Mantissa College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاسیس در ارزش های مترقی بودن، با انگیزه و نوآورانه، کالج مانتیس مداوم به پرورش دانش آموزان، در نه تنها به خوبی شرایط را آکادمیک کمک، بلکه به داشتن یک سطح بالای مهارت در مهارت های مدیریتی. این موسسه یک پلت فرم جامد ارائه برای دانش آموزان برای رسیدن به هدف خود و به دست آوردن موفقیت در آینده، آن تواضع در سال 1999 به عنوان یک کالج آن را تاسیس شد و هرگز از چالش های آموزش نسل بعدی، رهبران کشور و کارگران دانش خودداری .

به طور کامل توسط PMI آموزش و پرورش و Sdn متعلق به. BHD (شماره ثبت شماره 629638V)، کالج مانتیس شناسایی و نقاط عطف از طریق تلاشهای بی وقفه حاصل شد در را برای بهبود به دنبال، در نتیجه با اهدا:

جوایز ما جایزه ویژه برد کالج توسط وزارت مالزی آموزش و پرورش (2003) 10 آسیا و اقیانوسیه بین المللی صداقت شرکت، جایزه Keris (2011) ISO 9001: 2008 وضعیت (2011) وضعیت MSC موسسه (2012) داشتن 2 مراکز آموزشی (اصلی و جنوبی) استراتژیک واقع در TTDI، مجهز به دولت از هنر و امکانات، مانتیس با هدف ارائه یک محیط مساعد بسیار مورد نیاز برای یادگیری و توسعه، به منظور تکمیل برنامه های کیفیت ما در کسب و کار آکادمیک، فناوری اطلاعات، حسابداری و طراحی خلاق. دانشگاه های ما نیز ارائه یک لیست جامع از ویژگی های موجود در غذا به نیازهای یادگیری دانش آموزان ما و راحتی در طول سال خود را با ما.

تاریخچه مانتیس از زمان آغاز آن، مانتیس شده است متعهد به پیشبرد کشف و جشن دانش است. تعهد این کالج در مطالعات دوره کارشناسی است پیشرفت آن در تحقیق و کشف دانش، به ویژه در بازار کسب و کار همسان. به دنبال باز کردن درب برای دانش آموزان در سراسر جهان و درک ضرورت کمک های مالی، برنامه کمک هزینه تحصیلی مختلف مانتیس اطمینان حاصل شود که دانش آموزان از همه پس زمینه های اقتصادی می تواند آموزش با کیفیت استطاعت.

مزایای تحصیل در مالزی

با کیفیت بالا از آموزش و پرورش از استاندارد بین المللی، تنظیم شده توسط وزارت آموزش و پرورش؛ برنامه های خواهری ارائه به دانش آموزان internatioanal بهترین راه به مدارک شکاف بالا از انگلستان، آمریکا، استرالیا، کانادا و یا نیوزیلند برای مطالعات بیشتر. هزینه های نسبتا مقرون به صرفه هزینه های پایین زندگی. انگلیسی به طور گسترده به عنوان رسانه از intructions آماده فارغ التحصیلان برای بازار جهانی استفاده می شود؛ موسسات ارائه محیط زیست و در سطح جهانی امکانات پسند. روشهای مهاجرت ساده برای دانش آموزان بین المللی؛ مالزی یک کشور که از مردم از قومیت های مختلف زندگی در هماهنگی را تشکیل می دهند، ارائه می دهد دانش آموزان بین المللی یادگیری منحصر به فرد و تجربه فرهنگی؛ تنوع در مواد غذایی، جشنواره ها، آداب و رسوم، نژادها و زبان؛ سابقه ای طولانی در ثبات اقتصادی و سیاسی.

درباره مالزی مالزی دیگ ذوب هیجان انگیز از نژادها و مذاهب که در آن مالایی ها، هندی ها، چینی و بسیاری دیگر از گروه های قومی زندگی می کنند با یکدیگر ایجاد یک مرکز فرهنگی، گوناگون و به طور طبیعی زیبا است.

چند فرهنگی نه تنها ساخته شده در مالزی یک بهشت ​​الطعام، آن را نیز مالزی خانه را به صدها جشنواره های رنگارنگ ایجاد یک سنت از جشن و اجتماعی ساخته شده است. مالزی بسیار عقب گذاشته، گرم و دوستانه.

از لحاظ جغرافیایی، مالزی مختلف به عنوان فرهنگ آن است. دو بخش به این کشور، 11 کشور در شبه جزیره مالزی و 2 حالت در بخش شمالی جزیره بورنئو از وجود دارد.

ارائه گزینه های اوقات فراغت از کوه نورد به سواحل شنی به مناطق خرید هیجان انگیز، مالزی پر از شگفتی، فرهنگ التقاطی و شگفتی های طبیعی است.

مکان ها

کوالالامپور

Mantissa College

Address
Mantissa College,
Level 1, Bangunan AHP,
Jalan Tun Mohd Fuad 3, Taman Tun Dr Ismail, Kuala Lumpur

60000 کوالالامپور, سرزمین فدرال کوالالامپور, مالزی

فولرتون

Address
Langsdorf Hall, 7th Floor
Cal State Fullerton

92834-6848 فولرتون, کالیفرنیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها