توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاریخ و فلسفه

BIU

1960

پس از استقرار کلیسای خدا ماموریت در 1960s، اسقف اعظم بنسون Idahosa جهت خاص از خدا دریافت به سرمایه گذاری در حوزه آموزش، با شروع از آموزش پرستاری به سطح دانشگاه.

1981

در سال 1981، چشم انداز دانشگاه ایمان مسیحی (CFU)، که بعد از تغییر نام داد دانشگاه بنسون Idahosa، در ذهن اسقف اعظم بالغ شده بود. اما واقعیت بخشیدن به دید باید به حالت تعلیق به ارائه اتاق برای ایجاد کلمه بسیار معتبر ایمان گروهی از مدارس (پرستاری، اولیه و ثانویه) در 1980s

1992

در سال 1992، اسقف اعظم بنسون Idahosa به وزیر محترم آموزش و پرورش برای یک مجوز به ایجاد و راه اندازی یک دانشگاه خصوصی اعمال می شود. بعد از اعلام این، EN تیم متخصص از دانشگاهیان و حرفه ای تشکیل شده بود برای تهیه گزارش امکان سنجی، یک مختصر علمی و توسعه یک طرح جامع برای دانشگاه ارائه شده است. عامل به عنوان موسسه آموزش مداوم (ICL)، دانشگاه پیشنهاد برنامه های علمی و حرفه ای برای دانش آموزان جوان سازمان یافته است.

1998

دانشگاه ایمان مسیحی دانشگاه بنسون Idahosa شد و فوریه Idahosa رئيس جمهور دوم دانشگاه شد

2002

در فوریه سال 2002، ده سال پس از نرم افزار برای شروع یک دانشگاه خصوصی، دولت فدرال، اقدام از طریق کمیسیون دانشگاه ملی (NUC)، لطف اعطا مجوز دانشگاه بنسون Idahosa به کار گیرند. دانشگاه آغاز به کار به عنوان یک نهاد کاملا مجاز در مارس سال 2002 به ثبت نام شده دانشجویی 400، ثبت نام به دو دانشکده (دانشکده هنر، علوم اجتماعی، آموزش و پرورش و دانشکده عمومی و علوم کاربردی).

2004

مجلس سالانه اولین ارسال اعتبار دانشگاه بنسون Idahosa است

چشم انداز ما

دانشگاه بنسون Idahosa مشتاق است تا مدل برای دانشگاهیان، متخصصان و کارآفرینان، خواهد شد که توسط عالی در زمینه های حرفه ای خود را شاگردان موثر برای مسیح. آن خواهد شد توسط کارایی بالا در تحقیقات میان رشته ای، پرداختن به مشکلات ملی و بین المللی، از بین بردن الگوهای رفتاری اشتباه در میان دانشجویان و تبدیل شدن به یک گنجینه ای از دانش متمایز می شود برای نفع مردم به اصول اخلاقی مسیحی طراحی شده برای تغییر این کشور و قاره با تغییر مورد استفاده قرار زندگی یک دانش آموز در یک زمان.

ماموریت ما

دانشگاه بنسون Idahosa یک دانشگاه خصوصی مسیحی ارائه دولت از هنر در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و آموزش و پرورش حرفه ای است. ما به ماموریت افزایش رهبران برای ملت، که کامل در روح، ذهن و بدن، در نتیجه کمک به تولید رهبری در سطح بالا و کیفیت نیروی انسانی برای ملت و جهان متعهد است. ما انجام این توابع توسط عاقلانه استفاده از فن آوری اطلاعات و ارتباطات در حال حاضر، شبکه با نهادهای مشابه در سراسر جهان، برای اولین بار قرار دادن مردم در عملیات و تاکید بر ارزش های اخلاقی مسیحی است. بهره مند از خدمات دانشگاه دانشجویان، کارفرمایان کار، نسل حاضر و آینده، نیجریه و جامعه جهانی می باشد.

هدف اصلی ما

تغییر نیجریه

ارزش های اصلی ما (TOP-TIAA)

  • کار دسته جمعی
  • ذهنیت مالکیت
  • مردم مهم
  • شفافیت و صداقت
  • نوآوری
  • مسئوليت
  • برتری علمی با عبادت

چرا تحصیل در دانشگاه بین المللی برکلی

دانشجویان دانشگاه بین المللی برکلی

دانش آموزان لذت بردن از یک محیط بحران دانشگاه آزاد، جایی که آنها مسالمت آمیز می تواند تحصیل خود دست یابند. هیچ فرقه و یا اعتصاب در محوطه دانشگاه وجود دارد.

برنامه رهبری دانش آموز ما، یعنی مشاوران مقیم، کشیش دانشجویی، و بیشتر نقش رهبری دانش آموزان پیشنهاد می کنم که کمک به توسعه مهارت رهبری و ارتباطات خود را برای موفقیت طولانی پس از فارغ التحصیلی.

ما امکانات رفاهی بسیار مساعد خوابگاه، امکانات ورزشی و سالن های سخنرانی قابل توجهی که به راحتی همه دانش آموزان.

هر دانش آموز به آموزش از برخی از موسسات رهبری مشهور ترین و مردان و زنان از دستاوردهای بزرگ آگاه قرار گرفته است. منظور آنها این حال الهام گرفته و چشم انداز خود را گسترش در رشد معنوی در مسیح، رهبری، ثروت، ایجاد، سیاست، سرگرمی و بیشتر.

هر دانش آموز است فرصت های برابر برای به دست آوردن تجربه عملی ارزشمند از طریق برنامه های ویژه، وظایف، فایل پیوست کارآفرینی و کارآموزی با شرکت های درجه یک در زمینه های مورد علاقه خود با توجه به دریافت آنها را برای زندگی بعد از مدرسه مجهز شده است.

دانش آموزان فرصت هایی برای کسب کمک هزینه تحصیلی از طریق نرم افزار سخت کوش در دانشگاهیان خود، مسئولیت های رهبری و فعالیت های فوق را داشته باشد.

همه دانش آموزان، صرف نظر از دوره مطالعه، دریافت آموزش در کار، مدیریت، مدیریت، نام تجاری شخصی، توسعه پیشنهاد، نوشتن رزومه کاری و ارتباطات، مذاکره، و مدیریت پروژه.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • آفریکانس

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Benson Idahosa University