Ostelea Morocco

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در باره

ما یک دانشگاه بین المللی متمرکز بر آموزش رهبران، مدیران و تکنسین های متخصص در بخش های مهمانداری و گردشگری با اشتیاق به خدمات خوب و دیدگاه چند فرهنگی است. مأموریت ما کمک به توسعه اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی پایدار صنعت است مدیران آموزش، متخصصین و تکنسین ها در بخش. ما متعهد به نوآوری و ترویج توسعه اوراق قرضه بین Ostelea و شرکت های بخش در جهت ارائه راه حل های جدید برای بازار است.

شرکت کنندگان ما تمرکز فعالیت های ما هستند و ما آنها را قادر می سازیم تا دانش کاربردی و عملی را بدست آوریم. محوطه دانشگاه ما در رباط، پایتخت اداری مراکش و در کازابلانکا، بزرگترین شهر کشور قرار دارد.

Ostelea به شما فرصتی برای تحصیل در کشور می دهد که دارای بخش رقابتی ترین بخش گردشگری در جهان است. کشور پر از منابع فرهنگی و زیرساخت ها است و به شدت با عادات مصرف دیجیتال سازگار است.

رتبه بندی: استاد مدیریت بین المللی گردشگری. آموزش توسط Ostelea و EAE، در میان 100 بهترین اساتید در جهان است. رتبه بندی Eduniversal 2015

روش شناسی

چگونه دانش آموزان در Ostelea یاد بگیرند

هدف ما این است که دانش آموزان را قادر به به دست آوردن تجربه و مهارت های اساسی مورد نیاز برای انجام حرفه خود و به همین ترتیب، آنها را قادر به ارائه راه حل برای نیازهای جامعه در ارتباط با صنعت مهمان نوازی و صنعت گردشگری.

در Ostelea، آموزش و پرورش یک فرایند پیوسته و پویا است که از کلاس به جامعه گسترش می یابد، دانش آموزان را با توانایی هایی که آنها را قادر می سازد تا با محیط خود بهتر ارتباط برقرار کنند و اهداف تعیین شده را تامین کنند.

  1. ارزیابی صلاحیت های به دست آمده ارزیابی صلاحیت ها می تواند پیشرفت دانش آموزان را در همه زمان ها تحت نظارت قرار دهد و به آنها اجازه می دهد وضعیت فعلی و میزان بهبود خود را با اشاره به شاخص های عملکرد آموزشی تعیین شده تعیین کنند.
  2. روش مطالعه موردی تجزیه و تحلیل موارد دانش آموزان را قادر می سازد تا با موارد واقعی برخورد داشته و مهارت های تفکر انتقادی را به دست آورند و تجربیات را فراهم کنند که آنها را قادر به پیش بینی سناریوهای مختلف و پیش بینی تغییرات محیطی می کند.
  3. یادگیری بر پایه مشکلات. ارائه یک مشکل خاص، دانش آموزان را قادر می سازد ظرفیت تحلیلی و تشخیصی خود، تصمیم گیری انتقادی و نوآوری را برای یافتن راه حل ها توسعه دهند. به عنوان دانش آموزان درک عمیق تر از یک مشکل در تمام پیچیدگی های آنها، درک می کنند که در شرایطی که در زندگی حرفه ای خود با آنها مواجه می شوند، درک می کنند.
  4. توسعه پروژه. پروژه های توسعه یافته در طول دوره مهارت های بین رشته ای و کار گروهی را افزایش می دهد.
  5. مردم و ارزش ها. همانطور که دانش از مردم می آید و بین آنها حرکت می کند، ارزش هایی نظیر مسئولیت، تعهد، اعتماد و یکپارچگی، مدل آموزشی ما را پایه ریزی می کند.

منابع

طیف وسیعی از منابع Osteria برای دانش آموزان را قادر می سازد تا داده ها را به اطلاعات و دانش تبدیل کنند تا تصمیم گیری موثرتری داشته باشند. منابع کلیدی عبارتند از:

  • سخنرانی های تئاتری توسط استادان و کارشناسان.
  • مطالعات موردی از داستانهای موفقیت کسب و کار.
  • تجزیه و تحلیل اقتصاد کلان.

سری کنفرانس ها

در طول برنامه تحصیلی، یک سری از کنفرانس ها با مدیران، کارشناسان و رهبران کسب و کار سازماندهی شده است. این کنفرانس ها شرکت کنندگان را قادر می سازد بینش عمیق تر در مورد مسائل جاری مورد توجه قرار گیرند. سازماندهی شرکت ها و گفتگو با حرفه ای ها از بخش های مختلف دانشگاه.

هدف این است که به شرکت کنندگان اجازه دهیم بینش دست اول را در موقعیت های واقعی و داستان های موفقیت در محیط کسب و کار بدست آوریم تا بتوانیم محیط حرفه ای را بهتر بدانیم و توان شبکه این برنامه را بین شرکت کنندگان، معلمان و متخصصین بخش .

قهرمانی ویتنام

مجتمع مجازی Ostelea پلتفرم تکنولوژیکی است که بخشی از کارهای روزمره دانش آموزان انجام می شود. طراحی شده است تا دانش آموزان دسترسی به منابع دانشگاهی و تمام اطلاعات دوره ی آموزشی، یادداشت های کلاس، ارزیابی ها، مواد دانشگاهی و کتابخانه دیجیتالی، و همچنین امکان پذیر شدن دعوت نامه ها به فعالیت ها، رویدادها و کنفرانس های سازمان یافته را فراهم آورند.

پردیس آنلاین Ostelea با استفاده از تکنولوژی BlackBoard طراحی شده است که دانش آموزان را قادر می سازد تا با استفاده از گوشی های هوشمند، رایانه های لوحی و سایر دستگاه های خود، از تمام ویژگی های آن استفاده کنند. BlackBoard در حال حاضر پلتفرمی است که توسط دانشگاه های معتبر بین المللی مانند پرینستون، استنفورد و دوک استفاده می شود.

شبکه بین المللی دانشگاه

Ostelea قراردادهای مشارکتی را با نزدیک به صد دانشگاه و مدارس تجاری در سراسر جهان دارد، از جمله 29 شرکت گردشگری

مکان ها

رباط

Address
رباط, رباط-ساله-کنیترا, مراکش