Victoria University of Wellington

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در میان بهترین

Victoria University of Wellington شماره یک در نیوزیلند برای کیفیت تحقیقات است. ما ارتباط نزدیکی با کسب و کار، دولت و جوامع تحقیقاتی علمی داریم. ما در یک شهر ایمن، جمع و جور، خلاق و پرطراحی قرار داریم که ایده آل برای زندگی دانشجویی است.

Victoria University of Wellington ، یکی از قدیمی ترین موسسات نیوزیلند، چشم انداز قوی جهانی و شهرت بین المللی برای موفقیت تحصیلی دارد. ما به طور مداوم در میان بهترین دانشگاه های جهان رتبه بندی می کنیم - در میان 2٪ از 18000 دانشگاه برتر رتبه بندی دانشگاه جهانی QS 2018.

هنگامی که در Victoria University of Wellington در Victoria University of Wellington تحصیل می کنید ، شما را وادار می کند که به طور مستقل فکر کنید و الهام بخش برای موفقیت باشید. شما یک پایه و اساس قوی برای موفقیت ایجاد خواهید کرد که می تواند به شما در رسیدن به شغل خود به سطح بعدی کمک کند. شما از دانشگاهیان و محققان کلاس جهانی یاد خواهید گرفت و از ارتباطات نزدیک ما با انجمن های تجاری ، دولتی و تحقیقات علمی نیوزلند بهره مند خواهید شد. ما بیش از 80 برنامه انتخابی را به دانشجویان ارائه می دهیم و در 2 درصد برتر دانشگاه های جهان رتبه بندی می شود و در 17 زمینه موضوعی ، ما در بین 1 درصد برتر قرار داریم. ویکتوریا در رتبه بندی برتر و عالی QS Stars پنج ستاره دارد و در هر هشت گروه پنج ستاره - هنر و فرهنگ ، رتبه بندی رشته ها و اعتبارنامه ها ، اشتغالزایی ، امکانات ، فراگیر بودن ، بین المللی سازی ، تحقیق و تدریس قرار دارد.

ما اینجا هستیم تا از شما حمایت کنیم

به عنوان یک دانشجوی بین المللی ، از یک تیم اختصاصی در محوطه دانشگاه — دانشگاه بین المللی ولینگتون — Te Kahupapa از لحظه درخواست ، از ورود و در طول تحصیل پشتیبانی می کنید. دانشجویان همچنین می توانند به طیف گسترده ای از خدمات دانشگاه دسترسی پیدا کنند تا به شما در موفقیت در تحصیل کمک کند. این موارد شامل کمک هزینه تحصیلی اضافی ، برنامه ریزی مالی ، پشتیبانی از دانشجویان معلول ، مشاوره محرمانه و مشاوره در مورد بهداشت و سلامتی است. Victoria University of Wellington دانشجویان فرصت می دهد تا در مشاغل خود پیشرفت کنند ، از برنامه های حرفه ای که روی کارآموزی های عملی کار و پروژه های تحقیقاتی در دنیای واقعی متمرکز هستند ، گرفته تا برنامه های منحصر به فرد رهبری و فرصتی برای تحصیل در خارج از کشور در بخشی دیگر از مدرک تحصیلی شما. در حال حاضر 26 کشور برای انتخاب از جمله کانادا ، مکزیک ، دانمارک و هنگ کنگ وجود دارد.

مکان ایدهآل دانشجویی

Victoria University of Wellington دارای سه پردیس است که در وسط مرکز ولینگتون گسترش یافته است ، همگی نزدیک به حمل و نقل ، جاذبه های محلی ، سرگرمی و کافه. در دانشگاه ، شما در یک شهر پر جنب و جوش ، خلاق ، جمع و جور و امن در یک محیط طبیعی زیبا تحصیل خواهید کرد. ولینگتون برای زندگی دانشجویی ایده آل است. برای کمک به شما در حل و فصل ، دوست داشتن و درگیر شدن در جامعه دانشگاه ، دانشجویان تشویق می شوند که به یکی از بیش از 100 کلوب و انجمن دانشگاه بپیوندید ، از گروه های فرهنگی گرفته تا تیم های ورزشی.

آینده خود را پیدا کنید

هنگامی که در Victoria University of Wellington میکنید، به شما فکر میکنیم که به طور مستقل و الهام بخش موفقیت آمیز باشد. شما یک پایه قوی برای موفقیت ایجاد خواهید کرد که می تواند به شما کمک کند حرفه ای خود را به سطح بعدی برسانید. آینده Victoria University of Wellington .

مکان ها

ولینگتون

Address
Kelburn campus:
Kelburn

6012 ولینگتون, ولینگتون, نیوزیلند

ولینگتون

Address
Pipitea campus:
33 Bunny St, Pipitea

6011 ولینگتون, ولینگتون, نیوزیلند

ولینگتون

Address
Te Aro campus:
139 Vivian Street

6011 ولینگتون, ولینگتون, نیوزیلند