توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با بیش از 1،7 میلیون نفر جمعیت، بوداپست پایتخت و بزرگترین شهرستان از مجارستان است. این شهرستان در طول دو بانک از دانوب واقع شده است، در دست چپ به سمت مبارزه با آفات و در سمت راست بودا می توان یافت.

دانشگاه از دانشگاه کاروینوس بوداپست قرار دارد بودا و سمت آفات است. ساختمان اصلی دانشگاه را می توان در سمت جغرافیایی تخت آفات پیدا شده است، در حالی که ساختمان دانشکده علوم و صنایع غذایی می کنار بودا در یک باغ گیاهی فوق العاده در Gellért هیل واقع شده است.

ساختمان دانشگاه به راحتی می توان با حمل و نقل عمومی از هر بخشی از بوداپست رسیده است. در اینجا در بوداپست، در این کلان شهر رنگارنگ شما ممکن است جاذبه های منحصر به فرد از جمله کاخ سلطنتی بودا، مجلس مجلس شورای اسلامی، کلیسای ماتیاس و میدان دلاوران پیدا کنید. با استناد به پانوراما بی نظیر در شهرستان، یونسکو اعلام بوداپست، پایتخت مجارستان، "مروارید دانوب"، یک سایت میراث جهانی.

روابط بین الملل

دانشکده علوم و صنایع غذایی قرارداد با بیش از 20 دانشگاه های اروپا و کالج ها، موسسات که از این فرصت برای دانش آموزان در کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا سطح به تحصیل در خارج ارائه و برای استادان برای شرکت در مبادلات تحرک. دانشکده مختصات شبکه CEEPUS از کشورها از مرکزی اروپا و آن را در برنامه سقراط، اراسموس شرکت می کند.

ما همچنین یک عضو این برنامه ISEKI-غذایی سازماندهی شده توسط موسسات آموزشی اروپایی علوم و صنایع غذایی می باشد. هر سال 20-25 دانشجویان خارجی را انتخاب کنید تا در برنامه های آموزشی یا تحقیقاتی دانشکده ما را برای یک دوره بین یک ماه و یک ترم. در اراسموس، دانشکده نیز در برنامه های درسی اروپا توسعه (پروژه CDA) و برنامه های فشرده (IP) در ایمنی مواد غذایی، مدیریت کیفیت مواد غذایی، تغذیه و علم مصرف کننده درگیر شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Szent István University, Faculty of Food Science

هدف از برنامه مدرک کارشناسی ارشد، تواناییها و ظرفیتهای حرفه ای به دست آورد: هدف از برنامه مدرک کارشناسی ارشد است به آموزش مهندسین مواد غذایی که می دانند و اعمال ... [+]

رشته های اصلی در درجه: - بیوتکنولوژی غذایی - مهندسی فرآیند در صنایع غذایی - پس از برداشت و تدارکات در تجارت مواد غذایی - فناوری و توسعه محصول در صنعت مواد غذایی - گفتگوی طول کارشناسی ارشد برنامه: - تعداد نظر: 4 نظر - تعداد واحد مورد نیاز برای اخذ مدرک: 120 برنامه های مدرک عنوان شرط لازم برای ورود به برنامه مدرک کارشناسی ارشد پذیرفته شده است: برنامه های مدرک که می تواند با اعتبار کامل پذیرفته: - زمینه کشاورزی: ​​کارشناس مهندسی مواد غذایی؛ - رشته های فنی: کارشناس زیست، کارشناسی در مهندسی شیمی.... [-]

مجارستان Budapest
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی