توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه اروپای مرکزی سطح تحصیلات تکمیلی "تقاطع" دانشگاه که در آن استادان و دانشجویان از بیش از 100 کشور آمده به شرکت در آموزش و پرورش میان رشته ای، دنبال بورس تحصیلی پیشرفته، و برخی از مشکلات آزار دهنده ترین جامعه است.

این است که در هر دو ایالات متحده و مجارستان معتبر، ارائه می دهد و به زبان انگلیسی کارشناسی ارشد و دکترا در علوم اجتماعی، علوم انسانی، حقوق، مدیریت و سیاست های عمومی. واقع در قلب مرکز اروپا - بوداپست، مجارستان - CEU توسعه داده است تمرکز دانشگاهی و فکری متمایز، ترکیب مطالعه تطبیقی ​​تنوع تاریخی، فرهنگی، و اجتماعی منطقه با چشم انداز جهانی در حکومت داری خوب، توسعه پایدار و اجتماعی دگرگونی.

در سال 1991 در زمانی که تغییرات انقلابی پرتاب شد خاموش عرف سفت و سخت اعمال شده بر مرکز و شرق اروپا تاسیس شد، CEU است بر فرض که خطاپذیری انسان را می توان با بحث انتقادی از ایده ها و این روحیه انتقادی را می توان بهترین در حفظ تعادل بر اساس جوامعی که شهروندان حق آزادی را مورد مداقه قرار نظریه های رقیب و آشکارا ارزیابی و تغییر سیاست های دولت است.

با حدود 1400 دانشجو و 370 عضو هیات علمی از بیش از 130 کشور، CEU یکی از دانشگاه های متراکم ترین بین المللی در جهان است. مخلوط نادر آن از ملیت، قومیت ها، و فرهنگ یک محیط ایده آل برای بررسی چنین "جامعه باز" افراد به عنوان دموکراسی های نوظهور، اقتصاد انتقالی، آزادی رسانه ها، ملی گرایی، حقوق بشر، و حاکمیت قانون ایجاد می کند. همچنین به ارمغان می آورد دیدگاه چند وجهی به تمام جنبه های زندگی اجتماعی.

CEU است برای تعالی در آموزش و پژوهش، با هدف شناخته شده است. جستجوی حقیقت هر جا که منجر می شود، احترام به تنوع فرهنگ ها و مردم، و تعهد به حل و فصل اختلافات از طریق بحث انکار نیست: در هسته ماموریت خود مجموعه ای از اصول نهفته است.

دانشکده سیاست عمومی در دانشگاه مرکزی اروپا است، در کلمات موسس آن، جورج سوروس است، یک "نوع جدیدی از نهاد جهانی برخورد با مشکلات جهانی" از طریق مطالعه چند رشته ای از سیاست های عمومی، آموزش خلاقانه و پژوهش، و همچنین تعامل معنادار با تمرین سیاست. ما یک موسسه جهانی متعهد به ایجاد یک جامعه از هدف فراتر از قدرت.

امروز سیاست های عمومی در یک، چند سطح بحران جهانی است. اوج فلس به سوی صلحی امن تر، عدالت اجتماعی، و پایداری زیست محیطی - به نام اما چند - نیاز به تعامل نوآورانه و کارآفرینانه در جهت منافع مشترک.

ساخت یک نهاد چند رشته ای و جهانی متعهد به ارزش های جامعه باز و ایجاد لینک قوی و انعطاف پذیر بین پژوهش و عملکرد یکی از راه های پاسخ به چه چیزی است، به طور کلی، یک شکست از نخبگان سیاست برای مقابله با مشکلات فوری ترین زمان ما .

تعامل موفق برای عموم مردم خوب در جهان امروز نیز نیاز به یک نمایندگی بهتر و عادلانه تر از دیدگاه های واگرا. به این منظور، SPP با شور و نشاط و فراگیر است، جذب هر دو دانشجویان و استادان از زمینه های متنوع و ضربه زدن به طیف گسترده ای از منابع دانش است. دانش آموزان SPP است کارآفرینان اجتماعی و سیاسی آینده، مجهز به کمک های نوآورانه به حل و برترین در چالش های سیاست عمومی در قرن 21 می باشد.

SPP ارائه می دهد سه درجه کارشناسی ارشد در سیاست عمومی، و در مسیر سیاست های عمومی از دکترای فلسفه در علوم سیاسی. برنامه ها برای دانش آموزان از سراسر جهان به دنبال فرصتهای شغلی در بخش های دولتی، خصوصی، و نه برای سود در سطوح محلی، ملی و بین المللی طراحی شده است. مدرسه دارای یک تیم از دانشکده ساکن برجسته، در سطح جهانی از استادان مهمان متشکل از پژوهشگران برتر و پزشکان در زمینه سیاست های عمومی که یک آرایه گسترده ای از افراد علمی و عملی به صنف متنوع SPP به ارمغان بیاورد.

مدرسه طرح های جهانی راه اندازی کرده است و به میزبانی رویدادهای عمومی متعدد است که در حال توسعه یک برنامه تحقیقات نوآورانه در حالی که تعمیق همکاری با بنیاد جامعه باز و شبکه های آن متمرکز شده است. SPP همچنین مشارکت استراتژیک با بازیگران سیاست در سراسر جهان ساخته شده است و خانه را به دو مرکز سیاست است: مرکز رسانه ها، داده ها و جامعه و مرکز Shattuck را در تعارض، مذاکره و بازیابی.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


Central European University, School of Public Policy

دانشکده سیاست عمومی (SPP) در دانشگاه مرکزی اروپا (CEU) ارائه می دهد یک سال کارشناسی ارشد هنر در سیاست عمومی (یک سال MAPP) برنامه تحصیلی است که به دنبال به دانش آموزان یک ... [+]

دانشکده سیاست عمومی (SPP) در دانشگاه مرکزی اروپا (CEU) ارائه می دهد یک سال کارشناسی ارشد هنر در سیاست عمومی (یک سال MAPP) برنامه تحصیلی است که به دنبال به دانش آموزان یک پایه محکم در نظریه، که به درک ما کمک از طراحی، توسعه، و اصلاح سیاست های عمومی در زمینه های مختلف نهادی و در سطوح مختلف حکومت.

این برنامه یک ساله MAPP دانش آموزان با grounding جامد در موضوعات مهم سیاست عمومی و تجزیه و تحلیل سیاست و همچنین فراهم می عملی و موضوع محور دانش است که دانش آموزان را برای نقش های آینده خود را به عنوان سیاست گذاران، مشاوران، و تحلیلگران در دولتی و آماده سازمان های غیر دولتی. از طریق دوره های موجود در برنامه درسی اجباری، دانش آموزان درک دقیق و سیستماتیک چگونه فرایندهای سیاست گذاری آنها و تحت تاثیر هر دو بازیگران و نهادهای سیاسی، و چگونه سیاست های عمومی به کار گیرند و تعامل از اقتصاد سیاسی جهانی از طریق به ملی، و محلی.... [-]

مجارستان بوداپست
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Central European University, School of Public Policy

دانشکده سیاست عمومی (SPP) در دانشگاه مرکزی اروپا (CEU) ارائه می دهد دو سال کارشناسی ارشد مدیریت دولتی (MPA) برنامه تحصیلی است که توسعه فارغ التحصیلان با دانش و کاربردی مه ... [+]

دانشکده سیاست عمومی (SPP) در دانشگاه مرکزی اروپا (CEU) ارائه می دهد دو سال کارشناسی ارشد مدیریت دولتی (MPA) برنامه تحصیلی است که توسعه فارغ التحصیلان با دانش و کاربردی مهارت های انتقادی با فرآیندهای سیاست و بحث، روش تعامل و آموزش به ترویج و حمایت از سیاست مبتنی بر شواهد و مدارک ثابت، و چشم انداز یک تمرینکننده که آنها را قادر به حرکت از "تفکر به نرم افزار است." این رویکرد یکپارچه و تجربی به موقعیت آموزش و یادگیری دانش آموختگان SPP MPA را به تفاوت در جهان سیاست عمومی در یک دوره تغییرات سریع، افزایش پیچیدگی، و اعتراض به اوج. ... [-]

مجارستان بوداپست
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Central European University, School of Public Policy

برنامه کارشناسی ارشد موندوس در سیاست عمومی (موندوس MAPP) درک دقیق و سیستماتیک چگونه سیاسی نهادها، فرآیندها، و سیاست های عمومی به کار گیرند و تعامل از اقتصاد سیاسی جهانی ب ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد موندوس در سیاست عمومی (موندوس MAPP) درک دقیق و سیستماتیک چگونه نهادهای سیاسی، فرآیندها، و سیاست های عمومی به کار گیرند و تعامل از اقتصاد سیاسی جهانی به سطح ملی و محلی با تمرکز مستقیم بر درگیری های اروپا در این سطوح حکومت فراهم می کند.

-، موسسه بین المللی مطالعات اجتماعی دانشگاه اراسموس روتردام در لاهه (ISS - هلند) دانشگاه مرکزی اروپا (CEU)، انستیتو بارسلونا D'Estudis Internacionals (اسپانیا IBEI): این برنامه توسط چهار دانشگاه برتر اروپا تحویل داده و دانشگاه یورک (UK). تا فارغ التحصیلی از همگروهی 2016-18 دانشجویی، برنامه تحت معتبر اراسموس + اراسموس موندوس برنامه اتحادیه اروپا اجرا می شود.... [-]

مجارستان بوداپست
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Purpose Beyond Power: The School of Public Policy at Central European University

Meet the SPP students

Being a School of Public Policy Student

School of Public Policy at CEU
Address
Central European University Nador u. 9 1051
1051 بوداپست, مجارستان
وب سایت
تلفن
+36 1 327 3000