Adekunle Ajasin University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره دانشگاه Adekunle Ajasin

داستان دانشگاه Adekunle Ajasin، Akungba-Akoko (AAUA)، اوندو دولت، نیجریه، مناسب تر در دو مرحله است. این برای اولین بار به عنوان دانشگاه اوبافمی Awolowo مارس 1982 توسط دولت از اوندو دولت های قدیمی، به رهبری مرحوم رئیس Adekunle Ajasin تاسیس شد.

دولت نظامی بلافاصله موفقیت نیروی دریایی ناخدا از Bamidele Otiko نام خود را به دانشگاه ایالتی اوندو در سال 1985 تغییر کرده است. جابجایی آن به Akungba-Akoko در اوندو دولت جدید در سال 1999 ضروری شد، پس از ایجاد یک دولت جدید از اوندو قدیمی سه سال قبل در اکتبر 1996. این لایحه حمایت از جابجایی توسط استاندار وقت دولت، رئیس Adebayo Adefarati، در نوامبر سال 1999 به قانون امضا شد، و این که جنبش برداشت از کارگران از سایت های قدیمی در ADO-اکیتی به Akungba-Akoko در 1 دسامبر خواسته 1999.

چشم انداز ما و بیانیه ماموریت

به یک موسسه قبل از هر چیز که حرکت می کند توسعه نیروی انسانی در جهت اعتماد به نفس، کارآموزی، یک دانشگاه درجه اول در پژوهش، دانش، شخصیت و خدمت به بشریت.

بیانیه ماموریت ما

به ارائه دانش و مهارت برای اعتماد به نفس در یک محیط مساعد که در آن آموزش و پژوهش می تواند انجام گیرد.

تشکل های دانشجویی

سازمان های دانشجویی ایجاد شده و با حمایت دفتر رئیس امور دانشجویان اجرا شده توسط دانش آموزان است. بیش از 1000 نفر از دانشجویان دانشگاه Adekunle Ajasin در سازمان های دانشجویی که شامل سازمان های غیر دولتی و سازمان های مذهبی نقش دارند. این دانشجویان جامعه دانشگاه و زندگی خود را تحت تاثیر قرار.

اول دانشگاه یا دانشکده لوگو

AAUA آرم

مقدمه

آرم شرکت های بزرگ هر نهاد ارزش نام خود را نماد بارز روح نهاد است. این نمایندگی برجسته ای از چشم انداز، آرمان و امید از موسسه است.

از نمادگرایی از LOGO است تمرکز خود را بر آینده و جرات به امید به تحمل طول زمان.

این پد که بر اساس آن آرم دانشگاه Adekunle Ajasin، Akungba-Akoko، اوندو دولت، نیجریه راه اندازی شده است است.

نماد

تصاویر، رنگ و متن: نماد آرم دانشگاه داستان خود را در سه رسانه است.

مشاهده کنید که مرکز LOGO است که توسط یک کتاب باز گرفته شده - یک یادآوری روشن است که وظیفه اصلی این نهاد مربوط به باز کردن کتاب را دانش به ذهن جوانان مشتاق و خلاق است.

افزایش از شرق خورشید جوان با درخشان، اشعه زرد آن تابش بر کتاب باز روشن علم به این که نهاد مشتاق برای باز کردن به تحت الحمایه آن است.

به اشتراک گذاری مرکز صحنه با کتاب نمادهای میراث اقتصادی دولت که این نهاد پر جنب و جوش تولید می شوند. نمادهای کاکائو و kolanuts یادآوری نهادی است که هدف اصلی آن این است که با استفاده از دانش خود را به منظور افزایش پتانسیل اقتصادی دولت است. این علامت اولیه در سوار به آرامی لپینگ امواج نماد انسانیت و بیان کرد که تا زمانی که بشریت وجود دارد، این هدف ثابت، قابل تغییر است. ارائه شده در یک خط مواج سیاه و سفید است که نماد قیر و نفت - جنبه های حیاتی از اقتصاد دولت و مناطق که بر اساس آن دانشگاه باید تاثیر معتبر است.

Enfolding این نمادها اولیه یک دایره از دو نیمه است: نیمه بالای یاتاقان نام دانشگاه در سلطنتی بنفش در حالی که در نیمه پایین تر به نام جامعه است که در خانه نهاد حمل - یک پیام روشن به مفهوم وحدت همزیستی از شهر و لباس شب در توافق مشترک است که با هم این منظور بسیار اعتبار می بخشد خواهد شد به دست آورد و به دست آمده در روح محبت (که نماد آن رنگ آبی) و وحدت است.

حمایت از این حوزه چند دم اسبیان در هم تنیده نماد میراث فرهنگی از دولت است. مفهوم این است که پارامتر ماموریت این نهاد شامل است و توسط دستور تایید برای غنی سازی، افزایش و به نمایش گذاشتن میراث فرهنگی از دولت به طور خاص و در ملت در general.Last، اما به هیچ وجه دست کم، بنر است بلبرینگ متن است که جادوها پیام از LOGO در بی تردید خارج: برای یادگیری و خدمات. توجه: این متن در رنگ قهوه ای غنی از خاک دلالت انتظار می رود که این دستور در یک خاک حاصلخیز و غنی که در آن خواهد به رشد و شکوفایی کاشته تعبیه شده است.

اجازه دهید چنین باشد، خداوندا!

مکان ها

نیجریه آنلاین

Address
Adekunle Ajasin University, P. M. B. 001, Akungba-Akoko, Ondo State,
نیجریه آنلاین, نیجریه