Perdana University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MESSAGE معاونت'S

سلام از دانشگاه Perdana، مالزی.

دانشگاه Perdana در سال 2011 تحت نظارت واحد دولتی و خصوصی مشارکت بخش نخست وزیر تاسیس شد.

دکترای پزشکی، ارائه شده از طریق تحصیلات تکمیلی دانشکده پزشکی، و کارشناسی پزشکی انجام شده توسط دانشگاه کالج رویال Perdana جراحان در مدرسه ایرلند پزشکی: آن را با دو برنامه پزشکی آغاز شد. سابق اولین برنامه پزشکی ورود تحصیلات تکمیلی در مالزی می باشد. در یک زمان کوتاه Perdana تا با برنامه های دیگر، از جمله کاردرمانی، تجارت بین المللی، بیوانفورماتیک و بنیاد در علوم گسترش یافته است.

دانشگاه Perdana است در محل دانشگاه موقت است که به خوبی مبله، مجهز و سیمی برای دسترسی آماده به سیستم عامل آموزش آنلاین حتی زمانی که یکی در حال حرکت است. ما را شناخت جدی است که بهترین امکانات فیزیکی به عنوان ساختارهای روستایی بدون حمایت دانشکده صالح، متعهد و پرشور باقی می ماند برای هدایت و مربی دانش آموزان ما در فعالیت های دانشگاهی و علمی به عنوان آنها خود را غوطه ور و همچنین در پژوهش با بسیاری از همکاری شرکای دانشگاهی. ما بسیار خوش شانس در واقع است که در طول این مدت کوتاه ما قادر به جذب متعهد و پویا دانشگاهیان و همچنین مدیران دانشگاه، محلی و بین المللی، به تیم Perdana ما بپیوندید. اعضای هیئت علمی بین المللی ما از سراسر جهان است، از جمله استعداد مالزی از خارج از کشور که مایل به بازگشت به خانه از طریق برنامه استعدادهای درخشان پارسیان مالزی می باشد.

پیام معاونت

دانش آموزان ما galére قابل توجهی از افراد مهیجی که دارای کیفیت و آمادگی لازم را برای مقابله با پیچیدگی ها و مشکلات ذاتی مطالعات مربوطه را تشکیل دهند. همراه با آنها، به عنوان ما نمودار آینده ما به عنوان یک جامعه علمی، ما را نشانه از کلمات سیدنی هریس J است که "کل هدف از آموزش و پرورش است به نوبه خود آینه را به پنجره" است که افق ما و فرصت های بی پایان باز را گسترش دهد.

به Perdana (برتر) خانواده خوش آمدید. همانطور که شما از پنجره های ما زل زل نگاه کردن، شما فرصت بی حد و حصر در آماده سازی خود را ببینید برای تبدیل شدن به یک عضو از یک جدید، هیجان انگیز آینده از دانش.

متشکرم. به خوبی و در تماس باشید.

استاد داتو دکتر سید احمد بن حسین رئیس اجرایی / معاونت

مکان ها

سروانگ

Perdana University

Address
سروانگ, سلنگور, مالزی
تلفن
+60 3-8941 8646

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید