توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنده جایزه طراحی شده توسط آموزش و پرورش صنعت و تحویل داده شده توسط حرفه ای

رسانه ها مدرسه طراحی موسسه عالی ترین اعطا نیوزیلند برای مدارک فن آوری دیجیتال و خلاق است.

متخصص در آموزش مهارت ها و دانش صنعت استاندارد، رسانه مدرسه طراحی فراهم می کند یک فرهنگ خلاق پر جنب و جوش و پر انرژی برای دانش آموزان از سراسر جهان است.

برنامه های طراحی رسانه های ما توسط متخصصان صنعت و مربیان توسعه داده شده است، برای طیف وسیعی از سطح تجربه تهیه و هر دو به شدت مربوطه و تولید گرا.

فارغ التحصیلان رسانه طراحی مدرسه در رفتن به محل کار در طراحی پیشرو در جهان، توسعه بازی، فیلم و انیمیشن استودیوز و به فیلم های پرفروش از جمله هابیت، آواتار، کینگ کنگ و فیلم از سه گانه ارباب حلقه ها کمک کرده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Media Design School

کارشناسی ارشد طراحی مناسب برای فارغ التحصیلان اخیر در یک مربوط به طراحی نظام یا صنعت حرفه ای ها که شش یا بیشتر سال در صنعت خلاق است. ... [+]

کارشناسی ارشد طراحی مناسب برای فارغ التحصیلان اخیر در یک مربوط به طراحی نظام یا صنعت حرفه ای ها که شش یا بیشتر سال در صنعت خلاق است.

کار در یک محیط شبیه سازی شده صنعت، دانشجویان کارشناسی ارشد ما چالش کشیده خواهد شد به ایده های پژوهشی مربوطه، مشکل را حل کند، و ایجاد راه حل های طراحی در پاسخ به انواع شورت و لباس زیر در دنیای واقعی. این دادخواستها نیاز دانش آموزان ما به کار مشترک با دیگران به منظور ایجاد طیف گسترده ای از محصولات، خدمات دیجیتال و خلاق و روش در سراسر بسیاری از سیستم عامل های رسانه. ... [-]

نیوزیلند Auckland آمریکا San Diego ایتالیا Milan تایلند Bangkok استرالیا Adelaide  + 6 بیشتر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
30 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Video Walkthrough - Media Design School, Auckland

Welcome to Media Design School