AUT Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AUT Business School یک پیشرو در زمینه آموزش کسب و کار است که مرتبط، دقیق و آماده فارغ التحصیلان برای عمل کسب و کار و یا برای حرفه ای تحقیق است.

AUT Business School یک گروه نخبه از 5٪ از مدارس تجاری در سراسر جهان است که توسط AACSB International - Association for Advancing Collegiate Schools of Business اعتبار داده شده است.

چشم انداز، مأموریت و ارزش های مدرسه کسب و کار، جهت ما و تعریف ویژگی ها را مشخص می کند.

چشم انداز مدرسه این است: تبدیل زندگی، تغییر کسب و کار.

ماموریت ما این است:

فارغ التحصیلان AUT Business School برای تغییر جهان آماده می شوند. مدرسه کسب و کار شناخته شده است برای تحصیلات سختگیرانه، مرتبط و جذاب، تحقیقاتی که اهمیت دارد و به صورت محلی متصل و در سطح جهان متصل است.

ارزش های ما عبارتند از:

1. آموزش دقیق، مرتبط و جذاب

2. تحقیقات مهم

3. محلی متصل، جهانی متصل است

رویکرد ما به آموزش و یادگیری در خط مقدم آموزش و پرورش کسب و کار است. ما با استفاده از رویکرد ما به دانشجویان می رویم تا به عنوان یادگیرندگان مستقل توسعه یابند که بر مشارکت دانشجویان، تعامل با یکدیگر و کارکنان دانشگاهی و از طریق استفاده از تکنولوژی مناسب تأکید دارد. زیرساخت فیزیکی فضاهای آموزشی و سیستم های پشتیبانی ما این را تقویت می کند.

دانش آموزان همچنین فرصت دارند تا مبادله بین المللی با برخی از بهترین مدارس کسب و کار در اروپا، آسیا و آمریکای شمالی را انجام دهند.

AUT Business School بیش از 30 کارمند حرفه ای است که برنامه درسی ما را دنبال می کند و در تحقیقات شرکت می کنند که برای ذینفعان ما مهم است. ما دارای نقاط قوت تحقیق در تمام زمینه های اصلی کسب و کار هستیم، بلکه تحقیق و تحقیق بین رشته ای در زمینه آموزش و پرورش در زمینه کسب و کار است. کارکنان دانشگاهی ما قادر است، معلمان مشتاق و محققانی با زمینه های تحصیلی و / یا حرفه ای عمل کنند.

پیوندهای قوی با صنایع و دانشکده های اساتید، یکی از مشخصه های AUT Business School و این امر تضمین می کند که برنامه درسی ما باقی می ماند و نیازهای کسب و کار معاصر را نشان می دهد.

ما در توسعه فارغ التحصیلان، که با اعتماد به نفس، متخصصان حرفه ای کسب و کار با موفقیت این واضح است از طریق معیار بین المللی از مشارکت دانشجویی و نتایج و از طریق نرخ اشتغال بالا فارغ التحصیلان ما متمرکز شده است.

مکان ها

اوکلند

AUT Business School

Address
AUT Business School
42 Wakefield St
Auckland 1142
New Zealand

1142 اوکلند, اوکلند, نیوزیلند
تلفن
+ 64 9 921 9099

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید