Victoria University of Wellington

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در میان بهترین

Victoria University of Wellington شماره یک در نیوزیلند برای کیفیت تحقیقات است. ما ارتباط نزدیکی با کسب و کار، دولت و جوامع تحقیقاتی علمی داریم. ما در یک شهر ایمن، جمع و جور، خلاق و پرطراحی قرار داریم که ایده آل برای زندگی دانشجویی است.

Victoria University of Wellington ، یکی از قدیمی ترین موسسات نیوزیلند، چشم انداز قوی جهانی و شهرت بین المللی برای موفقیت تحصیلی دارد. ما به طور مداوم در میان بهترین دانشگاه های جهان رتبه بندی می کنیم - در میان 2٪ از 18000 دانشگاه برتر رتبه بندی دانشگاه جهانی QS 2018.

هنگامی که در Victoria University of Wellington میکنید، به شما فکر میکنیم که به طور مستقل و الهام بخش موفقیت آمیز باشد. شما یک پایه قوی برای موفقیت ایجاد خواهید کرد که می تواند به شما کمک کند حرفه ای خود را به سطح بعدی برسانید. شما از استادان دانشگاهی و محققان جهان می آموزید و از ارتباط نزدیک خود با جوامع تجاری، دولتی و پژوهش های علمی نیوزلند بهره مند می شوید. ما دانشجویان را انتخاب می کنیم که بیش از 80 برنامه دارند و در 2 درصد از دانشگاه های جهان و در 17 موضوع موضوع رتبه بندی شده اند، ما در میان 1 درصد برتر قرار داریم. ویکتوریا دارای رتبه پنج ستاره در ستاره QS است که دارای رتبه برتر و پنج ستاره در هر یک از هشت هنر و فرهنگ، رتبه بندی و اعتباربخشی، قابلیت استخدام، امکانات، مشارکت، بین المللی سازی، تحقیق و تدریس است.

ما اینجا هستیم تا از شما حمایت کنیمبه عنوان یک دانشجوی بین المللی، از لحظه ای که درخواست می کنید، از رسیدن به تحصیل و در طول تحصیلات خود، از یک تیم اختصاصی در دانشگاه ویکتوریا بین المللی حمایت می کنید. دانش آموزان همچنین می توانند به طیف وسیعی از خدمات دانشگاه دسترسی پیدا کنند تا به شما در موفقیت تحصیل کمک کنند. اینها شامل کمک اضافی مطالعه، برنامه ریزی مالی، حمایت از دانشجویان معلول، مشاوره محرمانه و مشاوره در مورد بهداشت و سلامتی است. Victoria University of Wellington فرصت های شغلی را برای پیشبرد کارهای خود از برنامه های حرفه ای که تمرکز بر کارآموزی عملی در محل کار و پروژه های تحقیقاتی در سطح جهان، برنامه های رهبری منحصر به فرد و امکان تحصیل در خارج از کشور در یک کشور دیگر را به عنوان بخشی از درجه خود ارائه می دهد. در حال حاضر 26 کشور انتخاب شده از جمله کانادا، مکزیک، دانمارک و هنگ کنگ وجود دارد.

مکان ایدهآل دانشجوییVictoria University of Wellington دارای سه محوطه دانشگاهی است که در مرکز ولینگتون قرار دارند، همه نزدیک به حمل و نقل، جاذبه های محلی، سرگرمی ها و کافه ها. در دانشگاه، شما در یک محیط پر جنب و جوش، پر جنب و جوش، خلاق، جمع و جور و امن در یک محیط طبیعی زیبا مطالعه خواهید کرد. ولینگتون برای زندگی دانشجویی ایده آل است. برای کمک به شما در حل و فصل، ایجاد دوستی و درگیر شدن در جامعه دانشگاهی، دانش آموزان تشویق می شوند تا به یکی از بیش از 100 باشگاه و جوامع دانشگاه که شامل گروه های فرهنگی و تیم های ورزشی می شوند، ملحق شوند.

آینده خود را پیدا کنیدهنگامی که در Victoria University of Wellington میکنید، به شما فکر میکنیم که به طور مستقل و الهام بخش موفقیت آمیز باشد. شما یک پایه قوی برای موفقیت ایجاد خواهید کرد که می تواند به شما کمک کند حرفه ای خود را به سطح بعدی برسانید. آینده Victoria University of Wellington .

مکان ها

ولینگتون

Address
Kelburn campus: Kelburn
6012 ولینگتون, ولینگتون, نیوزیلند

ولینگتون

Address
Pipitea campus: 33 Bunny St, Pipitea
6011 ولینگتون, ولینگتون, نیوزیلند

ولینگتون

Address
Te Aro campus: 139 Vivian Street
6011 ولینگتون, ولینگتون, نیوزیلند