توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه بین المللی UNITAR

دانشگاه بین المللی UNITAR ( UNITAR )، موسسه UNITAR ( UNITAR ) تاسیس شده در سال 1997 یک موسسه فکری و منظم است که به عنوان اولین دانشگاه مجازی در آسیای جنوب شرقی و یکی از پیشگامان دانشگاه های خصوصی در مالزی شناخته شده است.

برنامه های ما در پردیس اصلی ما در Kelana Jaya شهری و در 11 دانشگاه دیگر در سراسر مالزی گسترش یافته است. ما 36 برنامه آکادمیک را از سطوح بنیاد، دیپلم و لیسانس به استادان و دکترای فارغ التحصیل داریم. ما افتخار می کنیم که دانشگاهی هایی را که در دانشکده ها و مدارس مختلف مانند کسب و کار قرار گرفته اند، متمرکز کنند

از همان ابتدا، ما یادگیری نوآورانه ای را دنبال می کنیم که در آن تکنولوژی مکمل انسان در یک پلت فرم آموزشی قوی است. پیگیری ما از آموزش و پرورش مقرون به صرفه و با کیفیت در هر دو حالت معمولی و از راه دور آموزش تا امروز ادامه دارد و در ما تجسم UNITAR آموزش و پرورش هسته را ( "UNIEC")، رفع نیازهای برش لبه آموزش 21 قرن.

کالج UNITAR

دانشکده UNITAR در سال 2016 تاسیس شده و به عنوان یک موسسه خواهر به دانشگاه بین المللی UNITAR مشغول به فعالیت است و برای تأمین UNITAR دانشگاه، تاسیس می شود. در حال حاضر، کالج UNITAR برنامه های گواهینامه در زمینه کسب و کار و مهمان نوازی ارائه می دهد. در آینده ما برنامه های دیپلم و برنامه های همکاری با دانشگاه های خارجی تاسیس خواهیم کرد.

برنامه های کالج UNITAR با در نظر گرفتن «یادگیری تجربی» طراحی شده است

کالج UNITAR یک Pathway برای آینده ای روشن تر به دانشجویانی می دهد که می خواهند مدرک بین المللی را در هزینه های مقرون به صرفه دنبال کنند. شناخت جهانی و استانداردهای بین المللی برنامه درسی برنامه، فارغ التحصیلان فرصت های شغلی بهتر را فراهم می کند.

آرزوهای ما

متمرکز بر چشم انداز ما. متعهد به مأموریت ما.

دیدگاه ما

به عنوان پیشرو نوآوری در علوم اجتماعی دانشگاه.

مأموریت

  • برای گسترش دسترسی به یادگیری
  • برای پرورش فارغ التحصیلان خوب
  • برای ساخت یک کسب و کار پایدار

مجلس سنا

مجلس دانشگاهی بالاترین دانشگاه علمی دانشگاه بین المللی UNITAR ( UNITAR ) است که تحت شرایط قانون اساسی و مقررات و مقررات دانشگاه است. مجلس دانشگاه دارای مدرک و راهنمایی کلی آموزش، تحقیق و بررسی و قدرت صدور گواهینامه ها، دیپلم ها و مدارک تحصیلی است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

UNITAR

استاد آموزش (آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم) ایده آل برای کسانی است که مایل به کسب دانش تخصصی در آموزش انگلیسی به دیگران هستند، جایی که زبان انگلیسی انگلیسی نیست. ا ... [+]

بررسی اجمالی

استاد آموزش (آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم) ایده آل برای کسانی است که مایل به کسب دانش تخصصی در آموزش انگلیسی به دیگران هستند، جایی که زبان انگلیسی انگلیسی نیست. از طریق ارائه شده، دانش آموزان درک عمیق تر از اصول اصلی تدریس و یادگیری زبان انگلیسی را توسعه می دهند.

شرایط ورود برنامه

برای ورود به برنامه کارشناسی ارشد UNITAR باید شرایط زیر را داشته باشید:

مدرک کارشناسی (Hons) / مدرک کارشناسی (Hons) در آموزش و پرورش با حداقل CGPA 2.50 از موسسه شناخته شده توسط دولت مالزی؛ یامدرک کارشناسی (Hons) و دیپلم در تحصیلات / گواهی تحصیلات / دیپلم در آموزش از یک موسسه که توسط دولت مالزی به رسمیت شناخته شده؛ یاتحصیلات لیسانس لیسانس از موسسه شناخته شده توسط دولت مالزی و باید یک سال تجربه کاری در زمینه مرتبط با آن داشته باشد؛ یامدرک لیسانس / دیپلم تحصیلات / گواهی تحصیلات / دیپلم در آموزش از موسسه شناخته شده توسط دولت مالزی و باید دارای یک سال تجربه کاری در زمینه مرتبط با آن باشد؛ یامدرک کارشناسی (Hons) با CGPA کمتر از 2.50، می تواند با توجه به پنج (5) سال تجربه کاری در زمینه مرتبط پذیرفته شود؛... [-]
مالزی سلنگور
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
UNITAR

استاد آموزش (رهبری آموزشی ... [+]

بررسی اجمالی

استاد آموزش (رهبری آموزشی

شرایط ورود برنامه

برای ورود به برنامه کارشناسی ارشد UNITAR باید شرایط زیر را داشته باشید:

مدرک کارشناسی (Hons) / مدرک کارشناسی (Hons) در آموزش و پرورش با حداقل CGPA 2.50 از موسسه شناخته شده توسط دولت یا سازمان های حرفه ای مالزی؛ یامدرک کارشناسی (Hons) با حداقل CGPA 2.50 و دیپلم در آموزش و پرورش / گواهی در آموزش و پرورش / دیپلم در آموزش از موسسه به رسمیت شناخته شده توسط دولت مالزی یا سازمان های حرفه ای؛ یامدرک کارشناسی (Hons) با حداقل CGPA از 2.50 و دیپلم در آموزش و پرورش / گواهی در آموزش و پرورش / دیپلم در آموزش از موسسه به رسمیت شناخته شده توسط دولت یا سازمان های حرفه ای مالزی و باید 1 سال تجربه کار در زمینه مرتبط؛ یامدرک کارشناسی (Hons) با CGPA کمتر از 2.50، می تواند با توجه به پنج (5) سال تجربه کاری در زمینه مرتبط پذیرفته شود؛ یامتقاضیان در برنامه کارشناسی ارشد (سطح 7، MQF) از طریق APEL باید یک شهروند مالزی باشند که سن آنها بیش از 30 سال سن در سال درخواست با تجربه کاری / یادگیری تجربی قبلی و ارزیابی APEL است.ساختار دوره... [-]
مالزی سلنگور
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
3-01A Level 2, Tierra Crest, Jalan SS6/3, Kelana Jaya, 47301, Petaling Jaya, Selangor Darul Ehsan, Malaysia.
48200 سلنگور, سلنگور, مالزی