توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ACN چیست؟

کالج ما ارائه می دهد دانش آموزان 30 اعتبار (یک سال - معادل 60 "studiepoeng" را در سیستم نروژی) در سیستم دانشگاه های آمریکا به عنوان بخشی از مدرک لیسانس آمریکا. همکاران تعاونی ACN عبارتند از:

دانشگاه داکوتای شمالی (UND) در Grand Forks، داکوتای شمالی دانشگاه چستر غرب (WCU) در غرب چستر در پنسیلوانیا دانشگاه ADELPHI (AU) در باغ شهر، نیویورک است. جنوب دانشگاه نیوهمپشایر (SNHU) در منچستر، نیوهمپشایر.

دانش آموزان ACN که با موفقیت کامل برنامه های ACN از پذیرش تضمین شده است. علاوه بر این، با اعتبارات به دست آمده از ACN، دانش آموزان می توانید انتخاب کنید به درخواست به دانشگاه به انتخاب خود در ایالات متحده.

هنگامی که دانش آموزان با موفقیت کامل دوره ها در ACN، می توان آنها را واجد شرایط برای انتقال به UND، WCU، AU یا SNHU به عنوان یک تازه وارد (سال سوم) دانش آموز. در حالی که در ACN آنها به دست آوردن درک بسیار خوبی از سیستم دانشگاه های آمریکا، ایجاد شبکه ای از دانشجو و استاد به تماس (هر دو نروژی و آمریکا) و پس از آن می توانید یک انتقال راحت به سیستم دانشگاه است. ACN دانش آموزان کمک می کند تا با اطلاعات عملی و بوروکراتیک به طوری که آنها می توانید اطلاعات بیشتری در درس خود تمرکز و گذار خود را صاف خواهد بود. همکاری نزدیک با این دانشگاه ها را قادر می سازد ACN برای میزبانی از استادان آمریکایی هر ترم.

اکثریت قریب به اتفاق دانشجویان نروژی بازگشت به نروژ به دنبال فرصتهای شغلی در منطقه خود را از مطالعه. دانش آموزان گذشته گزارش می دهند که آنها قوی تر نامزدها در مصاحبه های کاری به دلیل تجربه مطالعه بین المللی خود بوده است.

در گذشته دانش آموزان ACN درجه در یک طیف گسترده ای از مناطق را دریافت کرده اند، اما به خصوص محبوب: ارتباطات - رسانه ها، پخش، روزنامه نگاری، روابط عمومی، مطالعات صلح، هوا و فضا و تمام منطقه از کسب و کار. دانش آموزان ACN در حال حاضر در نروژ کار در زمینه های تلویزیون، رادیو، مدارس و کسب و کار - کوچک و بزرگ.

ACN یک فرصت مهم برای دانشجویان بین المللی نیز می باشد. دانش آموزان آمریکایی از تمام نقاط آمریکا، بلکه در درجه اول از اواسط غرب آمده است. ACN دارای جاذبه های خاص در جامعه نروژی-آمریکایی و دانش آموزان اغلب به دلیل میراث نروژی خود جلب کرده است. ما همچنین دانش آموزان از ایران، عراق، بلغارستان، آلمان، سوئد، کامرون، غنا، چین، کانادا، ویتنام، فیلیپین و بوسنی بود. آنها نروژ را با علاقه ویژه ای برای کشور، مردم و کالج را ترک کنند.

تاریخ ACN

کالج آمریکایی نروژ تا بیش از 25 سال تحصیلی را جشن گرفتند. که در سال 1990 توسط دکتر تاسیس شد Steinar Opstad، معاون رئیس جمهور سابق NHO، کنفدراسیون نروژی شرکت.

در سال 1992، ACN با 12 نروژی و 12 دانش آموزان آمریکایی با هم به مطالعه در یک عمارت مزرعه های عجیب و جالب در جزیره Jeløy در Moss، Østfold به، نروژ آغاز شد. در طول سال این برنامه به 70 دانش آموز از نروژ، ایالات متحده، و کشور از سراسر جهان گسترش یافته است. ACN در حال حاضر در زیبا کنوانسیون ساختمان (Konvensjonsgaarden)، در مرکز شهر ماس، واقع در نزدیکی کتابخانه عمومی، کافه ها، خرید و شب زنده داری.

چرا ACN؟

هستند به دلایل مختلف که دانش آموزان در کالج آمریکایی نروژ آغاز آموزش آنها وجود دارد. تحصیل در ACN اجازه می دهد دانش آموزان برای دریافت 30 اعتبار (یک سال) به سمت مدرک کارشناسی خود را، که شما را قادر به به عنوان یک سال سوم (جدید) در دانشگاه همکاران تعاونی ما در ایالات متحده شروع می شود. دوم، ACN ارائه می دهد معرفی تدریجی به سیستم دانشگاه های آمریکا. ساختار طبقاتی و شبکه های اجتماعی از دانشگاه های آمریکا کاملا متفاوت از آنهایی که در کالج ها و دانشگاه نروژی. دانش آموزان در به راه های جدید برای انجام کارها کاسته، و بهتر آماده برای مطالعات خود را در یک دانشگاه آمریکایی.

ACN به دانش آموزان فرصت به بهبود خواندن انگلیسی، نوشتن، درک و مهارت های صحبت کردن. در حالی که دانش آموزان باید مسلط به ACN پذیرفته شود، بیشتر گزارش می دهند که پس از یک سال در اینجا مهارت های زبان انگلیسی خود را بسیار بهبود یافته است. این دانشجویان را برای موفقیت بیشتر در طول مطالعات خود را.

کارکنان مجهز است برای کمک به دانش آموزان با جنبه های غیر علمی مختلف آماده سازی برای تحصیل در ایالات متحده مانند، قابل استفاده برای مدارس، پیدا کردن مسکن، و تقاضا برای ویزا. این کمک ارزشمند است، و با کمک ما، سفر خود را به ایالات متحده می تواند بسیار کمتر استرس زا باشد.

تاریخ و زمان آخرین، ACN سرگرم کننده است! دانش آموزان یک گروه نزدیک گره از دوستان فرم آنها در غیر این صورت met.Throughout اند سال نمی فعالیت های بی شماری برای دانشجویان وجود دارد، هر دو در داخل و خارج از مدرسه. دانش آموزان یک شبکه از دوستان و همکلاسی، که بعدها در زندگی کمک خواهد کرد که کار جستجو به دست آورید. بسیاری از دانش آموزان حتی برای حضور در دانشگاه آمریکایی همان تا زمانی که آنها در امریکا می رسند آنها در حال حاضر یک شبکه اجتماعی را انتخاب نمایید. این باعث می شود حرکت زندگی در حال تغییر از نروژ به امریکا بسیار ساده تر.

دانشجویان نروژی

80-90٪ از دانش آموزان ما نروژی هستند، و بیشتر دانش آموزان به طور مستقیم اعمال به ACN از دبیرستان. ما قبول 70 دانش آموز در هر سال، و بسیاری از آنها ثبت نام در ترم پاییز. همچنین ممکن است برای ترم بهار که در ژانویه شروع می شود اعمال می شود.

نیاز برنامه:

فرم نرم افزار کامل (ACN نرم افزار) همه متقاضیان باید studiekompetanse generell از شروع ترم به دست آورده اند که آنها در حال استفاده همه متقاضیان ملزم به ارائه یک مقاله شخصی پاسخ به این سوال: "چرا من در این فرصت آموزشی که علاقمند" معدل توصیه می شود 4.0 (مقیاس نروژی) است - لطفا برای وضوح تماس اولویت به سقوط متقاضیان که انتخاب یک نرم افزار تکمیل شده توسط مه 1 داده خواهد شد. مهلت درخواست برای ترم بهار نوامبر 25 است.

لطفا با ما تماس بگیرید اگر شما هر گونه سوال.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Dorm Video