توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه Szeged (SZTE) با تاریخی که تا سال 1581 میلادی است، در خورشیدترین شهر مجارستان قرار دارد و به دلیل شیوه زندگی پر جنب و جوش، شهری و جشنواره های رنگارنگ، هزاران نفر از جوانان را جذب می کند.

با توجه به رتبه بندی بین المللی، SZTE معمولا در حدود 550 موقعیت برجسته در سطح جهانی قرار می گیرد و در سال 2017 بهترین دانشگاه مجارستان (QS) را به خود اختصاص داده است.

استادان برجسته در دانشگاه کار کرده اند، از جمله برنده جایزه نوبل آلبرت سنت گورگی (1937) ، که اولین کسی بود که ویتامین C را منعقد کرد و آن را از پاپیگا Szeged استخراج کرد.

دانشگاه Szeged یکی از بزرگترین دانشگاه های مجارستان است و تلاش های آن نزدیک به 21،000 دانش آموز و نزدیک به 7،000 کارمند در 12 دانشکده های دانشگاه کمک می کند تا این موسسه مرکز منطقه ای دانش در مجارستان و مرکز اروپا است.

تعداد دانشجویان بین المللی به طور مداوم افزایش می یابد و به 14 درصد دانشجویان می رسد. یک سیستم مربی به آنها کمک می کند که در شهر Szeged اقامت کنند و راه خود را در دانشگاه پیدا کنند.

نسبت 12: 1 دانش آموزان و دانش آموزان کلید موفقیت در کسب دانش و دانش ارزشمند است و این کار بسیار مهم است که به دانش آموزان کمک می کند تا از دانش خود در موثر ترین روش استفاده کنند.

همکاری ملی و بین المللی با ثبات و همکاری بین المللی دانشگاه با موسسات و موسسات نشان می دهد که فارغ التحصیلان ما با توجه به برنامه های رقابتی ما همراه با توسعه مهارت ها، و همچنین تجربه عملی گسترده، وارد بازار کار به خوبی آماده شده است. شغل آنها نمونه خوبی برای نسل های آینده دانش آموزان در شهر Szeged است.

برنامه های تحصیلی تمام وقت برای دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی و کارشناسی در زمینه:

 • کشاورزی
 • کسب و کار و اقتصاد
 • علوم انسانی
 • علوم بهداشت و درمان
 • حقوق و علوم سیاسی
 • ریاضی و اطلاع رسانی
 • MUSIC
 • علوم طبیعی
 • علوم اجتماعی

دوره های آماده سازی مانند

 • سال تاسیس برای علوم بهداشتی
 • برنامه آمادگی فراگیر انگلیسی
 • برنامه آمادگی مجازی و

برنامه های دانشگاه تابستانی مانند
دوره تابستانی مطالعات مجارستانی
نیز ارائه شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

University of Szeged

هدف این برنامه در اقتصاد بین المللی است ... [+]

درباره برنامه

هدف این برنامه در اقتصاد بین المللی است

سطح برنامه: MScطول برنامه: 4 ترمثبت نام شده توسط: اتحادیه اروپااعتبار: 120چه کسی باید اعمال شود؟

این برنامه برای دانش آموزانی است که قصد دارند به زبان انگلیسی به عنوان یک استادیار علمی در اقتصاد بین الملل و کسب و کار شرکت کنند و حداقل 60 مدرک ECTS را در دوره های تحصیلات تکمیلی خود در زمینه های مرتبط، مانند روش شناسی، اقتصاد، مطالعات تجاری یا علوم اجتماعی.... [-]

مجارستان سزگد
درخواست اطلاعات
انگلیسی
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Szeged

هدف از این برنامه آموزش دانشمندان کامپیوتر است که می توانند به طور جداگانه یا به عنوان یک عضو تیم توسعه، ایجاد، اعمال، پیاده سازی و اجرای سیستم های فناوری اطلاعات را در س ... [+]

درباره برنامه

هدف از این برنامه آموزش دانشمندان کامپیوتر است که می توانند به طور جداگانه یا به عنوان یک عضو تیم توسعه، ایجاد، اعمال، پیاده سازی و اجرای سیستم های فناوری اطلاعات را در سطح پیشرفته ایفا کنند. علاوه بر این، برنامه ما فراهم می کند مهارت های تعاونی و مدل سازی مورد نیاز برای حل و بررسی مشکلات مرتبط با فناوری اطلاعات و تضمین زمینه نظری جامد مورد نیاز برای پیگیری دکترا مطالعات.... [-]

مجارستان سزگد
درخواست اطلاعات
انگلیسی
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Szeged

دانشجویان برنامه کارشناسی ارشد شیمی ، دانش و درک گسترده ای از مهمترین اصول تجربی و نظری در شیمی کسب می کنند. ... [+]

دانشجویان برنامه کارشناسی ارشد شیمی ، دانش و درک گسترده ای از مهمترین اصول تجربی و نظری در شیمی کسب می کنند. آموزش پایه تئوری شامل دوره هایی در ریاضیات ، فیزیک و انفورماتیک است. دانشجویان پروژه های تحقیقاتی کوتاه مدت خود را در ترم دوم آماده می کنند. این یک نیاز برای آموزش آزمایشگاهی است.

مهارت های ارائه نیز در این دوره آموزش ایجاد می شود. برنامه با امتحان نهایی به پایان می رسد. پیش شرط فارغ التحصیلی ، دفاع موفقیت آمیز از یک اثر پایان نامه است که حاصل دو ترم تحقیق در یکی از گروه های تحقیقاتی در موسسه است. یکی از برجسته ترین استاد دانشگاه ما ، مرحوم آلبرت سزنت-گورگی بود که در سال 1937 جایزه نوبل دریافت کرد.... [-]

مجارستان سزگد
سپتامبر 2020
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Welcome to the University of Szeged - First Impression

Address
13 Dugonics tér
6720 سزگد, مجارستان
وب سایت