توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در IPU نیوزیلند، ما مشهور دوستانه، محیط چند فرهنگی ما، و رویکرد میان رشته ای به یادگیری می باشد. نیوزیلند و دانشجویان بین المللی به طور یکسان یاد بگیرند برای زندگی و کار انعطاف پذیری در این جهان اساسا در حال تغییر از طریق مطالعات خود را در IPU نیوزیلند.

معلمان اختصاص داده شده و کارکنان پشتیبانی فراتر از سطح معمول مراقبت دانشجوی رفتن به اطمینان حاصل شود که هر یادگیرنده بهترین مراقبت ممکن و توجه شخصی، دریافت از زمانی که آنها مطالعات خود را در آغاز IPU نیوزیلند، حق را از طریق به پیدا کردن شغل ایده آل خود را. شما می توانید از تجربه منحصر به فرد از مطالعه کنار هر دو نیوزیلند و دانشجویان بین المللی، در حالی که تحقق توان بالقوه رهبری خود را. شما به دست آوردن طیف گسترده ای از مهارت های استخدام از طریق متعدد باشگاه، کمیته ها، حوادث، و فرصت های دیگر در دسترس است.

ما شبکه بین المللی می رسد در سطح جهان و شما را تشویق به تجربه فرهنگ های دیگر، دیگر شیوه های کسب و کار و به دست آوردن مهارت و دانش واقعا جهانی.

به عنوان یکی از طولانی ترین تاسیس موسسات عالی خصوصی در نیوزیلند, IPU نیوزیلند در ارائه آموزش بینظیر، پشتیبانی، و برنامه ریزی های آینده را تجربه کرد.

دانشگاه بین المللی اقیانوس آرام، ژاپن دانشگاه بین المللی اقیانوس آرام (IPU ژاپن)، در سال 2007 در شهرستان اوکایاما، ژاپن، تاسیس یک دانشگاه خواهر IPU نیوزیلند است. اگر چه یک دانشگاه تازه تاسیس، آن است که در حال حاضر برای موفقیت خود را در زمینه آموزش و پرورش و ورزشی شناخته شده است. دانشکده IPU در آموزش و پرورش پایدار برای نسل های آینده اولین از نوع خود در ژاپن است و موفقیت آموزش تعداد فزاینده ای از گواهی قبل از مدرسه، اولیه، و معلمان دوره متوسطه. دانشکده تربیت بدنی دارای هیات علمی مجرب از جمله مدال آوران المپیک طلا و ورزشکاران حرفه ای سابق.

برنامه تبادل 20 هفته با IPU در اوکایاما، ژاپن

هر ساله دانشجویان از IPU نیوزیلند و IPU ژاپن در برنامه تبادل دو طرفه، که اجازه می دهد تا انتقال اعتبار بین دو نهاد شرکت کنند. دانش آموزان مبادله می توانید انواع تجارب شخصیت سازی با ملاقات و شکل گیری روابط با افراد جدید و غرق خود را در فعالیت های فرهنگی لذت ببرید.

از طریق برنامه تبادل با IPU ژاپن، دانش آموزان IPU نیوزیلند می توانید:

بهبود زبان ژاپنی و مهارت های ارتباطی بین فرهنگی تجربیات برگشت به NZ به عنوان واحد های دانشگاهی به سمت درجه IPU نیوزیلند خود به دست آوردن تجربه تدریس اگر دانشجوی یک مدرک تدریس توسعه توانایی های ورزشی در مراکز پیشرو

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

IPU New Zealand

IPU نیوزیلند ارائه می دهد دو شرایط کارشناسی ارشد: کارشناسی ارشد مطالعات بین المللی، دیپلم کارشناسی ارشد مطالعات بین المللی. هر دو از این شرایط از یک ماهیت میان رشته ای می ... [+]

IPU نیوزیلند ارائه می دهد دو شرایط کارشناسی ارشد:

استاد مطالعات بین المللی دیپلم کارشناسی ارشد مطالعات بین المللی

هر دو از این شرایط از یک ماهیت میان رشته ای می باشد. دانش آموزان مخلوطی از کسب و کار، روابط بین الملل، و علوم زیست محیطی مطالعه به توسعه دانش و مهارت های عملی به شرکت در سرعت در حال تغییر جهان کسب و کار امروز است.

طراحی شده برای حرفه بسیار موفق که به دنبال فرصت های شغلی بین المللی، استاد مطالعات بین المللی شما را با قدردانی از چگونه کسب و کار، دولت و اقتصاد جهانی تعامل فراهم می کند. شما توانایی به فکر می کنم در سطح جهان، مدیریت افراد در تنظیمات چند فرهنگی توسعه و مجهز می شود برای رفتن به یک شغل با ارزش با یک شرکت چند ملیتی، سازمان دولتی، آژانس کمک های بین المللی و یا سازمان با لینک کسب و کار جهانی.... [-]

نیوزیلند پالمرستون شمالی
مارس 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 - 5 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

IPU Campus