توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Massey Business School یکی از بزرگترین و معتبرترین مدارس تجاری نیوزلند است و در سطح بالای 300 رتبه بندی شده است. ما در سطح بالا، مرتبط، انعطاف پذیر، آموزش عالی تربیتی تحت هدایت تحقیقاتی را ارائه می دهیم، که دانش آموزان را برای اولین وظیفه و فراتر از آن آماده می کند. به عنوان یک کسب و کار، شما می توانید به تحقیقات و خدمات مربوطه و محلی خود دسترسی داشته باشید تا بتوانید سازمان خود را افزایش دهید.

ما یک بنیاد عالی از مقدماتی تحصیلی و اداری داریم، از سال 1972 تاکنون مطالعات کسب و کار را آموزش دادیم.

امروز ما یکی از پیشگامان آموزش عالی، تحقیق و آموزش در زمینه کسب و کار و مدیریت در 300 دانشگاه برتر در سراسر جهان هستیم. محبوبیت پایدار ما یک اظهارنظر برای برنامه های کیفیت ما، تدریس در زمینه تحقیق، روش های تحویل انعطاف پذیر و استادان کلاس جهانی است.

نام Massey Business School

تو کورا وای پاکیحی

کلمه baza معنی زیادی دارد: در اصل این معنی "دانش باستانی"، "گنج"، "گرانبها" است یا می تواند معنی واژه های مدرن تر از قبیل "مدرسه" را نیز داشته باشد. در این نام جدید، ما این ایده را نشان می دهیم که ما یک مدرسه داریم که می تواند جنبه های کسب و کار (pakihi) را دنبال کند.

مأموریت

ما متعهد به تحقیق، آموزش و تعامل عالی و در دسترس می شویم که به تمرین و رهبری کمک می کند، و در آینده برای یک زلزله و فراتر از آن، در آینده ای پر رونق، موفق و پایدار به وجود می آید.

ارزش های

  • احترام به همه
  • ارتباط دنیای واقعی
  • آموزش بدون مرزها
  • تفکر تحقیقاتی

برنده جایزه و شناخته شده بین المللی

معلمان ما برای اهداف عالی خود در تدریس و مراقبت از دانش آموزان به طور ملی شناخته شده اند. Massey Business School نیز بین المللی معتبر است - AACSB بین المللی (انجمن به پیشرفت دانشکده های انسانی کسب و کار) ما را در پنج درصد بالا از کالج های کسب و کار جهانی است. ما در برنامه های مالی و حسابداری ما 150 برنامه برتر در جهان قرار داریم و در 250 برنامه برتر اقتصادی، تجاری و مدیریت (QS رتبه بندی 2017) رتبه بندی شده است.


جوایز بین المللی تحصیلی Massey Business School

برای دانش آموزان ثبت نام در برنامه های کسب و کار در پردیس های ما در پالرمسون شمالی و ولینگتون. جوایز برای 15،000 دلار برای برنامه های کارشناسی و تا 10،000 دلار برای برنامه های تحصیلات تکمیلی.

بیشتر بیاموزید و اعمال کنید

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Massey Business School

استاد مدیریت صلاحیت حرفه ای است، طراحی شده برای افزایش دانش کسب و کار خود را به شما کمک کند حرکت سلسله مراتب حرفه ای خود را، و یا تغییر شغل. ... [+]

گام بعدی را بردارید

استاد مدیریت صلاحیت حرفه ای است، طراحی شده برای افزایش دانش کسب و کار خود را به شما کمک کند حرکت سلسله مراتب حرفه ای خود را، و یا تغییر شغل.

مدیریت شامل هر دو قادر به کار مستقل و تصمیم گیری در مدیریت است، اما همچنین قادر به کار با تیم های مستقیم از مردم است. این افراد می توانند در داخل سازمان شما باشند یا مشتریان و ذینفعان خارجی باشند. برنامه تحصیلات کارشناسی ارشد مدیریت با شما برای کمک به توسعه این مهارت ها و نیز توانایی کسب و کار تخصصی در تایید انتخاب شما کار می کند.... [-]

نیوزیلند پالمرستون شمالی اوکلند ولینگتون
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
18 - 60 ماهها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Massey Business School

پیوستن به برنامه تنها کارشناسی ارشد در نیوزیلند که توسط تحلیلگران مالی مجاز (CFA) تایید شده است. استاد حسابداری و امور مالی حرفه ای تنها مدرک کارشناسی ارشد در نیوزیلند اس ... [+]

یکی از نوع

پیوستن به برنامه تنها کارشناسی ارشد در نیوزیلند که توسط تحلیلگران مالی مجاز (CFA) تایید شده است. استاد حسابداری و امور مالی حرفه ای تنها مدرک کارشناسی ارشد در نیوزیلند است که ترکیب رشته های حسابداری و امور مالی حیاتی است.

استاد حسابداری و امور مالی حرفه ای (MPAF) تنها مدرک کارشناسی ارشد در نیوزیلند است که توسط CFA (تحلیلگران مالی مجاز) تایید شده است. دانشگاه مسی یکی از 130 دانشگاه شریک در سراسر جهان است که با CFA قرارداد مشارکت دارد.... [-]

نیوزیلند پالمرستون شمالی اوکلند
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 - 6 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Massey University, Private Bag 11 222 Palmerston North, 4442, New Zealand
4442 پالمرستون شمالی, ماناواتو-وانگانوی, نیوزیلند
Address
Massey University Auckland Private Bag 102904 North Shore Auckland 0745
اوکلند, اوکلند, نیوزیلند
Address
Massey University Wellington PO Box 756 Wellington 6140 New Zealand
ولینگتون, ولینگتون, نیوزیلند