University of Otago - Wellington Department of Medicine

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

از معاون رئیس جمهور خوش آمدید

Tēna koutou katoa - من از شما بهرغم اولین دانشگاه نیوزلند، که در سال 1869 تأسیس شد، خوش آمدید. دانشگاه اوتاگو یک محیط یادگیری تحت هدایت پژوهشی را فراهم می کند که برای شهرت ثروتمند است.

اینجا، در Otago، فرصت های بی سابقه ای خواهید داشت. شما توسط کارشناسان بین المللی در زمینه های خود آموخته می شود؛ شما یک مدرک تحصیلی در سطح جهانی خواهید گرفت و شما قادر خواهید بود به تحقیق سرنوشت ساز کمک کنید. تجربه دانشجویی در Otago استثنایی است. شما به جمعیتی متنوع از بیش از 20000 دانش آموز از سراسر نیوزیلند و بیش از 100 کشور در سراسر جهان پیوستید. مهم است که شما این فرصت را دارید که واقعا خودتان را تعریف کنید و جهت خود را در زندگی انتخاب کنید. دهها هزار تن از فارغ التحصیلان Otago در حال حاضر در تمام گوشه و کنار جهان زندگی می کنند، که بسیاری از آنها به قانون، سلامت، علم، تجارت و دولت مشغول هستند. بسیاری از هنرمندان مشهور، نویسندگان، شاعران و رهبران مشهور نیوزلند نیز در Otago شروع به کار کردند.

در دانشگاه اوتاگو، شما گزینه ای برای تحصیل در علوم، علوم بهداشت، علوم انسانی و تجارت خواهید داشت. اکثر شما در محوطه دانشگاه دانندین تحصیل کرده و در یکی از 15 کالج مشهور و دوست داشتنی مسکونی یا در یکی از آپارتمان های پرطرفدار شخصیتان در خیابان های اطراف زندگی خواهید کرد. در پشت خانه شما، تئاترهای سخنرانی مجهز به تکنولوژی جدید، کتابخانه برنده جایزه ما، فضاهای عالی مطالعه و امکانات ورزشی فوق العاده، از جمله استادیوم تحت پوشش جهانی را خواهید یافت. دانیدین تنها دانشگاه واقعی در نیوزیلند است و یک جامعه دانشجویی پر جنب و جوش از مرکز آموزشی دانشگاه محاصره می کند.

ما به شدت دانشجویان را مجبور به انجام تحصیلات تکمیلی در Otago می کنیم؛ ما نسبتا بالاتر از Ph.D. دانشجویان از هر دانشگاه دیگری در نیوزیلند. ما همچنین در کالج علوم بهداشتی در Christchurch و Wellington، مرکز ایالت اوکلند، و یک محوطه کوچک برای کالج آموزش و پرورش در Invercargill وجود دارد. ما دانشگاه های شریک زندگی در سراسر جهان داریم و تبادل دانش آموزان زیادی را به وجود می آوریم. محققان ما اغلب با کارشناسان کشورهای دیگر همکاری می کنند و بخش بزرگی از تحقیقات ما می تواند در مورد مسائل مربوط به نیوزیلند و سایر نقاط جهان مطرح شود. ما در مشارکت نزدیک با Ngii Tahu، مردم موریای جزیره جنوبی کار می کنیم و از ارتباطات قوی با دیگر iwi لذت می بریم.

من افتخار می کنم که این دانشگاه بسیار خوب را هدایت کنم. امیدوارم تجربه تان از اینجا لذت ببرید و تمام فرصت های زیادی را که ارائه می کنید را درک کنید. آنها برای گرفتن شما هستند. من نیز مطمئن هستم که شما در حالیکه اینجا هستی دوست داری. پس از ترک، با درجه خوب به دست آورده، دانشگاه Otago و شهرستان زیبا از داندین ادامه خواهد داد که در یک مکان خاص در زندگی خود را اشغال کند. برای همه شما آرزو می کنم.

پروفسور هارلن هین - معاون رئیس جمهور

مکان ها

ولینگتون

Address
Mein Street,23
6242 ولینگتون, ولینگتون, نیوزیلند

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: