان بر کیفیت محیط دارد، آگاه است و می تواند این کار را انجام دهد. با معرفی شرایط مناسب پایه، یک محیط بی نظیر با کیفیت بالا ایجاد می شود.... [-]

هلند Amsterdam
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Waterlooplein 211-213 1011 PG
Amsterdam, North Holland, هلند