Institute For Asia Strategy And Knowledge (I-ASK)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه استراتژی و دانش آسیا (I-ASK) یک موسسه آموزشی است که سمینارهای آموزش حرفه ای را در سراسر آسیا با توجه به نیازهای مدیران و تحلیل گران ارشد شرکت های چند ملیتی ارائه می دهد که در کشورهای آسیایی فعالیت می کنند. تمرکز ما این است که مدیریت را با آموزش استراتژی سازمانی صحیح و دانش پایدار آسیا فراهم کنیم.

سمینارهای ما شرکت کنندگان را قادر می سازد تا با جدیدترین مهارت ها، ابزار و تکنیک های خود را برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعاتی که برای حفظ رقابت در بازار های سریع و در حال تغییر آسیا بسیار مهم است، تجهیز کنند. مربیان حرفه ای ما شرکت کنندگان را در موضوعات مهم نظیر هوش رقابتی، ردیابی رقیب و معیار سنجش، تقسیم بندی بازار و موقعیت، ورود به بازار و استراتژی های رشد آموزش می دهد و بنابراین کارکنان کلیدی شرکت ها را برای تصمیم گیری های بهتر و موفقیت آمیز شرکت های خود، ایمن می سازد.

چشم انداز

موسسه استراتژی و دانش آسیا ("I-ASK") یک موسسه آموزشی است که تلاش می کند تا ارائه خدمات پیشرو در سمینارهای آموزشی اجرایی برای شرکت های آسیا باشد.

I-ASK یک موسسه درجه یک در سطح اول است که در سراسر آسیا برگزار می شود تا بتواند مدیران شرکت های چند ملیتی و محلی را که دارای مسئولیت استراتژیک شرکت ها، کسب و کارها و یا خطوط تولید هستند، ابزارهای پیشرفته و مناسب برای ایجاد ارزش پایدار برای شرکت های خود در آسیا.

I-ASK اساتید معتبر و کارشناسان صنعت را با گروهی مختلف از مدیران و مدیران به اشتراک می گذارد تا تجارب ارزشمند خود را به اشتراک بگذارند و بینش های جدیدترین تحقیقات علمی در زمینه بازار و اطلاعات رقابتی را به دست آورند.

مکان ها

کوالالامپور

Address
Institute For Asia Strategy And Knowledge (I-ASK)
Level 8, Suite 832, Pavillion KL
169 Jalan Bukit Bintang

55100 کوالالامپور, سرزمین فدرال کوالالامپور, مالزی

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: