Amsterdam University of the Arts - Academy of Architecture

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آکادمی معماری چیست؟

مطالعه در زمینه بین المللی

ما برای نگرش باز و پرس و جو برای آزمایش ایستاده ایم و دانشجویان را تشویق می کنیم موقعیت خود را بپذیریم. ما شهر آمستردام را به عنوان آزمایشگاه برای تخصیص طراحی دانش آموزان و استادانمان در نظر می گیریم. آکادمی ارتباطات نزدیکی با جامعه حرفه ای در منطقه را با خدمات عمومی، احزاب و توسعه دهندگان برقرار می کند. برنامه های آموزشی ما همچنین دارای جایگاه برجسته بین المللی است. آکادمی ارتباطات قوی با برنامه های مربوط به تحصیل در خارج از کشور دارد. دانش آموزان از هر گوشه ای از جهان در آکادمی مطالعه می کنند، سخنرانان و سخنرانان مهمان بین المللی به طور منظم بازدید می کنند و دانش آموزان اغلب در خارج از سفر و پروژه های خارجی شرکت می کنند.

تحصیل و کار همزمان

در طول برنامه تحصیلی و کار با دست در دست بگیرید. این ترکیب به این معنی است که دانش آموزان و استادان مستقیما در طراحی و تحقیق درگیر می شوند. شما در حال حاضر بخشی فعال از یک شبکه گسترده از همکاران در طول تحصیل شما را تشکیل می دهید. کسانی که از آکادمی فارغ التحصیل می شوند، اغلب در برنامه تحصیلی مشغول به تحصیل هستند. دانش آموز یک کارفرما می شود و بر اساس آن موقعیت، مدرس یا مدرس نسل جدیدی از دانش آموزان است.

بین رشته ای

معماری، شهرسازی و معماری منظر، رشته های مستقل درون آکادمی است که در مجموع ترکیبی از آنها ارائه می شود. به این ترتیب، دانش آموزان برای تمرین فعلی، یکپارچه حرفه ای آماده می شوند که به طور همزمان نیاز به تخصص و وسعت دانش آموزان دارد. آکادمی معماری تنها موسسه آموزشی در هلند است که برنامه های کارشناسی ارشد را به شیوه ای بین رشته ای ارائه می دهد. این ترکیب آکادمی جایگاه منحصر به فردی در هلند و خارج از کشور دارد.

بین المللی

یک سفر تحصیلی به خارج از کشور ، تحصیل در یک دوره دیگر برای یک ترم یا راه اندازی یک پروژه با گروهی از دانشجویان خارجی؛ این همه در آکادمی امکان پذیر است. ما یک شبکه فعال از برنامه های مدرک اروپایی را حفظ می کنیم ، که از طریق آن دانشجویان و مدرسان در مقیاس کمی رد و بدل می شوند. آکادمی عضو اتحادیه اروپا برای آموزش معماری (EAAE) است و شریک کارشناسی ارشد اروپایی در معماری منظر (EMiLA) است که از طریق آن می توانید "استاد اروپایی در معماری منظر" را بدست آورید. این آکادمی در یک برنامه Erasmus که بر اساس آن ، کارگاه های بین المللی برگزار می شود ، با هم همکاری می کنند. علاوه بر این ، بسیاری از پروژه های خارجی و مشارکت با برنامه های مختلف طراحی در اروپا وجود دارد. در ماه های تابستان ، به اصطلاح مدرسه تابستانی را برگزار می کنیم: گشت و گذارهای مختلف بین المللی که می توانید در آن شرکت کنید.

یک محیط الهام بخش و بحث های جالب

آکادمی معماری در واترلوپلین در آمستردام در یک مجموعه ساختمان قرن هفدهم بازسازی شده توسط Claus en Kaan Architecten واقع شده است. آکادمی در زندگی فرهنگی آمستردام جایگاه بی نظیری را اشغال می کند و در گفتمان حرفه ای نقش فعالی دارد. سخنرانی ها ، کارگاه های آموزشی ، رویدادها و نمایشگاه ها با همکاری سایر سازمان ها برگزار می شود. مجموعه های سخنرانی - برای دانشجویان آزاد - بر اساس مضامین موضعی که در طول سال برگزار می شود.

عنوان معمار

پس از به دست آوردن عنوان استاد (کارشناسی ارشد)، شما مجاز به شروع یک کار حرفه ای مستقل و پذیرش فوری در ثبت نام معماران، شهردار و معماران چشم انداز.

تحقیق تمرین گرا در آموزش و پرورش

جهان به طور مداوم و به سرعت در حال تغییر است. تحولات اجتماعی ، عملی و فنی مطالبات جدیدی را برای طراح ایجاد می کند. به همین دلیل است که آکادمی تحقیقات مبتنی بر عمل را در آموزش و پرورش ادغام می کند. اساتید در برنامه تحقیقاتی خود کلاس های کارشناسی ارشد ، پروژه ها ، گشت و گذار ، نمایشگاه ها و سخنرانی ها را برگزار می کنند.

بخشی از دانشگاه هنرهای آمستردام

به منظور به دست آوردن بینش و نوآوری جدید، شما باید قادر باشید و جرات فراتر از مرزهای حوزه خود را ببینید. دانشگاه هنرهای آمستردام (AHK) دانش آموزان را در زمینه هنر و فرهنگ به طور گسترده ای ارائه می دهد و به همین علت اهمیت زیادی برای این واقعیت دارد که دانش آموزان می توانند از پیشرفت در رشته های هنرهای دیگر بدست آورند. در محدوده برنامه های ارائه شده در AHK، ما فرصت همکاری با دیگر برنامه های درجه و مبادلات بین المللی را فراهم می کنیم.

ماموریت ما

آکادمی معماری آمستردام ارائه می دهد دوره های توسط طراحان برای طراحان. این دانش آموزان را هدف قرار می دهد که انگیزه و مجهز به تمرین طراحی هستند و آموزگاران را انتخاب می کنند که خود را در طراحی و تحقیق متمایز کرده اند.

دانش آموزان در طراحی فضایی به عنوان یک رشته عملی و انتقادی در نقطه تقاطع هنر، علم و فناوری آموزش دیده اند. تصمیم عمدی برای پیوند دادن آن با آموزش هنر (دانشگاه هنر دانشگاه آکسفورد)، اهمیت ویژه ای را که آکادمی به جنبه هنری از انجام این حرفه اختصاص می دهد، برجسته می کند.

محیط آموزشی با کیفیت بالا

این آکادمی در صدد است تا یک محیط یادگیری در مقیاس کوچک و با کیفیت بالا با یک فضای باز و با تأکید بر تعیین موقعیت های خود توسط آموزگاران و دانشجویان فراهم کند. جهت گیری بین المللی بخش اجتناب ناپذیری از این است.

معماری، شهرسازی و معماری منظر به عنوان سه رشته کامل و مستقل مورد توجه قرار گرفته است. این امر این واقعیت را تغییر می دهد که سه رشته عمدا به طور همزمان و به صورت ترکیبی ارائه می شوند. این برای تهیه دانش آموز برای یکپارچگی حرفه ای است.

مکان های خاص در هلند و خارج از کشور، آزمایشگاه طراح است. شهر آمستردام، محل آکادمی، به طور فعال در این دوره به عنوان یک ساختمان اجتماعی، یک اثر هنری تاریخی و یک چالش طراحی مداوم به کار گرفته شده است.

مهلت درخواست

دانشجویان هلندی: اول ماه مه 2020

دانشجویان بین المللی: اول آوریل 2020

مکان ها

آمستردام

Address
Waterlooplein 211-213
1011 PG

آمستردام, هلند شمالی, هلند