توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه Szeged (SZTE) با تاریخی که تا سال 1581 میلادی است، در خورشیدترین شهر مجارستان قرار دارد و به دلیل شیوه زندگی پر جنب و جوش، شهری و جشنواره های رنگارنگ، هزاران نفر از جوانان را جذب می کند.

با توجه به رتبه بندی بین المللی، SZTE معمولا در حدود 550 موقعیت برجسته در سطح جهانی قرار می گیرد و در سال 2017 بهترین دانشگاه مجارستان (QS) را به خود اختصاص داده است.

استادان برجسته در دانشگاه کار کرده اند، از جمله برنده جایزه نوبل آلبرت سنت گورگی (1937) ، که اولین کسی بود که ویتامین C را منعقد کرد و آن را از پاپیگا Szeged استخراج کرد.

دانشگاه Szeged یکی از بزرگترین دانشگاه های مجارستان است و تلاش های آن نزدیک به 21،000 دانش آموز و نزدیک به 7،000 کارمند در 12 دانشکده های دانشگاه کمک می کند تا این موسسه مرکز منطقه ای دانش در مجارستان و مرکز اروپا است.

تعداد دانشجویان بین المللی به طور مداوم افزایش می یابد و به 14 درصد دانشجویان می رسد. یک سیستم مربی به آنها کمک می کند که در شهر Szeged اقامت کنند و راه خود را در دانشگاه پیدا کنند.

نسبت 12: 1 دانش آموزان و دانش آموزان کلید موفقیت در کسب دانش و دانش ارزشمند است و این کار بسیار مهم است که به دانش آموزان کمک می کند تا از دانش خود در موثر ترین روش استفاده کنند.

همکاری ملی و بین المللی با ثبات و همکاری بین المللی دانشگاه با موسسات و موسسات نشان می دهد که فارغ التحصیلان ما با توجه به برنامه های رقابتی ما همراه با توسعه مهارت ها، و همچنین تجربه عملی گسترده، وارد بازار کار به خوبی آماده شده است. شغل آنها نمونه خوبی برای نسل های آینده دانش آموزان در شهر Szeged است.

برنامه های تحصیلی تمام وقت برای دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی و کارشناسی در زمینه:

 • کشاورزی
 • کسب و کار و اقتصاد
 • علوم انسانی
 • علوم بهداشت و درمان
 • حقوق و علوم سیاسی
 • ریاضی و اطلاع رسانی
 • MUSIC
 • علوم طبیعی
 • علوم اجتماعی

دوره های آماده سازی مانند

 • سال تاسیس برای علوم بهداشتی
 • برنامه آمادگی فراگیر انگلیسی
 • برنامه آمادگی مجازی و

برنامه های دانشگاه تابستانی مانند
دوره تابستانی مطالعات مجارستانی
نیز ارائه شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

University of Szeged

برنامه کارشناسی ارشد در آواز کلاسیک طراحی شده است تا دانش آموزان را با موضوعات نظری اساسی مانند ادبیات، سم شناسی، تاریخ هنر، سبک، تاریخ موسیقی، موسیقی عامیانه، نظریه ترکی ... [+]

درباره برنامه

برنامه کارشناسی ارشد در آواز کلاسیک طراحی شده است تا دانش آموزان را با موضوعات نظری اساسی مانند ادبیات، سم شناسی، تاریخ هنر، سبک، تاریخ موسیقی، موسیقی عامیانه، نظریه ترکیب، بازدید کنسرت، تمرین ترکیب و تجزیه و تحلیل، طراحی کند. در این برنامه علاوه بر زمینه های دیگر، بسته به تخصص، موضوعات کاربردی مانند عملکرد آهنگ، تمرین، آواز خواندن و اجرای برنامه نیز ارائه می شود.

دوره کارشناسی دقیق این برنامه توانایی های آواز انفرادی، آواز خواندن و اجرای موسیقی را توسعه می دهد. فارغ التحصیلان دانشکده حرفه ای در خانه های اپرا و یا در تئاتر دنبال می کنند.... [-]

مجارستان Szeged
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Szeged

برنامه کارشناسی ارشد در عملکرد کلاسیک (موسیقی) طراحی شده است که دانش آموزان را با دانش گسترده ای از بازی آلات موسیقی ارائه می دهد. دانش آموزان به معرفی دانش آموزان نظری پ ... [+]

درباره برنامه

برنامه کارشناسی ارشد در عملکرد کلاسیک (موسیقی) طراحی شده است که دانش آموزان را با دانش گسترده ای از بازی آلات موسیقی ارائه می دهد. دانش آموزان به معرفی دانش آموزان نظری پایه نظیر ادبیات، پروندگی، تاریخ هنر، سبک، تاریخ موسیقی، موسیقی محلی، نظریه ترکیب، بازدید از کنسرت، تمرین ترکیب و تجزیه و تحلیل پرداخته است. در این برنامه علاوه بر زمینه های دیگر، بسته به تخصص، موضوعات کاربردی همچون موسیقی محرمانه و کارهای گروهی نیز ارائه می شود. دوره های آموزشی دقیق توانایی های خود را به عنوان یک سولیست و در یک گروه ارکستر و یا گروه های مختلف ایجاد می کنند. فارغ التحصیلان دانشکده در حال کار بر روی ارکسترها، در گروه های محفل و یا به عنوان یک هنرمند انفرادی هستند.... [-]

مجارستان Szeged
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

University of Szeged

هدف این برنامه در اقتصاد بین المللی است ... [+]

درباره برنامه

هدف این برنامه در اقتصاد بین المللی است

سطح برنامه: MScطول برنامه: 4 ترمثبت نام شده توسط: اتحادیه اروپااعتبار: 120چه کسی باید اعمال شود؟

این برنامه برای دانش آموزانی است که قصد دارند به زبان انگلیسی به عنوان یک استادیار علمی در اقتصاد بین الملل و کسب و کار شرکت کنند و حداقل 60 مدرک ECTS را در دوره های تحصیلات تکمیلی خود در زمینه های مرتبط، مانند روش شناسی، اقتصاد، مطالعات تجاری یا علوم اجتماعی.... [-]

مجارستان Szeged
درخواست اطلاعات
انگلیسی
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Welcome to the University of Szeged - First Impression

Address
13 Dugonics tér
6720 Szeged, مجارستان
وب سایت