توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MESSAGE معاونت'S

سلام از دانشگاه Perdana، مالزی.

دانشگاه Perdana در سال 2011 تحت نظارت واحد دولتی و خصوصی مشارکت بخش نخست وزیر تاسیس شد.

دکترای پزشکی، ارائه شده از طریق تحصیلات تکمیلی دانشکده پزشکی، و کارشناسی پزشکی انجام شده توسط دانشگاه کالج رویال Perdana جراحان در مدرسه ایرلند پزشکی: آن را با دو برنامه پزشکی آغاز شد. سابق اولین برنامه پزشکی ورود تحصیلات تکمیلی در مالزی می باشد. در یک زمان کوتاه Perdana تا با برنامه های دیگر، از جمله کاردرمانی، تجارت بین المللی، بیوانفورماتیک و بنیاد در علوم گسترش یافته است.

دانشگاه Perdana است در محل دانشگاه موقت است که به خوبی مبله، مجهز و سیمی برای دسترسی آماده به سیستم عامل آموزش آنلاین حتی زمانی که یکی در حال حرکت است. ما را شناخت جدی است که بهترین امکانات فیزیکی به عنوان ساختارهای روستایی بدون حمایت دانشکده صالح، متعهد و پرشور باقی می ماند برای هدایت و مربی دانش آموزان ما در فعالیت های دانشگاهی و علمی به عنوان آنها خود را غوطه ور و همچنین در پژوهش با بسیاری از همکاری شرکای دانشگاهی. ما بسیار خوش شانس در واقع است که در طول این مدت کوتاه ما قادر به جذب متعهد و پویا دانشگاهیان و همچنین مدیران دانشگاه، محلی و بین المللی، به تیم Perdana ما بپیوندید. اعضای هیئت علمی بین المللی ما از سراسر جهان است، از جمله استعداد مالزی از خارج از کشور که مایل به بازگشت به خانه از طریق برنامه استعدادهای درخشان پارسیان مالزی می باشد.

پیام معاونت

دانش آموزان ما galére قابل توجهی از افراد مهیجی که دارای کیفیت و آمادگی لازم را برای مقابله با پیچیدگی ها و مشکلات ذاتی مطالعات مربوطه را تشکیل دهند. همراه با آنها، به عنوان ما نمودار آینده ما به عنوان یک جامعه علمی، ما را نشانه از کلمات سیدنی هریس J است که "کل هدف از آموزش و پرورش است به نوبه خود آینه را به پنجره" است که افق ما و فرصت های بی پایان باز را گسترش دهد.

به Perdana (برتر) خانواده خوش آمدید. همانطور که شما از پنجره های ما زل زل نگاه کردن، شما فرصت بی حد و حصر در آماده سازی خود را ببینید برای تبدیل شدن به یک عضو از یک جدید، هیجان انگیز آینده از دانش.

متشکرم. به خوبی و در تماس باشید.

استاد داتو دکتر سید احمد بن حسین رئیس اجرایی / معاونت

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Perdana University

در دانشکده علوم داده Perdana University ما قصد داریم بینش هایی را در مورد طیف وسیعی از سوالات تحقیق بیولوژیکی با استفاده از ابزارهای ریاضی، آماری، محاسبات و بیوانفورماتیک ... [+]

بررسی اجمالی

در دانشکده علوم داده Perdana University ما قصد داریم بینش هایی را در مورد طیف وسیعی از سوالات تحقیق بیولوژیکی با استفاده از ابزارهای ریاضی، آماری، محاسبات و بیوانفورماتیک به دست آوریم. سوالات تحقیقاتی ما زمینه های بیماری های عفونی، ژنومیک، ژنتیک، تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و پزشکی شخصی است. دانش آموزانی که این برنامه را انجام می دهند، تجربه دست اول را در جهان تحقیق دریافت می کنند، عناصر اصلی کار آکادمیک را یاد می گیرند و در کنار همسالانشان در یک پلاتفرم مشارکتی چند رشته ای کار می کنند، در حالی که در محیطی که بر فرهنگ تحقیق سالم تمرکز دارد، غوطه ور شده است. آنها با طیف وسیعی از مهارت های چند رشته ای فارغ التحصیل می شوند و نیازهای صنعت را درک می کنند و در طول دوره مطالعات خود با مهارت های مختلف توسعه مهارت های بیوانفورماتیک و برنامه های آموزشی روبرو هستند.... [-]

مالزی Serdang
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی