توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما در دورانی زندگی می کنیم که در آن حکومت شرکت ها نمی تواند به مدیریت ساده محدود شود، در حالی که رهبران خواستار یک دید جامع و جهانی با مجموعه مهارت های تخصصی می شوند.

در حال حاضر، حاکمیت شرکتی فراتر از افق سازمان است و رهبران آن تقاضای چشم انداز جامع و جهانی دارند که به نوبه خود متخصص و با تجربه است. به همین دلیل است که EGADE Business School معتبر کسب و کار در آمریکای لاتین است نه نه تنها برای استانداردهای علمی بالا و همچنین برای ایجاد رهبران با ذهنیت جهانی و رفتار مسئولانه که الهام بخش دیگران با رهبری نمونه می شوند.

با مکان هایی در مکزیکو سیتی (سانتافه)، مونتری و گوادالاخارا، و همچنین برنامه های اجرایی MBA در Queretaro؛ EGADE Business School تحصیلات تکمیلی Tecnológico د مونتری است، یک دانشگاه مشهور در سراسر مکزیک و آمریکای لاتین برای پیشبرد رهبری اجرایی مکزیک در زمینه جهانی است.

چشم انداز

در EGADE Business School ، ما معتقدیم که زمینه جهانی ما، به رهبران چشم انداز متکی است که می توانند آینده ای از کسب و کار را از طریق ایده های قدرتمند تغییر دهند. بدین ترتیب، از طریق این فلسفه، ما برنامه های MBA ما را طراحی می کنیم، که در سطح جهانی به عنوان بعضی از برنامه های پیشرو در زمینه تحصیلات تکمیلی در رتبه بندی معتبر ترین بین المللی مشهور است؛ مانند بهترین مدرک کارشناسی تمام وقت و نیمه وقت و بهترین MBA ها در مکزیک و آمریکای لاتین.

ما از تغییرات حمایت می کنیم - از آنجایی که ما آگاه هستیم که تغییر در کنار چالش ها و فرصت هایی که در آن انجام می شود، تنها راه برای پیشرفت است. ما یک جامعه نوآوران موفق به شمار میرویم - با استادان با استعداد، دانشآموزان با استعداد، فارغ التحصیلان موفق، رهبران کسب و کار متمایز و شرکای آکادمیک بینالمللی - به یک ایده قدرتمند اختصاص داده شده است: MINDS IGNITE CHANGE.

به رسمیت شناختن سطح جهانی در رتبه بندی معتبر

رتبه بندی در بین 45 مدرسه کسب و کار جهانی "نخبگان جهانی" در سطح جهان در رتبه اول در رشته تحقیقاتی در آمریکای لاتین قرار دارد

QS Global 250 مدرسه کسب و کار رتبه بندی 2017

# 1 مدرسه کسب و کار در مکزیک و آمریکای لاتینمدارس کسب و کار Eduniversal رتبه بندی 2008-2016

شماره 1 MBA در مکزیک و آمریکای لاتین

# 56 MBA اجرایی در سراسر جهانرتبه بندی EMBA اکونومیست 2013-2015

# 1 برنامه MBA در مکزیک و آمریکای لاتینAmérica Economía رتبه بندی MBA 2015

# 1 استاد در امور مالی در مکزیک و آمریکای لاتینبهترین رتبه بندی کارشناسی ارشد 2015-2016

# 1 MBA (OneMBA) در مکزیک و آمریکای لاتین

# 29 MBA (OneMBA) در سراسر جهانرتبه بندی EMBA جهانی مالی 2007-2016

سهمیه اعتباربخشی جهانی

EGADE Business School تاج و تخت معتبر بین المللی از اعتباربخشی بین المللی، از سه سازمان با نفوذ ترین جهانی در آموزش تجارت جهانی دریافت کرده است: AACSB، AMBA، EQUIS. EGADE متعلق به گروه انحصاری 1٪ از مدارس تجاری جهانی است که این سه اعتبار نامه را کسب کرده اند.

مدرسه کسب و کار با دسترسی جهانی برجسته

ما بیش از 50 همکاری دانشگاهی بین المللی با دانشگاه های برتر و مدارس تجاری برای برنامه های دوگانه و مشترک، و نیز فرصت های صدور گواهینامه بین المللی و امکان مطالعه در قاره های مختلف داریم. این مشارکت ها برای برنامه های پیشرفت تحصیلی ما نیز ضروری است و در ارتقای پروژه های علمی و تحقیقاتی بین المللی کمک می کنند.

EGADE رویکرد منحصر به فرد

یک ذهنیت کارآفرینی

یکی از ارزشهای اصلی EGADE این است که رهبران نوآورانه را درون یک فرهنگ کارآفرینی تشویق کند که تبدیل به یک تجارت مشخص از دانشجویان و فارغ التحصیلان برجسته آن شده است.

تمرکز جهانی

تمایز کلیدی در EGADE، تمرکز و دسترسی جهانی مشهور آن است. مدرسه ما دارای طیف وسیعی از برنامه های بین المللی و دو درجه ای در آمریکای لاتین است. EGADE با همکاری با معتبر ترین دانشگاه ها و مدارس تجاری در سراسر جهان، رهبران، دانش آموزان و مدیران خود را با رویکرد و تجربه منحصر به فرد در مورد آینده کسب و کارهای جهانی فراهم می کند.

دانشکده مشهور

یکی از ویژگی های اصلی تجربه آموزشی دانشگاهی EGADE، حضور اعضای هیات علمی در سطح جهانی است که مدیران جاری و سابق، مشاوران، نویسندگان منتشر شده و محققان هستند. با هم، این دانشکده تخصص فراوانی را در کلاس به ارمغان می آورد که تربیت، تحقیق و اندیشه ما را به آموزش و پرورش معنی دار و تاثیر گذار تبدیل می کند.

تدریس تیم

کار معلمان برجسته همراه با رهبران ارشد کسب و کار در برنامه های دانشگاهی ما، یک توازن ایده آل بین دانش نظری و عملی ایجاد می کند. ما دانش آموزان را برای موفقیت حرفه ای آماده می کنیم، با جفت کردن آنچه که در کلاس درس با تجارب کسب و کار واقعی یاد می گیرند، جایی که تئوری بلافاصله در عمل اجرا می شود.

قالب انعطاف پذیر

برنامه های اجرایی و دوره های کارشناسی ارشد که برای دانش آموزانی که تمام وقت کار می کنند طراحی شده اند و تعادل مناسب بین تحصیل، کار و تعهدات شخصی را برای رسیدن به موفقیت های شخصی و حرفه ای فراهم می کنند.

رهبری علمی

EGADE مدرسه پیشرو در آموزش و پرورش تجاری در آمریکای لاتین است. مناسب بودن و نوآوری برنامه های دانشگاهی ما توسط رتبه بندی مشهور جهان و توسط انجمن معتبر اعتباردهی در جهان پشتیبانی می شود. تنها 1٪ از مدارس کسب و کار در سراسر جهان، مانند EGADE، تاج سهمیه اعتبارنامه بین المللی توسط AACSB، EQUIS و AMBA دریافت کرده اند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

EGADE Business School

استاد EGADE در مدیریت کسب و کار یک برنامه فشرده است که برای حرفه ای های زود هنگام طراحی شده است که از یک مسیر شغلی پیشرفته شروع می شود. مهم نیست که زمینه تحصیل علمی شما، ... [+]

تقویت حرفه شما در زمینه های رقابتی فعلی، نیازمند نه تنها دانش و تجربه عملی، بلکه چشم اندازهای گسترده و شبکه جهانی است که شما را با استعداد نوآورانه از سراسر جهان متصل می کند.

در عصر دیجیتال همیشه در حال تغییر ما، متخصصان جوان باید در شرایط پیچیده تر و نامطمئن رشد کنند. این تحول دارای یک دستاورد جهانی است و همچنین چالش هایی را که متخصصان باید بر اساس آن هر روز برآورده کنند.

استاد EGADE در مدیریت کسب و کار یک برنامه فشرده است که برای حرفه ای های زود هنگام طراحی شده است که از یک مسیر شغلی پیشرفته شروع می شود. مهم نیست که زمینه تحصیل علمی شما، شما می توانید دامنه پتانسیل حرفه ای خود را با مجموعه ای از مهارت های کسب و کار جامع که به شما در تنظیم قوانین جدید در سناریو های کسب و کار جهانی کمک کند گسترش دهد.... [-]

مکزیک Monterrey Guadalajara
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
EGADE Business School

کارشناسی ارشد مالی به منظور ارائه رهبران کسب و کار با دانش صحیح از بازارهای مالی و رویکرد آوانگارد به کسب و کارهای جهانی طراحی شده است. برنامه درسی این برنامه دانشجویان خ ... [+]

کارشناسی ارشد مالی به منظور ارائه رهبران کسب و کار با دانش صحیح از بازارهای مالی و رویکرد آوانگارد به کسب و کارهای جهانی طراحی شده است. برنامه درسی این برنامه دانشجویان خود را به دست آوردن دانش تخصصی در زمینه صنعت مالی و تقویت مهارت های تحلیلی و مدیریتی می کند که به آنها در زمینه های کاری خود اهمیت می دهد.

این کار از طریق استفاده از آخرین ابزارهای تکنولوژیکی برای تجزیه و تحلیل مالی و همچنین توسعه یک حس گسترده رهبری مسئول و اخلاقی انجام می شود. ما می خواهیم فارغ التحصیلان ما در هنگام کار با موسسات مالی و در حین حفظ چشم انداز جهانی و پایدار از سازمان هایشان، اعتماد را تحویل دهند.... [-]

مکزیک Mexico City Monterrey
درخواست اطلاعات
انگلیسی,اسپانیایی
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Minds Igniting Change

Address
Carlos Lazo 100, Santa Fe, Álvaro Obregón
01389 Mexico City, Mexico City, مکزیک
Address
Eugenio Garza Lagüera & Rufino Tamayo, Valle Oriente, San Pedro Garza García
66269 Monterrey, Nuevo Leon, مکزیک
Address
General Ramón Corona 2514, Nuevo México
45138 Guadalajara, Jalisco, مکزیک