University of Canterbury

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برتری تحصیلی در یک مکان عالی.

University of Canterbury (UC) در سال 1873 توسط دانشمندان آکسفورد و کمبریج تاسیس شده است که در بین 200 دانشگاه برتر جهان رتبه بندی شده است (رتبه بندی رتبه دانشگاه های جهان- THE-QS ) و یکی از دانشگاه های برتر نیوزلند برای کیفیت تحقیقات است ( Performance- گزارش تحقیقاتی، 2006 ).

UC دارای مدرک تحصیلی در زمینه تحقیق و تدریس است. دوره های آن و مدارک تحصیلی در سطح بین المللی شناخته شده است و هدف آن استقلال فکری، تفکر انتقادی و برتری حرفه ای است. کارکنان علمی فعالانه در زمینه تحقیق و انتشار در حوزه تخصص خود مشارکت دارند. در نتیجه، دانش آموزان از اعضای هیئت علمی که در زمینه مدرک دانش خود هستند، یاد می گیرند. فرصت های آموزشی و نظارتی تا سطح دکترا در هر رشته موجود است.

UC دارای لینک های بسیاری از دانشگاه های بین المللی است. این پیوندها شامل برنامه های مبادله کارکنان و دانشجویان، همکاری تحقیقاتی و موافقت نامه های تفسیر است. برنامه ارسکین برای آکادمی های برجسته دانشگاه های بین المللی اجازه می دهد تا در Canterbury بازدید و آموزش دهند. این دانشگاه هر ساله حدود 70 بازدید کننده دارد و دانش و تنوع بیشتری را در برنامه های آموزشی خود دارد.

UC برنامه های درجه بندی در هنر، بازرگانی، آموزش، مهندسی، هنرهای زیبا، جنگلداری، قانون، موسیقی، کار اجتماعی، گفتار و درمان زبان، علوم، مربیگری ورزشی، و آموزش و یادگیری را ارائه می دهد.

چشم انداز: مردم آماده تغییر هستند - tangata tu tangata ora

مکان ها

کریستچرچ

Address
University of Canterbury,
20 Kirkwood Ave,
Ilam,

8140 کریستچرچ, کانتربری, نیوزیلند

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: