Institute For Asia Strategy And Knowledge (I-ASK)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه استراتژی و دانش آسیا (I-ASK) یک موسسه آموزشی است که سمینارهای آموزش حرفه ای را در سراسر آسیا با توجه به نیازهای مدیران و تحلیل گران ارشد شرکت های چند ملیتی ارائه می دهد که در کشورهای آسیایی فعالیت می کنند. تمرکز ما این است که مدیریت را با آموزش استراتژی سازمانی صحیح و دانش پایدار آسیا فراهم کنیم.

سمینارهای ما شرکت کنندگان را قادر می سازد تا با جدیدترین مهارت ها، ابزار و تکنیک های خود را برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعاتی که برای حفظ رقابت در بازار های سریع و در حال تغییر آسیا بسیار مهم است، تجهیز کنند. مربیان حرفه ای ما شرکت کنندگان را در موضوعات مهم نظیر هوش رقابتی، ردیابی رقیب و معیار سنجش، تقسیم بندی بازار و موقعیت، ورود به بازار و استراتژی های رشد آموزش می دهد و بنابراین کارکنان کلیدی شرکت ها را برای تصمیم گیری های بهتر و موفقیت آمیز شرکت های خود، ایمن می سازد.

چشم انداز

موسسه استراتژی و دانش آسیا ("I-ASK") یک موسسه آموزشی است که تلاش می کند تا ارائه خدمات پیشرو در سمینارهای آموزشی اجرایی برای شرکت های آسیا باشد.

I-ASK یک موسسه درجه یک در سطح اول است که در سراسر آسیا برگزار می شود تا بتواند مدیران شرکت های چند ملیتی و محلی را که دارای مسئولیت استراتژیک شرکت ها، کسب و کارها و یا خطوط تولید هستند، ابزارهای پیشرفته و مناسب برای ایجاد ارزش پایدار برای شرکت های خود در آسیا.

I-ASK اساتید معتبر و کارشناسان صنعت را با گروهی مختلف از مدیران و مدیران به اشتراک می گذارد تا تجارب ارزشمند خود را به اشتراک بگذارند و بینش های جدیدترین تحقیقات علمی در زمینه بازار و اطلاعات رقابتی را به دست آورند.

مکان ها

کوالالامپور

Address
Institute For Asia Strategy And Knowledge (I-ASK)
Level 8, Suite 832, Pavillion KL
169 Jalan Bukit Bintang

55100 کوالالامپور, سرزمین فدرال کوالالامپور, مالزی

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: