Superior Institutions of Science & Technology (SIST)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تجربه SIST

SIST اولین موسسه آموزشی بریتانیایی است که در مراکش مستقر است و برنامه های دانشگاه دانشگاه متروپولیتن دانشگاه پردیس را ارائه می دهد که به درجه تحصیلی بریتانیا برمی گردد. SIST همچنین تنها مدرسه ای است که در مراکش تحصیل می کند تا مدرک تحصیلی عالی و درجه بالایی از تحصیلات عالی بریتانیا را داشته باشد.

SIST یک برنامه درسی دانشگاهی بریتانیایی (سال تاسیس، BAC 3 و BAC 5) ارائه می دهد دقیقا همانطور که در دانشگاه شریک با همان ماژول های اصلی و کیفیت تضمین شده تحت کنترل دانشگاه شریک قرار دارد. این تحت آژانس تضمین کیفیت انگلستان قرار دارد. تجربه SIST در مراکش در سال 2001 در کازابلانکا، 2011 در رباط و سال 2013 در تانگیر آغاز شده است. هدف این است که به عنوان مدرسه کسب و کار برتر در مراکش برگزار شود.

SIST پیشرفت های زیادی در کیفیت آموزش و برنامه های ما داشته است که از سال 2001 آغاز شده است. SIST در حال حاضر پروژه های خود را به عنوان بزرگترین مدرسه بریتانیایی واجد شرایط در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا به تاخیر می اندازد.

چه چیزی از SIST دریافت می کنید؟

دانش آموزان ما دلایل مختلفی برای انتخاب تحصیل در اینجا دارند. هر دلیلی که برای انتخاب SIST انتخاب می کنید، دانش آموزان ما می گویند وقتی که ما را در انتهای دوره خود ترک می کنند، خاطرات دوستی، گرمی و مهمان نوازی را با آنها می گیرند. SIST مزایای رقابتی زیادی دارد که به شرح زیر است:

تحصیلات بریتانیایی!

آموزش بریتانیا بر روی فرآیندها و نتایج متمرکز است، در حالی که برخلاف تأکید بر دستیابی به دانش خاص و داشتن یک رویکرد مترقی؛ هر مرحله بر اساس آنچه قبلا آمده است. برخی از اصول کلیدی، از طریق کل نظام آموزش و پرورش اجرا می شود: این مفهوم که هر دانش آموز منحصر به فرد است و این مهم است؛ تاکید بر ایجاد روابط مثبت (با معلمان، والدین، همسالان)؛ تمرکز بر محیط های فعال (یادگیری به طور انحصاری در کلاس درس اتفاق نمی افتد)؛ و در نهایت، یادگیری و توسعه - به دنبال نتایج و نتایج، اما فقط به عنوان یک جنبه از آموزش و پرورش. اگر بخواهید تحصیلات خود را در مقطع تحصیلی انگلستان در مراکش تحصیل کنید، از همان استانداردهای بالای تدریس، منابع و حمایت از تحصیل در انگلستان بهره مند خواهید شد.

قابلیت کارکرد!

این روزها سخت است که از واژه "قابلیت اشتغال" فرار کنی اما آنچه واقعا برای شما به عنوان دانشجو به چه معناست چیست؟ در SIST ما معتقدیم این به معنای توسعه اعتماد و توانایی برای مدیریت مسیر کاری خود و ایجاد یک نقش مثبت در اقتصاد و جامعه است. این در مورد توسعه مهارت ها و مهارت هایی است که به شما در طول زندگی شما کمک می کند. برای رسیدن به این هدف، ما پیشنهاد می کنیم:

  • دوره های با کیفیت بالا که ارتباط قوی با دنیای حرفه ای دارند
  • فرصت های گسترده ای برای توسعه شخصی و حرفه ای
  • پشتیبانی از طیف وسیعی از کارکنان برای کمک به برنامه ریزی پیش رو، منعکس کننده آنچه که شما به دست آورده اید و این حرفه ای را به کارفرمایان آینده نگری معرفی کردید.
  • کارآموزی در طول تحصیلات خود در SIST
  • کارآموزی برای دانش آموزان برتر ما پوشش داده می شود

موفق ترین دانش آموزان در یک بازار کار فارغ التحصیل به طور فزاینده رقابتی، کسانی هستند که بیشتر از این فرصت ها را از لحظه ای که می رسند بیشترین استفاده را از خود نشان می دهند.

مکان ها

کازابلانکا

Superior Institutions of Science & Technology (SIST)

تلفن
+(212)- 5222-11680

رباط

Address
11 Avenue Allal Ben Abdellah, Rabat, Morocco
رباط, رباط-ساله-کنیترا, مراکش

تنگیر

Address
21 Rue Nador, Quartier Boubana
تنگیر, Tangier-Tuttan-Al Hoceima, مراکش

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید