توضیحات رسمی را مطالعه کنید

معرفی

در پایان سومین سال خود، National University of Public Service با موفقیت به انجام مأموریت خود در توسعه آموزش و پرورش خدمات عمومی در سطح ملی و بین المللی ادامه داد و در عین حال پیشرفت علم دولت را با رویکرد جامع در امور عمومی ادامه داد. در حالی که سالهای گذشته عمدتا با تلاشهای گسترده ساخت و ساز مشخص شد، 2015، دستاوردهای قابل توجهی را نشان داد. طبق مأموریت خود، NUPS یک دانشگاه همکاری است، ارائه مدل موثر برای تعادل موثر بین الزامات اجتماعی، اهداف استراتژیک ملی و استقلال دانشگاه.

چشم انداز

National University of Public Service خود را به عنوان "دانشگاه همکاری" تعریف می کند - یک مدل موثر همکاری بین نیازهای اجتماعی، اهداف دولتی استراتژیک ملی و استقلال تحصیلی عالی.

چشم انداز NUPS برای تبدیل شدن به:

 • بهترین و جذاب ترین دانشگاه در مجارستان؛
 • اساس تحقیق و آموزش جامع در توسعه خدمات عمومی عمومی مجارستان و مدل خدمات حرفه ای خدمات عمومی است.
 • یک پشتیبان متعهد برنامه های آموزش عالی مجارستان در خارج از کشور؛
 • عضو فعال شبکه های پژوهشی و آموزشی بین المللی در اتحاد با دانشگاه های برتر اروپا و جهان است.

مأموریت

مأموریت NUPS، در تقاطع حرفه خدمات عمومی و دانشگاه، به عنوان یک پایگاه آموزشی آموزشی و علمی برای توسعه دولتی و خدمات عمومی، خدمت می کند. از طریق برنامه های آموزشی و تربیتی، NUPS از توسعه پرسنل بسیار آموزش دیده و کارآمد در زمینه مدیریت عمومی، اجرای قانون، دفاع و سایر زمینه های خدمات عمومی حمایت می کند. NUPS مأموریت خود را در سطوح ملی، منطقه ای، اروپایی و جهانی تعریف می کند.

ابعاد ملی ماموریت NUPS شامل تقویت دولت مجارستان و تأسیس آموزش و تحقیق مبتنی بر خدمات عمومی است.

"علم حکومت و حکومت عمومی" که تحقیق دولت است و مبتنی بر یک رویکرد جامع، چند رشته ای، مقایسهای و قابل اجرا است، به عنوان مرکز ماموریت علمی NUPS عمل می کند.

ارزش های بنیاد خدمات عمومی - اخلاق منافع عمومی، تقاضا برای یکپارچگی و کارآیی کارآمد - کشورها و فرهنگ ها را در بر می گیرد. هدف NUPS این است که سیستم ارزش گذاری خدمات عمومی را از طریق تحقیق و آموزش بهبود بخشد تا اعتماد به نفس بازیگران جامعه و اقتصاد نسبت به بخش عمومی تقویت شود.

در سطح منطقه، تمرکز NUPS دو برابر است. از سوی دیگر، مأموریت سیاست کشور، ایجاد روابط مرزی و تأمین حمایت از موسسات آموزش عالی مجارستان در کشورهای همسایه است. بر این اساس، افزایش همکاری استراتژیک با موسسات مجارستان در مجارستان بالا (اسلواکی)، Transcarpathia (اوکراین)، ترانسیلوانیا (رومانی) و Voivodina (صربستان) یک اولویت برای دانشگاه است.

در سطوح اروپایی، اولویت های اصلی شامل ارتقاء تحرک دانشجویان و استادان و تقویت روابط میان سازمان ها از طریق تحقیقات مشترک است. اروپا جامعه ارزش ها در آموزش عالی و سنت های دانشگاه است و یک منطقه مشترک از آموزش عالی است. مطابق با استراتیژی اروپا 2020، تحرک بین المللی دانش آموزان، کارکنان و محققان باید افزایش یافته و تسهیل شود، در نتیجه، روابط نهادی باید از طریق برنامه های آموزشی و تحقیقاتی مشترک تقویت شود.

با توجه به سطح جهانی، NUPS باید استراتژی بین المللی خود را بر اساس پایه های جامع هویت فرهنگی ملی و اروپایی تعیین کند. این باید جهت گیری یورو آتلانتیک را با ارزشهای مشارکت شرق و جنوب هماهنگ کند. مسائل مشترک آموزش عالی شامل استقلال دانشگاه ها، اخلاق علم، نقش خدمات عمومی و ایجاد دولت در برقراری صلح و امنیت است. دانشگاه به عنوان عضو انجمن بین المللی دانشگاه ها (IAU) باید نقش فعال در گفتگوی بین دانشگاه ها را ایفا کند.

استراتژی

قصد ایجاد حکومتداری خوب و مقامات متعهد، به این ترتیب دولت را قادر می سازد که با چالش های قرن بیست و یکم با استفاده از علم و آموزش، به قلب راهبرد NUPS بپردازد.

به منظور انجام مأموریت خود، NUPS تلاش می کند تا:

 • آموزش جوانان با هدف آموزش عمومی، همراه با دانش مدرن و جامع مبتنی بر اخلاق و ارزشهای جامع؛
 • شرکت در آموزش بیشتر کارکنان دولت و مدیران اجرایی دولتی؛
 • موفقیت در توسعه خدمات عمومی 2020؛
 • ارائه آموزش عالی و آموزش مداوم
 • انجام تحقیقات موفق؛
 • کیفیت بین المللی با زیرساخت های پیشرفته و خدمات؛
 • حفظ عملکرد صحیح نهادی که در فرهنگ کیفیت و برتری جای گرفته است.

محیط استراتژیک و چالش های NUPS را می توان در فضای آموزش عالی و تحقیقات داخلی، خدمات عمومی عمومی، آموزش عالی و تحقیقات بین المللی و روابط بین المللی خدمات عمومی تفسیر کرد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

National University of Public Service

این برنامه مطالعه رویکرد بین رشته ای را به قلمرو دائما در حال توسعه روابط بین المللی ارائه می دهد. دانش آموزان ما با طیف گسترده ای از مسائل معاصر در روابط بین الملل، از پ ... [+]

بررسی اجمالی

این برنامه مطالعه رویکرد بین رشته ای را به قلمرو دائما در حال توسعه روابط بین المللی ارائه می دهد. دانش آموزان ما با طیف گسترده ای از مسائل معاصر در روابط بین الملل، از پدیده جهانی سازی، سیاست گذاری سازمان های بین المللی به قوانین بین المللی و قانون اتحادیه اروپا و نیز موضوعات داغ مانند حکومتداری خوب یا یکپارچگی آشنا خواهند شد. مدیریت.

پس از اتمام برنامه، فارغ التحصیلان از درک کامل و جامع از امور بین المللی امروز و همچنین ابزارهایی که آنها را قادر می سازد تا به طور انتقادی، مشکلات و مسائل مربوط به سیاست گذاری، تحلیل و پاسخ به مشکلات و مسائل جهانی و بین المللی را در اختیار آنها قرار دهد، سودمند خواهد بود. هدف از این برنامه آموزش متخصصانی است که قادر به انجام وظایف در موسسات و سازمان های بین المللی و اتحادیه اروپا، در امور امور خارجی، سیاست های دفاعی و اجرای قانون و همچنین در بخش های بین المللی سازمان های غیر دولتی یا نهادهای تجاری هستند.... [-]

مجارستان Budapest
سپتامبر 2019
انگلیسی
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی