Monash University Malaysia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Monash University Malaysia در سال 1998 تأسیس شد و یکی از دانشگاههای معتبر مالزی است. ما ردپای جهانی دانشگاه موناش در منطقه آسیا هستیم و این تمایز را به عنوان عضو مؤسسه مالزی یک دانشگاه برتر تحقیقاتی استرالیا برتر در رده بین 100 دانشگاه برتر * جهان و یکی از اعضای معتبر استرالیا در گروه هشت (و Go8) **.

از ابتدای تواضع ، موناش مالزی رشد قدم گذاشته و اکنون به عنوان یک رهبر در بخش آموزش عالی بین المللی در مالزی شناخته می شود. ما به عنوان یک مؤسسه مستقل و معتبر آموزش عالی ، ما نه تنها از مالزی بلکه از سراسر جهان دانشجویان را جذب می کنیم. تقریباً 6000 دانشجو نماینده تقریبا 70 ملیت در حال حاضر در موناش مالزی ثبت نام کرده و از یک تجربه دانشگاهی با کیفیت لذت می برند. ما طیف وسیعی از دوره های تخصصی کارشناسی و کارشناسی ارشد را در زمینه های هنر & علوم اجتماعی ، تجارت ، مهندسی و فناوری اطلاعات ، پزشکی & علوم بهداشتی ، داروسازی و علوم ارائه می دهیم که به طور مستقیم با نیازهای منابع انسانی مالزی و منطقه مرتبط هستند. . کلیه دوره های ما در مالزی و استرالیا معتبر هستند ، و از آموزش هایی برخوردار می شوند که به صورت محلی مرتبط و بین المللی شناخته شوند.

دانشکده ما ترکیبی از دانشگاهیان استخدام شده محلی و بین المللی با تجربه گسترده در زمینه آموزش ، تجارت و صنعت است. آنها سالها دانش به دست آمده از تحقیق در زمینه های مربوطه خود را به کلاس می آورند و فضای آکادمیک تحریکی را برای دانشجویان فراهم می کنند. کلاس ها از نظر تعداد اندک هستند و به استادان این امکان را می دهند تا به نیازهای فردی دانشجویان پاسخ دهند. از زمان آغاز به کار ما ، Monash مالزی شهرت خود را برای کیفیت ، اعتبار و صداقت ایجاد کرده است و توسط دانشجویان ، فارغ التحصیلان ، صنعت و دولت ما در احترام بسیار برگزار می شود.

** Go8 ائتلافی از دانشگاههای تحقیقاتی پیشرو استرالیا است

مکان ها

Subang Jaya

Monash University Malaysia

Address
Jalan Lagoon Selatan
47500 Subang Jaya, سلنگور, مالزی
تلفن
+60 3-5514 6000