Le Cordon Bleu Mexico

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چه کسی هستیم

Le Cordon Bleu یکی از قدیمی ترین و محترم ترین مدارس جهان آشپزی، مهمان نوازی و مدیریت است. نام لو کوردون بلو در قرن شانزدهم توسط شاه هنری سوم ساخته شد - زمانی که او ایجاد L'ordre du Saint-Esprit، که توسط صلیب آویزان روی روبان آبی نشان داده شد. از اعتبار و سنت بزرگش بیش از صد سال تاریخ به دست آورد. Le Cordon Bleu امروز مدرسه ای با بالاترین مقام بین المللی در زمینه آموزش آشپزی، آشپزی و مهمان نوازی حرفه ای است. در 20 سال گذشته Le Cordon Bleu با دقت برنامه های آموزشی و آموزشی متعددی را ایجاد کرده است، ایجاد اتحاد و مشارکت با شرکت های بزرگ و موسسات در سراسر جهان. Le Cordon Bleu در حال حاضر دارای بیش از 40 مدرسه در 15 کشور است، جامعه دانشجویی بیش از 20،000 دانش آموز از 70 ملیت و تیم برجسته بیش از 100 سرآشپز بین المللی است. از سال 1998، دانشگاه Anáhuac یک اتحاد مهم با Le Cordon Bleu International ایجاد کرده است تا برنامه های دوره های کارشناسی، دوره ها و دیپلم های خود را در مناطق گردشگری و آشپزی که در سال 2010 به شبکه دانشگاه Anáhuac گسترش می یابد، ارائه دهد.

LE CORDON BLEU INTERNATIONAL

رهبر جهان در غذا، مهمانداری و اداره Le Cordon Bleu یک شبکه جهانی شناخته شده از نهادهای تدریس است که برای ارائه بالاترین سطح تدریس و مهمان نوازی آشپزی از طریق برنامه های کلاس جهانی اختصاص داده شده است. Le Cordon Bleu همچنان با ترکیب نوآوری و خلاقیت با سنت از طریق ایجاد دوره های لیسانس و مدرک کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار که به نیازهای یک بخش مهمان نوازی جهانی در حال رشد است متکی است. Le Cordon Bleu به عنوان نگهدارنده تکنیک آشپزی فرانسوی از طریق برنامه های آشپزی آن به شمار می رود که برای حفظ و انتقال تسلط و قدردانی از هنرهای آشپزی که بیش از 500 سال است که سنگ بنای غذای فرانسه است، دنبال می شود. .

سرآشپزهای ما

سرآشپزهای بزرگ Le Cordon Bleu دارای تجربه حرفه ای فراوانی هستند، اکثر آنها در رستوران هایی شناخته شده و توسط راهنمای میشلین اهدا شده اند و بسیاری از آنها برندگان مسابقات معتبر هستند. هر سال سرآشپز تجارب و دانش خود را با دانش آموزان در بیش از 70 کشور برای تدریس تکنیک های پخت و پز و روش هایی که در 500 سال گذشته در فرانسه تدوین شده است به دانش آموزان آموزش می دهد. دانش خود را به هر آشپزخانه اعمال کنید و یک حرفه ای موفق داشته باشید.

مکان ها

بویناویستا

Address
Av. Lomas Anahuac No. 46
Lomas Anahuac Huixquilucan, Edo. de Mex.

C.P. 52786 بویناویستا, ایالت مکزیک, مکزیک
تلفن
+52 (55) 5627 0210 Ext. 7132

بویناویستا

Address
Universidad Anáhuac del Sur
Avenida de las Torres # 131,
Col. Olivar de los Padres
C.P. 01780, Del. Álvaro Obregón,

بویناویستا, ایالت مکزیک, مکزیک

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: