EIT Digital Master School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این تفاوت است!

EIT Digital Master School یک مجتمع مشترک منحصر به فرد توسط دانشگاه های برتر فنی و مدارس کسب و کار در اروپا با مشاوره و همکاری از سازمان های عالی تحقیقاتی اروپایی و شرکای تجاری پیشرو است.

به عنوان یک دانش آموز در این آموزش عالی، شما آماده خواهید بود که با چالش های حرفه ای آینده خود و چالش های جهانی جامعه مواجه شوید.

شما دانش فنی پیشرفته ای را به دست خواهید آورد و توانایی های مورد نیاز برای راندن نوآوری های خود را به بازار می رسانید. آموزش و پرورش به شدت به کسب مهارت های قابل انتقال، به ویژه در نوآوری و کارآفرینی متمرکز است

17099_banner600x200.jpg

تجدید آموزش

آموزش EIT Digital Master شامل یک مبحث قوی تئوری با مشکلات خلاقانه و تحلیلی مهندسی است که دانش آموزان دانش نظری خود را اعمال می کنند. دانش آموزان و معلمان به عنوان اعضای یک جامعه علمی کار می کنند.

دانشجوی EIT Digital به این معنی است که شما در دوره تحقیقاتی خود در محیط تحقیقاتی دانشگاه خود غوطه ور خواهید شد. اگر شما در حال تحصیل در مقطع دکترا هستید، این نقطه شروع عالی است. ادغام مهارت های نوآوری در آموزش و مشارکت شرکای صنعتی در آموزش و پرورش شما را برای نقش ها و مسئولیت های کلیدی صنعتی آماده می کند.

آموزش کارشناسی ارشد به گزینه های حرفه ای برای دانش آموزان کمک می کند. مسیرهای برنامه درسی برای اطمینان از مسیرهای متعدد حرفه ای و ایجاد آگاهی از انواع و توابع شغلی در صنعت، زمینه تحقیق و یا آموزش و پرورش تعیین می شود.

این سازمان

EIT Digital Master School بخشی از EIT Digital .

EIT Digital یکی از پیشروترین نوآوری های نوآورانه دیجیتال و سازمان آموزش کارآفرینی در اروپا است که تحولات دیجیتال در اروپا را تحت تاثیر قرار می دهد

EIT Digital نوآوری های دیجیتال را به بازار عرضه می کند و استعداد کارآفرینی را برای رشد اقتصادی و کیفیت زندگی در اروپا افزایش می دهد. این کار با بسیج اکوسیستم پان اروپایی از بیش از 156 شرکت برتر اروپایی، SME ها، شروع کار، دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی انجام می شود.

EIT Digital به عنوان یک انجمن علمی و نوآوری موسسه نوآوری و فناوری EIT Digital بر روی کارآفرینی متمرکز است و از طریق همکاری دانشجویان، محققان، مهندسان، توسعه دهندگان کسب و کار و کارآفرینان در زمینه آموزش، پژوهش و کسب و کار متمرکز است. این کار در شبکه پان اروپایی مراکز مشترک در برلین، ایدنوهن، هلسینکی، لندن، پاریس، استکهلم، ترنتو و همچنین در بوداپست و مادرید انجام می شود. ما همچنین یک مرکز در سیلیکون ولی داریم

EIT Digital در زمینه های استراتژیک سرمایه گذاری می کند تا سرعت بخشیدن به بازار تکنولوژی های دیجیتالی مبتنی بر تحقیق را با تمرکز بر چالش های استراتژیک و اجتماعی اروپا: صنعت دیجیتال، شهر های دیجیتال، امنیت دیجیتال و زیرساخت EIT Digital سرمایه گذاری کند.

استعدادهای دیجیتالی کارآفرینانه EIT Digital براساس استراتژی آموزشی ترکیبی که شامل یک مدرسه عالی، مدرسه دکتری و مدرسه حرفه ای است، بر روی نوآوری متمرکز است.

16975_ms-graduation.jpg

چرا EIT Digital Master School ؟

  • پیگیری سریع به حرفه شما: با صنعت ارتباط برقرار کنید
  • برنامه کارشناسی ارشد دو رشته با تخصص در ICT و جزئی در E
  • تجربه بین المللی دو سال در دو شهر مختلف اروپایی است

یک شبکه شراکت قوی

آموزش کارشناسی ارشد شما را از طریق ارتباطات در شبکه ما از متخصصان تحقیق و صنعت، پایه و اساس زندگی حرفه ای خود را در آینده فراهم می کند. شما متخصصان برتر در زمینه خود را ملاقات خواهید کرد و شما قادر خواهید بود با آنها شبکه ای و مبادله ایده ها را داشته باشید.

کارآموزی

در برنامه، یک دوره کارآموزی اجباری وجود دارد. پیش بینی می شود که دانش آموزان برای موقعیت های جالب و در حال توسعه جستجو کنند، EIT Digital از طریق شرکای تجاری خود از صنعت پشتیبانی می کند. یک سرپرست دانشگاهی توسط دانشآموختگان EIT Digital برای دانشآموزانی که میخواهند کارآموزی خود را با پایان نامه کارشناسی خود ترکیب کنند، به دانشآموزان اختصاص خواهند یافت. کارآموزی به شما اجازه می دهد تا به طور فعال در پروژه ها و جلسات پروژه شرکت کنید و اطمینان حاصل کنید که فرصت ایجاد یک شبکه و دانش شرکتی را فراهم می کنید.

برنامه مربیگری

شما یک مربی شخصی را در یک موقعیت مدیریتی در شرکای کسب و کار EIT Digital خواهید داد و مصاحبه های منظمی با مربی و فرصت هایی را برای پیگیری کار روزانه مربی فراهم خواهد کرد. شما می توانید زندگی یک کارآفرین را ببینید و یاد بگیرید که چگونه دانش خود را اعمال کنید.

آموزش کارآفرینی فنی قوی

ترکیبی از آموزش عالی فنی و نوآوری و کارآفرینی به شما مهارت هایی را که لازم است برای ایجاد یک حرفه ای برجسته به شما ارائه می دهد. شما از ابتدا موفق خواهید بود. 17108_184.jpg

ارزش جامعه

بخشی از جامعه ما، شما را تشویق می کنیم که در تحصیلات و رویدادهای ما با کارآفرینان سریالی، شرکای تجاری ما، محققان برتر و سایر دانش آموزان و معلمان از سراسر اروپا و جهان ملاقات کنید. سفر به مکان های جذاب دیگر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمینه خود و ایجاد شبکه ای که حرفه شما را آغاز می کند، جامعه ارزش ما جامعه ای برای زندگی است که فراتر از آموزش شما از طریق بنیاد فارغ التحصیلان است.

مکان ها

بوداپست

EIT Digital Budapest Co-Location Centre

Address
EIT Digital Budapest
10/a Bogdánfy Street, H-1117

بوداپست, مجارستان

اسپو

Address
اسپو, فنلاند

پاریس

Address
پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه

برلین

Address
برلین, برلین, آلمان

لندن

Address
لندن, انگلستان, بریتانیا

ترنتو

Address
ترنتو, ترنتینو - تیرول جنوبی, ایتالیا

آیندهوون

Address
آیندهوون, شمال برابانت, هلند

مادرید

Address
مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا

استکهلم

Address
استکهلم, استان استکهلم, سوئد

تورکو

Address
University of Turku, Finland
20500 Turku, Finland

تورکو, فنلاند

تالین

Address
Tallinn University of Technology, Estonia
Ehitajate tee 5, 12616 Tallinn, Estonia

تالین, شهرستان هاروج, استونی

سوسیس دودی

Address
University of Bologna, Italy
Via Zamboni, 33, 40126 Bologna BO, Italy

40126 سوسیس دودی, امیلیا-رومانا, ایتالیا

خوب

Address
Université Côte d’Azur (UCA)
28 Avenue Valrose, 06100 Nice, France

06100 خوب, Provence-Alpes-Côte d'Azur, فرانسه

میلان

Address
Piazza Leonardo da Vinci, 32, 20133 Milano MI, Italy
20133 میلان, لومباردی, ایتالیا