Massey Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Massey Business School یکی از بزرگترین و معتبرترین مدارس تجاری نیوزلند است و در سطح بالای 300 رتبه بندی شده است. ما در سطح بالا، مرتبط، انعطاف پذیر، آموزش عالی تربیتی تحت هدایت تحقیقاتی را ارائه می دهیم، که دانش آموزان را برای اولین وظیفه و فراتر از آن آماده می کند. به عنوان یک کسب و کار، شما می توانید به تحقیقات و خدمات مربوطه و محلی خود دسترسی داشته باشید تا بتوانید سازمان خود را افزایش دهید.

ما یک بنیاد عالی از مقدماتی تحصیلی و اداری داریم، از سال 1972 تاکنون مطالعات کسب و کار را آموزش دادیم.

امروز ما یکی از پیشگامان آموزش عالی، تحقیق و آموزش در زمینه کسب و کار و مدیریت در 300 دانشگاه برتر در سراسر جهان هستیم. محبوبیت پایدار ما یک اظهارنظر برای برنامه های کیفیت ما، تدریس در زمینه تحقیق، روش های تحویل انعطاف پذیر و استادان کلاس جهانی است.

نام Massey Business School

تو کورا وای پاکیحی

کلمه baza معنی زیادی دارد: در اصل این معنی "دانش باستانی"، "گنج"، "گرانبها" است یا می تواند معنی واژه های مدرن تر از قبیل "مدرسه" را نیز داشته باشد. در این نام جدید، ما این ایده را نشان می دهیم که ما یک مدرسه داریم که می تواند جنبه های کسب و کار (pakihi) را دنبال کند.

مأموریت

ما متعهد به تحقیق، آموزش و تعامل عالی و در دسترس می شویم که به تمرین و رهبری کمک می کند، و در آینده برای یک زلزله و فراتر از آن، در آینده ای پر رونق، موفق و پایدار به وجود می آید.

ارزش های

  • احترام به همه
  • ارتباط دنیای واقعی
  • آموزش بدون مرزها
  • تفکر تحقیقاتی

برنده جایزه و شناخته شده بین المللی

معلمان ما برای اهداف عالی خود در تدریس و مراقبت از دانش آموزان به طور ملی شناخته شده اند. Massey Business School نیز بین المللی معتبر است - AACSB بین المللی (انجمن به پیشرفت دانشکده های انسانی کسب و کار) ما را در پنج درصد بالا از کالج های کسب و کار جهانی است. ما در برنامه های مالی و حسابداری ما 150 برنامه برتر در جهان قرار داریم و در 250 برنامه برتر اقتصادی، تجاری و مدیریت (QS رتبه بندی 2017) رتبه بندی شده است.


جوایز بین المللی تحصیلی Massey Business School

برای دانش آموزان ثبت نام در برنامه های کسب و کار در پردیس های ما در پالرمسون شمالی و ولینگتون. جوایز برای 15،000 دلار برای برنامه های کارشناسی و تا 10،000 دلار برای برنامه های تحصیلات تکمیلی.

بیشتر بیاموزید و اعمال کنید

مکان ها

پالمرستون شمالی

Address
Massey University, Private Bag 11 222
Palmerston North, 4442, New Zealand

4442 پالمرستون شمالی, ماناواتو-وانگانوی, نیوزیلند

اوکلند

Address
Massey University Auckland
Private Bag 102904
North Shore
Auckland 0745

اوکلند, اوکلند, نیوزیلند

ولینگتون

Address
Massey University Wellington
PO Box 756
Wellington 6140
New Zealand

ولینگتون, ولینگتون, نیوزیلند

اعتیار سنجی ها