Instituto Tecnológico de Tijuana

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Instituto Tecnológico de Tijuana یک مؤسسه آموزشی است که 47 سال خدمت در نهاد باجا کالیفرنیا دارد ، 16 مدرک لیسانس و 8 برنامه تحصیلات تکمیلی را که در 17 سپتامبر 1971 تأسیس شده است ، آموزش می دهد.

ماموریت

کمک به آموزش یکپارچه از متخصصان و پژوهشگران برجسته در زمینه نوآوری و توسعه فناوری در منطقه ، کشور و جهان. با احساس بالای مسئولیت اجتماعی ، از طریق یک سرویس آموزشی با کیفیت ، با عدالت و ارتباط.

نظر

به عنوان یک موسسه پیشرو در آموزش عالی فناوری ، تحقیقات علمی و توسعه فناوری در منطقه شمال غربی کشور ، با پیش بینی ملی و بین المللی.

Amigos em campus universitárioناسوم آزودو / Unsplash

ارزش

 • عضویت افتخار بخشی از مؤسسه ، کاملاً شناسایی ، قانع و متعهد به مأموریت و چشم انداز فناوری.
 • وظایف و کارها را بصورت جداگانه و گروهی با احساس تعهد و تمرکز بر کیفیت انجام دهید.
 • یکپارچگی اصالت و هماهنگی بین ارزشها و رفتارهای ما.
 • حرفه ای بودن با اخلاق ، احترام ، صالح باشید و مرتباً به روز باشید.
 • نوآوری تشویق به ایجاد و توسعه پروژه هایی که منجر به دستیابی به چشم انداز نهادی می شود.
 • تعهد اجتماعی با روحیه خدمات و کمک ، از طریق آموزش فن آوری محیط زیست.
 • کیفیت را از طریق ابزارهای لازم برای دستیابی به پیشرفت مداوم حفظ کنید.

برای بهبود مستمر رویه ها ، فرایندها ، فعالیت ها و مدیریت منابع ، با هدف تأمین رضایت حداکثری کار کنید.

آموزش با کیفیت مبتنی بر ایجاد ، نوآوری و جستجوی کارآمدترین روش برای انجام کارهای روزانه است.

 • کاملاً صادق ، مستقیم و منصف باشید.
  رفتار و ابراز صادقانه و شفاف نسبت به دیگران ، همیشه حقیقت را در اولویت قرار دهید و محیط اعتماد و پیشرفت را در جامعه فناوری ایجاد کنید.
 • حقوق مردم را بشناسید و از توهین یا آسیب رساندن به آنها خودداری کنید.
  با شناختن ، قدردانی و ارج نهادن به شخص من و دیگران و احترام به حدود اقدامات ما ، همیشه به دنبال این باشید که به آنها صدمه ای وارد نشود و به آرامش محیط اطراف ما آسیب نرساند.
 • به عقاید ، عقاید یا نگرش دیگران احترام بگذارید ، حتی اگر با خودشان مطابقت نداشته باشد.
  قدردانی از تنوع شخصیت ها ، فرهنگ ها و انواع مختلف جسمی که در بین انسان ها وجود دارد ، بدانید که چگونه دیگران را گوش دهید و بپذیرید ، این امر برای همزیستی مسالمت آمیز ، ضروری برای زندگی در هماهنگی در مدرسه ، کار و اجتماع است.
 • اقدامات و فعالیتها را به روشی برجسته و بیش از انتظارات ما انجام دهیم.
  ویژگی های برجسته و استعدادهای منحصر به فرد جامعه فناوری ما را بشناسید و از آنها در پیشرفت حرفه ای آنها پشتیبانی کنید ، تا پیشرفت آنها به نفع جامعه ما باشد. اهداف واضح و مشخصی را تعیین کنید که مهمترین اهداف را به عنوان یک موسسه تعریف می کند و به دنبال پیشرفت شخصی و جمعی است.
 • دیگران را تحت تأثیر قرار دهید ، و آنها را در کار و اشتیاق در رسیدن به اهداف و اهداف مؤثر قرار دهید.
  ورزش و رهبری متکی بر اساس آیین نامه ارزشها به عنوان یک انسان انتگرال در زمینه خانوادگی ، اجتماعی ، کارگری و دانشگاهی ، با نظم و انضباط ، وفاداری ، صداقت ، اعتقاد ، سرسختی ، سازگاری ، اعتبار ، اخلاص ، آزادی و احترام.
 • به پیشنهاد پیشنهادی برسید و راه حل هایی برای مشکلاتی که ممکن است بوجود بیاید پیدا کنید.
  در رسیدن به اهداف و اهداف خود ، در مواجهه با چالش ها و غلبه بر مشکلات با شجاعت ، ثابت باشید که بدون اینکه اجازه دهید خودتان بر آن غلبه کنید ، با شرایط سازگار شوید و به موفقیت برسید ، ثابت باشید.
  • کار گروهی با هم به سمت یک دید مشترک کار کنیم.
   تقویت خلاقیت ، انگیزه و رهبری جمعی ، تلاشهای یکپارچه برای دستیابی به اهداف و اهداف مشترک. به اشتراک گذاری ارزش ها و اصول اخلاقی که ما را به عنوان یک نهاد تعریف می کند.
  • تقدیم در رسیدن به یک هدف محکم باشید.
   با استحکام و شور و شوق عمل کنید ، وقت و تلاش لازم را برای انجام فعالیتهای مربوطه برای دستیابی به اهداف و اهداف تعیین شده برای منافع فردی و جمعی اختصاص دهید.
 • برای کسانی که به آن نیاز دارند کمک بی قید و شرط ارائه دهید.
  به نیازهای جامعه توجه داشته باشید ، بهترین های خود را متعهد و فداکارانه بدست آورید ، در تلاش برای دستیابی به اهداف مشترک ، ایجاد شبکه های حمایتی انعطاف پذیر و کارآمد ، شرکت کنید که تأثیر مثبتی بر توسعه جامعه می گذارد.
  • برابری جنسیتی فرصت های برابر توسعه برای زنان و مردان.
   دفاع از فرصتهای برابر برای زنان و مردان مطابق با شرایط ، نیازها و ویژگیهای خاص خود ، که تضمین احکام کثرت و حق دسترسی به عدالت و برابری را در استفاده ، کنترل و بهره مندی از همان دارایی ها تضمین می کند. و خدمات جامعه

سیاست کیفیت

Instituto Tecnológico de Tijuana تعهد به اجرای کلیه فرایندهای خود را ایجاد می کند ، آنها را به سمت جلب رضایت مشتریان خود بر اساس کیفیت فرآیند آموزشی ، جهت برآورده کردن الزامات خود ، از طریق اثربخشی یک سیستم مدیریت کیفیت و بهبود مستمر متمرکز می کند. مطابق با ISO 9001: 2008 / NMX-CC-9001-IMNC2008.

این سایت از طریق پشتیبانی مالی از انتشار پروژه APN2016-4015 تحت عنوان استفاده از آب خالص برای آبیاری انگورهای VALLEY GUADALUPE استفاده کرده است.

مکان ها

تیجوانا

Address
Calzada del Tecnológico,s/n
22414 تیجوانا, باجا کالیفرنیا, مکزیک

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: