Budapest Metropolitan University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دلایل مطالعه در Budapest

  • لیسانس و مدرک کارشناسی ارشد توسط موسسات آموزش عالی مجارستان در تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا به رسمیت شناخته شده است
  • هزینه های زندگی مقرون به صرفه - ارزش مناسب برای پول
  • یک صحنه برای یک زندگی فرهنگی پر جنب و جوش
  • محیط امن
  • جنبش آزاد در اتحادیه اروپا
  • میراث اروپایی همراه با یک سبک زندگی جهانی
  • "بهترین مکان های فرهنگی و سرگرمی در جهان برای جمعیت جوان" - سیاره تنها

رکتور از شما خوشحال است

دانشجویان عزیز آینده من، از طرف انجمن Budapest Metropolitan University ( METU ) از شما استقبال می کنم. من واقعا امیدوارم که راهی برای موفقیت پیدا کنید

در دانشگاه ما METU در سال 2001 تاسیس شد (به همین ترتیب BKF نامیده می شود) و از آنجایی که ما بزرگترین دانشگاه خصوصی در مجارستان شده ایم. این به این معنی است که شما فرصت های فراوانی برای گسترش خواهید داشت

افق های شما:

شما می توانید دانش عملی که شما را قادر به واکنش به تغییر در بازار کار می کنید.

استادان و استادان ما همچنین متخصصان حرفه ای را تمرین می کنند که محتوای سخنرانی ها را به طور مداوم به روز می کنند. بنابراین شما همیشه حقایق، شیوه ها و روند های به روز را یاد خواهید گرفت.

این دانش از اهمیت زیادی در بازار کار برخوردار است، به همین دلیل ما اطمینان می دهیم که می توانید مهارت های خود را در پروژه های واقعی زندگی تمرین کنید. علاوه بر این، ما معتقدیم که توسعه خلاقیت و ساختن نام تجاری شخصی شما، در آینده واقعا موفق خواهد بود.

دانش آموزان کسب و کار و ارتباطات می توانند در آموزش منحصر به فرد MyBrand شرکت کنند، که همه چیز در مورد ساخت نام تجاری شخصی شما و پیدا کردن راه درست برای شما است.

ما بیش از 1000 دانشجوی بین المللی از 90 کشور از سراسر جهان داریم.

ما 2500 شرکای تجاری حرفه ای ما را ارائه می دهیم که مواد مختلف آموزشی و کارآموزی یا استقرار تمام وقت برای دانش آموزان ما را ارائه می دهند.

ما بیش از 190 دانشگاه شریک بین المللی داریم که می توانید 1 یا 2 ترم تحصیلی را صرف آن کنید. این یک راه عالی دیگر برای غنی سازی سفر تحصیلی شما است.

من متقاعد شده ام که هر کس انتخاب METU بهترین شانس را برای تبدیل شدن به حرفه ای های موفق در زمینه خود دارد. من به دانشجویان و فارغ التحصیلانمان افتخار می کنیم که ثابت می کنند ما در مسیر درست هستیم.

پیوستن به METU این سال!

پروفسور دکتر Balint Bachmann DLA

رتور METU

چرا متروپولیتان؟

ما راه های جدیدی برای فکر کردن و دستیابی به آن ها ایجاد کرده ایم که ایالات متحده را به عنوان پیکمکر و مکانی مؤثر برای مطالعه انتخاب می کنند.

دانش حرفه ای در قیمت های واقع بینانه!

گزینه های حرفه ای منحصر به فرد: بیش از 400 فرصت کارآموزی در شرکت های برجسته و امکان حضور در جامعه حرفه ای در حال حاضر در دانشگاه. در طی کارگاه های آموزشی و گروه های مطالعاتی در METU ، شما می توانید فرصت کسب تجربه، مهارت های خود را بهبود بخشید و از کار تیمی لذت ببرید. کارکنان متخصصان مشهور: علاوه بر دانشگاهی های مشهور، متخصصان کسب و کار برتر نیز به تیم سخنرانی ما استخدام می شوند. قرار گرفتن در معرض خارجی از طریق برنامه های گسترده بین المللی در اتریش، بلژیک، کانادا، جمهوری چک، انگلستان، فرانسه، آلمان، ایتالیا، لیتوانی، لوکزامبورگ، هلند، لهستان، پرتغال، رومانی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، ترکیه، ایالات متحده ، و تعداد بیشتری از کشورهای دیگر. زندگی دانشجویی پر جنب و جوش! سفرهای مجارستان و خارج از کشور، شب های فرهنگی، باشگاه های سرگرمی، باشگاه های دانشگاهی و سایر برنامه های فوق العاده. ساختمان های مدرن، فضای دلپذیر، تکنولوژی های روز به روز با بیش از 400 ایستگاه رایانه، یک آزمایشگاه زبان، یک استودیوی صوتی، استودیوی رادیو و تلویزیون، تخته های هوشمند، یک کتابخانه چند رسانه ای و دسترسی فای در کل محوطه دانشگاه . Greenbelt در قلب شهر: پارک ساختمان اصلی در پردیس در Nagy Lajos Király خیابان و دانشگاه های مرکزی در خیابان Rózsa و Rottenbiler خیابان ایجاد محیط مسالمت آمیز برای هر دو مطالعه و اهداف تفریحی. کتابفروشی مدرسه و کتابخانه مرجع رایگان! دسترسی آسان! تمام امکانات موجود در دسترس آسان تر از هاب های اصلی حمل و نقل عمومی است.

مکان ها

بوداپست

Address
Budapest Metropolitan University,
Budapest
Nagy Lajos király útja 1-9.

H-1148 بوداپست, مجارستان