EGADE Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

حال را به چالش بکش ، آینده را شکل ده.

EGADE Business School در Tecnológico de Monterrey یک شهرت جهانی را به عنوان مؤسسه پیشرو آموزش کسب و کار آمریکای لاتین ایجاد کرده است ، متعهد به توانمندسازی رهبران همه کاره است که ارزش مشترکی را ایجاد می کنند و جامعه را متحول می کنند.

EGADE Business School تحصیلات تکمیلی Tecnológico de Monterrey است ، یک دانشگاه قابل توجه که به دلیل رانندگی متخصصان با رهبری مربوطه در سراسر مکزیک و آمریکای لاتین مشهور است. خود دانشکده بازرگانی مجموعه گسترده ای از تحصیلات تکمیلی را در چندین مکان در آمریکای لاتین ارائه می دهد. با مکان در مکزیکو سیتی (سانتافه) ، مونتری و گوادالاخارا ، و همچنین یک برنامه اجرایی اجرایی MBA در Queretaro .

مدل آکادمیک و فرهنگ یادگیری مبتنی بر نوآوری ، برنامه های شناخته شده جهانی ، دانشکده برجسته کلاس جهانی ، جامعه برجسته فارغ التحصیلان جهانی و تمرکز دقیق بر استفاده از دانش برای تأثیر ، به جایگاه خود به عنوان رتبه برتر آمریکای لاتین کمک کرده است مدرسه تجارت توسط چندین سازمان رتبه بندی بین المللی ، از جمله QS ، Eduniversal ، Financial Times و The Economist. برنامه های تحصیلات تکمیلی EGADE شامل MBA تمام وقت ، یک ساله در نوآوری و کارآفرینی ، MBA برای حرفه ای ها ، EGADE - UNC Charlotte MBA در تجارت و استراتژی جهانی ، EGADE - WP Carey Executive MBA ، EGADE MBA آنلاین ، و همچنین یک کارشناسی ارشد در امور مالی ، کارشناسی ارشد در امور مالی آنلاین ، کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل تجارت ، درجه فارغ التحصیل در استراتژی دیجیتال و برنامه های دکترا در علوم مالی و مدیریت بازرگانی.

EGADE Business School یک نمونه کار نوآورانه از یادگیری مادام العمر ثبت نام آزاد و برنامه های سفارشی برای مشاغل ارشد و رهبری سازمانی را ارائه می دهد. EGADE Business School عضو یک گروه نخبه و متشکل از 1٪ مدارس تجاری در سراسر جهان است تا بتواند " تاج سه گانه " معتبر جهانی را بشناسد که تعالی آموزش تجارت را به رسمیت بشناسد : انجمن دانشکده ها و مدارس آمریکایی (AACSB) ، انجمن MBA (AMBA) ، و سیستم بهبود کیفیت اروپا (EQUIS). این دانشکده عضو شبکه جهانی مدیریت پیشرفته است ، یک شبکه پیشرو با 30 مدرسه پیشرو در حوزه های مختلف ، کشورها ، فرهنگ ها و اقتصادها در مراحل مختلف توسعه ، متعهد به مشارکت ، از طریق آموزش کسب و کار ، به راه حل های مهم چالش هایی که معمولاً پیچیده و جهانی است.

آنچه در رهبران خود می بینیم

در EGADE Business School ، ما معتقدیم که آینده EGADE Business School به رهبران بینایی متکی است که جرات دارند چالش ها و صنایع خود را از طریق ایده های قدرتمند دگرگون کنند. بنابراین ، با این فلسفه است که ما برنامه های تحصیلات تکمیلی مشهور جهانی را طراحی و اجرا می کنیم.

ما جامعه ای از نوآوران برجسته متشکل از یک دانشکده با استعداد ، دانشجویان با استعداد ، فارغ التحصیلان موفق ، رهبران برجسته تجارت و شرکای دانشگاهی بین المللی هستیم که به یک ایده قدرتمند اختصاص داده شده اند: چالش کنونی ، شکل دهی به آینده.

به رسمیت شناختن سطح جهانی در رتبه بندی معتبر

121935_qs-logo.png

شماره 1 دانشکده تجارت در زمینه تحقیقات در آمریکای لاتین

QS Global 250 Business Business School 2017

شماره 1 EGADE MBA در آمریکای لاتین

  • رتبه بندی QS Global 200 MBA: آمریکای لاتین 2012-2015
  • QS Global MBA رتبه بندی آمریکای لاتین 2018-2020

شماره 1 MBA تمام وقت در مکزیک و آمریکای لاتین

QS Global MBA Rankings 2020

  • شماره 1 در مکزیک و آمریکای لاتین برای 3 سال متوالی
  • # 55 در سطح جهان در بین 240 برنامه رتبه بندی شده
  • 23 مکان در مقابل 2019 در سطح جهان
  • # 26 در سطح جهان برای کارآفرینی و نتایج فارغ التحصیلان
  • # 39 در سطح جهان برای اشتغال

# 1 استاد در امور مالی در مکزیک و آمریکای لاتین

رتبه بندی های کارشناسی ارشد QS Business: Financial America 2018-2020

  • شماره 1 در مکزیک و آمریکای لاتین برای 3 سال متوالی
  • # 41 در سطح جهانی در 156 برنامه رتبه بندی شده
  • # 15 در سطح جهان برای اشتغال
121936_eduniversal-logo.png

شماره 1 دانشکده تجارت در آمریکای لاتین

5 Palmes of Excellence ، رتبه بندی دانشکده بازرگانی Eduniversal 2008-2020

شماره 1 EGADE MBA در آمریکای لاتین

Eduniversal بهترین رتبه بندی کارشناسی ارشد مدیریت عمومی 2016-2019

# 1 کارشناسی ارشد امور مالی در آمریکای لاتین

Eduniversal بهترین کارشناسی ارشد رتبه بندی امور مالی شرکت های 2011-2019

121937_ft-logo.png

شماره 1 جهانی OneMBA در آمریکای لاتین و # 43 در سراسر جهان

رتبه بندی MBA اجرایی Financial Times MBA 2007-2019

تاج سه گانه اعتبار جهانی

EGADE Business School تاج سه گانه اعتبار بین المللی را به نمایندگی از سه سازمان تأثیرگذار در آموزش تجارت جهانی دریافت کرده است: AACSB ، AMBA و EQUIS. تنها 1٪ از مدارس تجاری در سراسر جهان ، مانند EGADE ، تاج سه گانه اعتبار بین المللی توسط AACSB ، EQUIS و AMBA را دریافت کرده اند.

یک دستاورد جهانی برجسته

مدارس تجاری EGADE بیش از 50 همکاری بین المللی دانشگاهی با دانشگاه های پیشرو و دانشکده های تجاری برای برنامه های دوره دو و مشترک دارد ، و این نشان دهنده فرصت های مختلف برای اخذ گواهینامه های بین المللی و همچنین امکان تحصیل در قاره های مختلف است. این همکاری ها همچنین برای برنامه های توسعه دانشکده ما ضروری است و به پیشرفت پروژه ها و تحقیقات دانشگاهی بین المللی کمک می کند.

چه چیزی EGADE را از هم جدا می کند؟

یک ذهنیت فعال کارآفرینی

یکی از ارزشهای اصلی EGADE تشویق رهبران نوآور در فرهنگ کارآفرینی است که به یک ویژگی متمایز از دانشجویان و فارغ التحصیلان برجسته آن تبدیل شده است.

چشم انداز و تجربه جهانی ما

تمایز دهنده اصلی EGADE تمرکز و رسیدن به شهرت جهانی آن است. EGADE به دلیل همکاری با معتبرترین دانشگاه ها و دانشکده های تجاری در سراسر جهان ، رهبران ، دانشجویان و مدیران خود رویکرد و تجربه منحصر به فردی در مورد آینده مشاغل جهانی ارائه می دهد.

دانشکده ممتازی بین المللی

مهمترین ویژگی تجربه علمی EGADE حضور اعضای هیئت علمی مشهور در سطح جهانی است که مدیران فعلی ، سابق ، مشاوران ، نویسندگان منتشر شده و محققان فعلی و سابق هستند. این دانشکده تخصص گسترده خود را به کلاس می آورد که تدریس ، تحقیق و تفکر ما را به یک آموزش معنادار و تأثیرگذار تبدیل می کند.

یک مدل دانشگاهی نوآورانه

تخصص معلمان برجسته در کنار رهبران ارشد مشاغل در برنامه های دانشگاهی ما باعث ایجاد تعادل ایده آل بین دانش نظری و عملی می شود. ما دانش آموزان خود را برای یک کار موفقیت آمیز با جفت کردن آنچه که در کلاس می آموزند با تجارب تجاری واقعی که در آن تئوری بلافاصله عملی می شود ، آماده می کنیم.

یک فرمت متعادل و انعطاف پذیر

برنامه های اجرایی ما و مدارک کارشناسی ارشد نیمه وقت ، که برای دانشجویانی که تمام وقت کار می کنند طراحی شده است ، تعادل مناسب بین مطالعه ، کار و تعهدات شخصی را فراهم می کند. هدف ما این است که دانش آموزان ما هم به موفقیت شخصی و هم حرفه ای دست یابند.

یک رهبری دانشگاهی قابل توجه

EGADE هنگامی که صحبت از تحصیلات پیشرو در کسب و کار می شود ، به دلایل مختلف ، مدرسه # 1 تجارت در آمریکای لاتین است. ارتباط و نوآوری برنامه های دانشگاهی ما نه تنها توسط رتبه های مشهور جهانی بلکه توسط انجمن های معتبر معتبر دنیا پشتیبانی می شود.

درباره برنامه های EGADE اطلاعات بیشتری کسب کنید و با مدرسه در LinkedIn ، Twitter ، YouTube و Facebook ارتباط برقرار کنید.

مکان ها

مکزیکوسیتی

Address
Av Carlos Lazo 100, Santa Fe, San Mateo, 01389 Ciudad de México, CDMX
01389 مکزیکوسیتی, مکزیکوسیتی, مکزیک

مونتری

Address
Rufino Tamayo y Eugenio, Av. Eugenio Garza Lagüera, Valle Oriente, 66269 San Pedro Garza García, N.L.
66269 مونتری, Nuevo Leon, مکزیک

گوادالاجارا

Address
Avenida General Ramón Corona 2514, Jardines del Valle, 45138 Zapopan, Jal.
45138 گوادالاجارا, جالیسکو, مکزیک

سانتیاگو دو کوئراتارو

Address
Epigmenio González 500, San Pablo, 76130 Santiago de Querétaro, Qro.
76130 سانتیاگو دو کوئراتارو, کرواتارو, مکزیک

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید