توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برگن، اسلو، Sandnes را و Stavanger در: دانشگاه VID تخصصی دومین دانشگاه کالج خصوصی نروژ با 3300 دانش آموزان در چهار دانشگاه است. ما با هم دارند 480 سال تخصص در علوم بهداشتی، علوم اجتماعی و مطالعات دینی. ما 50 برنامه مطالعه در سراسر شبکه.

  • دانشکده ماموریت و الهیات در Stavanger کالج Diakonhjemmet دانشگاه در اسلو و Sandnes را، دانشگاه کالج Betanien در برگن، دانشگاه کالج Haraldsplass شماس در برگن و MHS: VID دانشگاه کالج تخصصی در ژانویه 1، 2016 پس از ادغام بین چهار نهاد نروژی پدید آمده است.

دانشگاه کالج Betanien ارائه می دهد studyes بالینی برای دانش آموزان مبادله بین المللی در پزشکی و جراحی عمل، سلامت روان و مراقبت در آسایشگاه.

دانشگاه کالج Diakonhjemmet در سال 1890 به عنوان یک خصوصی، کالج غیر انتفاعی تاسیس شد. در این پایه و اساس، معتبر موسسه آموزش عالی در حال حاضر حدود 2300 دانشجو و 160 هیئت علمی و کارکنان شامل. ارزش های اصلی این کالج در شعار آن خلاصه: "تقدیم به مردم است." این مقادیر نیز تمرکز دانشگاهی کالج، که صرفا بر بهداشت اجتماعی و برنامه های مربوط به کلیسا در تمام سطوح (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا محور منعکس )، و پشتیبانی شده توسط مداوم پژوهش در همه زمینه ها.

Haraldsplass دانشگاه کالج شماس (HDUC) خصوصی، غیر انتفاعی است، مسیحی، دولت معتبر بودجه دانشگاه کالج در نروژ. این است که برای یک سطح حرفه ای بالا و رضایت دانشجویان شناخته شده است. این کالج بر بین المللی، و حدود 50٪ از دانش آموزان کارشناسی یک اقامت کوتاه تر یا طولانی در خارج از کشور در طول مطالعات خود را.

MHS - دانشکده ماموریت و الهیات خصوصی، دانشگاه تخصصی متعلق به ماموریت جامعه نروژی (NMS)، متعهد به آموزش با کیفیت بالا و تحقیقات مربوط به دیدگاه های جهانی در ماموریت کلیسا و همچنین برخوردهای مذهبی و فرهنگی است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

VID Specialized University

آیا می خواهید یک دانش کامل از مسائل الهیات و یادگیری به طور مستقل با موضوعات کلامی در یک زمینه علمی؟ ... [+]

برنامه تحصیلی دارای دو رویکرد علمی در مرکز رویکرد آکادمیک آن است. اول، الهیات، به عنوان مطالعه تاریخی کتاب مقدس و سنت مسیحی درک شده است، همراه با یک رویکرد متنی در مورد اینکه چگونه دین و شیوه های مذهبی امروز در سطح جهانی و جهانی زندگی می کنند. دوم، مطالعات مذهبی، که دامنه آن را نیز نسبت به سایر سنت های مذهبی و سایر متون دینی گسترش می دهد. رایج برای رویکردها، یک روش متداول مشترک برای مطالعه متون و زمینه، علاقه به مواجهه با مذاهب و تمرکز بر روی دین متمدن و زندگی است.... [-]

نروژ اسلو برگن ساندنس استاوانگر  + 1 بیشتر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
VID Specialized University

آیا می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد توسعه جامعه محلی، جامعه مدنی، تنوع و عامل و رهبر برای تغییر اجتماعی کسب کنید؟ مدرک کارشناسی ارشد جدید ما دانشجویان را برای حل مشکلات ... [+]

آیا می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد توسعه جامعه محلی، جامعه مدنی، تنوع و عامل و رهبر برای تغییر اجتماعی کسب کنید؟ مدرک کارشناسی ارشد جدید ما دانشجویان را برای حل مشکلات اجتماعی در جوامع محلی و جهانی آماده می کند.

چه چیزی یاد می گیرید؟

روند جهانی به طور گسترده ای بر جوامع محلی تاثیر می گذارد. هر دو شهروند فردی و بازیگران محلی در جامعه مدنی، سازمان های مذهبی، کلیساها، رفاه و خدمات بهداشتی باید با چارچوب های جدید و شرایط تغییر دائمی روبرو شوند. آیا شما به دنبال یک شغل آینده هستید که در آن شما بتوانید به توسعه پایدار اجتماعی کمک کنید؟ آیا می خواهید مهارت هایی را بدست آورید که همکاری و نوآوری اجتماعی را پرورش می دهند؟... [-]

نروژ اسلو استاوانگر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
184 Vinderen, NO-0319 Oslo
NO-0319 اسلو, اسلو, نروژ
وب سایت
Address
Ulriksdal 10
5009 برگن, هوردلند, نروژ
Address
Vågsgaten 40
4306 ساندنس, روگالند, نروژ
Address
Misjonsmarka 12
4024 استاوانگر, روگالند, نروژ