توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تحصیلات

دانشکده داروسازی در سال 1955 تاسیس شد و در مقطع کارشناسی ارایه می دهد. داروسازی)، کارشناسی ارشد و Ph.D. سطوح آموزش در حال حاضر در زبانهای مجارستانی و انگلیسی انجام می شود، در حالی که یک برنامه زبان آلمانی برای راه اندازی در سپتامبر 2011 تنظیم شده است.

استعدادهای درخشان

تقاضای بیش از حد برای پذیرش هر ساله در دانشکده وجود دارد و شمار زیادی دانشجویان محروم ثبت نام می کنند که قبلا در مسابقات علمی دبیرستان موفق بوده اند. این شامل، برای مثال، مدال طلا المپیاد شیمی 2010 در توکیو، ژاپن است که شرکت کنندگان از 68 کشور برگزیده شد. دانش آموزان با استعداد به سرعت در پروژه های تحقیقاتی تحت هدایت ناظران اختصاص یافته و در کنفرانس های پژوهشی دانشجویی در دانشگاه، و در سطح ملی و بین المللی شرکت می کنند. این دانش آموزان اغلب به Ph.D. مدرسه، جایی که آنها دانشمندان متعهد تبدیل می شوند.

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان برنامه داروسازی دانشگاه Semmelweis فرصت های شغلی زیادی برای انتخاب فرم دارند. این که آیا این متخصصان حرفه ای تصمیم به یافتن کار در داروخانه های عمومی یا بیمارستان، صنعت داروسازی، مقامات بهداشتی، سازمان های نظارتی یا دانشگاهی می گیرند، آمار نشان می دهد که معمولا آنها در 21 روز از فارغ التحصیلی شغل مورد نظر خود را به دست می آورند.

تحقیق، توسعه و نوآوری

دانشکده داروسازی از زمان تأسیس آن واحد پژوهشی آموزش عالی بوده است. تحقیقات بنیادی، سالانه با 120 مقاله اصلی بررسی شده توسط مجله بررسی می شود که عامل تاثیر گذاری 200 ساله است که معمولا توسط شیمی دارویی و فارماکولوژی برگزار می شود. شیمی آلی و دارویی، تکنولوژی دارویی، شیمی تحلیلی، داروسازی و Pharmacognosy نیز در این آمار به خوبی ارائه شده است.

کار تحقیقاتی بر اساس ابزار دقیق از جمله طیف سنج طیف سنجی مغناطیسی هسته ای 600 مگاهرتز، طیف سنج جرم، ابزارهای مختلف جداسازی پراکنده، امکانات حیوانی، کتابخانه و سیستم عامل محاسباتی است و توسط بودجه ملی و اروپایی حمایت می شود.

توسعه و نوآوری مواد مخدر به طور سنتی در همکاری با شرکای صنعتی صورت می گیرد. انواع جدیدی از فرمولاسیون های دارویی مانند قرص های مضر زیستی افزایش یافته، ایمپلنت های استخوان و دیگر موارد به تازگی توسعه داده شده و با کمک پیشرفت های در زمینه فناوری نانو ساخته شده است.

روابط بین المللی

این دانشکده در چندین همکاری بین المللی در زمینه تحقیقات و آموزش، هم در اروپا و هم در خارج از کشور شرکت دارد. امروزه به ویژه ارتباطات قوی با دانشگاه کالیفرنیا، دانشگاه کاتولیک لووان و کالج امپریال لندن وجود دارد.

برجسته کردن دستاوردها

برنده جایزه نوبل János Harsányi دیپلم داروسازی خود را از دانشکده خود دریافت کرد، دو مولکول اصلی دارو (دپرنیل و وینپوکتین) از طریق مشارکت اساتید ما کشف شد و چندین پارامترهای فیزیکی شیمیایی مرتبط با داروهای مرتبط با دارو معرفی شده، توسعه داده شده و فقط برای نامگذاری چندین موفقیت قابل توجه ما استفاده می شود.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
آلمانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Welcome to Semmelweis University!

Semmelweis University Faculty of Pharmacy
Address
H-1085 Budapest, Üllői út 26. (Erdgeschoss 15.)
Budapest, مجارستان
وب سایت
تلفن
+3614591481