Amsterdam University of the Arts - Academy of Architecture

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آکادمی معماری چیست؟

مطالعه در زمینه بین المللی

ما برای نگرش باز و پرس و جو برای آزمایش ایستاده ایم و دانشجویان را تشویق می کنیم موقعیت خود را بپذیریم. ما شهر آمستردام را به عنوان آزمایشگاه برای تخصیص طراحی دانش آموزان و استادانمان در نظر می گیریم. آکادمی ارتباطات نزدیکی با جامعه حرفه ای در منطقه را با خدمات عمومی، احزاب و توسعه دهندگان برقرار می کند. برنامه های آموزشی ما همچنین دارای جایگاه برجسته بین المللی است. آکادمی ارتباطات قوی با برنامه های مربوط به تحصیل در خارج از کشور دارد. دانش آموزان از هر گوشه ای از جهان در آکادمی مطالعه می کنند، سخنرانان و سخنرانان مهمان بین المللی به طور منظم بازدید می کنند و دانش آموزان اغلب در خارج از سفر و پروژه های خارجی شرکت می کنند.

تحصیل و کار همزمان

در طول برنامه تحصیلی و کار با دست در دست بگیرید. این ترکیب به این معنی است که دانش آموزان و استادان مستقیما در طراحی و تحقیق درگیر می شوند. شما در حال حاضر بخشی فعال از یک شبکه گسترده از همکاران در طول تحصیل شما را تشکیل می دهید. کسانی که از آکادمی فارغ التحصیل می شوند، اغلب در برنامه تحصیلی مشغول به تحصیل هستند. دانش آموز یک کارفرما می شود و بر اساس آن موقعیت، مدرس یا مدرس نسل جدیدی از دانش آموزان است.

بین رشته ای

معماری، شهرسازی و معماری منظر، رشته های مستقل درون آکادمی است که در مجموع ترکیبی از آنها ارائه می شود. به این ترتیب، دانش آموزان برای تمرین فعلی، یکپارچه حرفه ای آماده می شوند که به طور همزمان نیاز به تخصص و وسعت دانش آموزان دارد. آکادمی معماری تنها موسسه آموزشی در هلند است که برنامه های کارشناسی ارشد را به شیوه ای بین رشته ای ارائه می دهد. این ترکیب آکادمی جایگاه منحصر به فردی در هلند و خارج از کشور دارد.

بین المللی

یک سفر تحصیلی در خارج از کشور، تحصیل در یک دوره تحصیلی دیگر برای یک ترم یا ایجاد یک پروژه با یک گروه از دانشجویان خارجی؛ این همه در آکادمی امکان پذیر است. ما یک شبکه فعال از برنامه های تحصیلی اروپایی را حفظ می کنیم که از طریق آن دانش آموزان و استادان در مقیاس کوچک رد و بدل می شوند. این آکادمی عضو انجمن اروپایی آموزش معماری (EAAE) است و یک همکار از استادان اروپایی در معماری منظر (EMiLA) است که از طریق آن می توانید "استاد اروپایی معماری منظر" را بدست آورید. این آکادمی در برنامه اراسموس با همکاری کارگاه های بین المللی کار می کند. علاوه بر این، بسیاری از پروژه های خارجی و مشارکت با برنامه های طراحی متفاوت در اروپا وجود دارد. در ماه های تابستان ما مدرسه تابستانی را برگزار می کنیم: گشت های مختلف بین المللی که شما می توانید شرکت کنید.

یک محیط الهام بخش و بحث های جالب

آکادمی معماری بر روی Waterlooplein در آمستردام در یک مجتمع ساختمان قرن 17th ساخته شده توسط Claus en Kaan Architecten واقع شده است. این آکادمی مکان منحصر به فرد در زندگی فرهنگی آمستردام را اشغال می کند و نقش مهمی در گفتمان حرفه ای ایفا می کند. سخنرانی ها، کارگاه ها، رویدادها و نمایشگاه ها در همکاری با سایر سازمان ها سازماندهی می شوند. مجموعه سخنرانی - برای دانش آموزان باز است - براساس مضامینی که در طول سال هستند.

عنوان معمار

پس از به دست آوردن عنوان استاد (کارشناسی ارشد)، شما مجاز به شروع یک کار حرفه ای مستقل و پذیرش فوری در ثبت نام معماران، شهردار و معماران چشم انداز.

تحقیق تمرین گرا در آموزش و پرورش

جهان به طور مداوم و به سرعت در حال تغییر است. تحولات اجتماعی، عملی و فنی نیازمند تقاضای جدیدی برای طراح است. به همین دلیل است که آکادمی تحقیقات تمرینی را در آموزش و پرورش ادغام می کند. استادان، در برنامه تحقیقاتی خود، استاد کلاسی ها، پروژه ها، گشت و گذار، نمایشگاه ها و سخنرانی ها را سازماندهی می کنند.

بخشی از دانشگاه هنرهای آمستردام

به منظور به دست آوردن بینش و نوآوری جدید، شما باید قادر باشید و جرات فراتر از مرزهای حوزه خود را ببینید. دانشگاه هنرهای آمستردام (AHK) دانش آموزان را در زمینه هنر و فرهنگ به طور گسترده ای ارائه می دهد و به همین علت اهمیت زیادی برای این واقعیت دارد که دانش آموزان می توانند از پیشرفت در رشته های هنرهای دیگر بدست آورند. در محدوده برنامه های ارائه شده در AHK، ما فرصت همکاری با دیگر برنامه های درجه و مبادلات بین المللی را فراهم می کنیم.

ماموریت ما

آکادمی معماری آمستردام ارائه می دهد دوره های توسط طراحان برای طراحان. این دانش آموزان را هدف قرار می دهد که انگیزه و مجهز به تمرین طراحی هستند و آموزگاران را انتخاب می کنند که خود را در طراحی و تحقیق متمایز کرده اند.

دانش آموزان در طراحی فضایی به عنوان یک رشته عملی و انتقادی در نقطه تقاطع هنر، علم و فناوری آموزش دیده اند. تصمیم عمدی برای پیوند دادن آن با آموزش هنر (دانشگاه هنر دانشگاه آکسفورد)، اهمیت ویژه ای را که آکادمی به جنبه هنری از انجام این حرفه اختصاص می دهد، برجسته می کند.

محیط آموزشی با کیفیت بالا

هدف آکادمی این است که یک محیط آموزشی در مقیاس کوچک و با کیفیت با محیطی باز و با تأکید بر تعیین موقعیت خود توسط معلمان و دانش آموزان فراهم کند. یک جهت گیری بین المللی بخشی اجتناب ناپذیر از این است.

معماری، شهرسازی و معماری منظر به عنوان سه رشته کامل و مستقل مورد توجه قرار گرفته است. این امر این واقعیت را تغییر می دهد که سه رشته عمدا به طور همزمان و به صورت ترکیبی ارائه می شوند. این برای تهیه دانش آموز برای یکپارچگی حرفه ای است.

مکان های خاص در هلند و خارج از کشور، آزمایشگاه طراح است. شهر آمستردام، محل آکادمی، به طور فعال در این دوره به عنوان یک ساختمان اجتماعی، یک اثر هنری تاریخی و یک چالش طراحی مداوم به کار گرفته شده است.

مهلت درخواست

دانش آموزان هلندی: مه 1، 2019

دانشجویان بین المللی: 1 آوریل 2019

مکان ها

آمستردام

Address
Waterlooplein 211-213
1011 PG

آمستردام, هلند شمالی, هلند