توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پردیس دانشگاه نخست زیرساخت در مالزی

قدرت و صلابت زیرساخت دانشگاه کوالالامپور امروز از تاریخ غنی خود ناشی می شود. برای بیش از 15 سال، IUKL شده است ارائه آموزش با کیفیت و خدمات حرفه ای بسیار عالی در زمینه های مختلف از زیرساخت ها است.

IUKL بودن دانشگاه زیرساخت قبل از هر چیز در مالزی، که بر ادغام هر دو جنبه سخت و نرم از زیرساخت، آرزوی تولید technopreneurs و نیروی انسانی ماهر با ارتباطات برجسته، فن آوری و مهارت های مدیریتی.

پیشرفته با به روز امکانات دانشگاهی و تدریس شده توسط اساتید مجرب در میان آنها اندرکاران صنعت هستند، IUKL تلاش برای اطمینان از آموزش با کیفیت بالا در زمینه های فنی و مهندسی، کسب و کار، ارتباطات، مطالعات زبان، معماری، بیوتکنولوژی، فناوری اطلاعات و بسیاری دیگر .

به عنوان یک شرکت تابعه از Protasco برهاد، یک شرکت ذکر شده در تالار اصلی بورس مالزی، IUKL در مهندسی آینده رهبران آینده متعهد است. فداکاری IUKL در ارائه آموزش با کیفیت بسیاری از دانش آموزان در دستیابی به دانش لازم، مهارت، و دست در تخصص در تبدیل شدن به پزشکان محترم در زمینه های مختلف کمک کرده است. هدایت شعار دانشگاه "برای دانش، برای بشریت"، IUKL در تلاش است تا اطمینان حاصل شود که هر دانش آموز به طور کامل مجهز و توانمند برای مقابله با چالش های آینده با آماده سازی آنها را بطور همه جانبه امروز.

آموزش و پرورش که IUKL فراهم می کند متعادل است - دانش آموزان را پیدا خواهد کرد و ذهن خود را به چالش کشیده، مهارت های عملی خود را پرورید و مهارت های تعامل اجتماعی را ارتقا دهد. آنها همچنین خواهد شد با ارزش های اخلاقی بالا آغشته برای کمک به تحقق چشم انداز 2020 و K-اقتصاد است.

چشم انداز ما

برای اینکه یک زیرساخت مشهور جهان دانشگاه.

ماموریت ما

IUKL تلاش برای برتری در زمینه های مختلف از زیرساخت های ارائه آموزش با کیفیت، دانش پیشرفته، دولت از هنر، فن آوری و خدمات حرفه ای بسیار عالی است.

شعار ما

برای دانش، برای بشریت است.

چرا تحصیل در IUKL؟

کیفیت آموزش و پرورش

بودن در صنعت آموزش و پرورش برای بیش از 15 سال، IUKL شده است ارائه آموزش با کیفیت و خدمات حرفه ای بسیار عالی در زمینه های مختلف. IUKL به عنوان یک "عالی" (درجه 5) دانشگاه تمام عیار در MQA سیستم 2011 و 2013 رتبه برای موسسات آموزش عالی مالزی (SETARA) نمره داده شد. با آن، IUKL است که در میان یکی از دانشگاه های رتبه بندی بالا و تنها دانشگاه زیرساخت در مالزی و ما می خواهیم خودمان را قهرمان در این منطقه از زیرساخت است. ما باور داریم که زیرساخت است نه تنها به ساختمان ها، ساخت و ساز و فن آوری محدود شده است، اما همچنین شامل نرم "زیرساخت 'مانند ارتباطات، مهارت های زبانی، تجارت و فناوری اطلاعات است.

تشخیص حرفه ای

تمام برنامه های ارائه شده توسط IUKL توسط هر دو وزارت آموزش و پرورش و مالزی صلاحیت آژانس (MQA) تایید شده است.

IUKL شناخت و حرفه ای از نهادهای مختلف داخلی و بین المللی حرفه ای دریافت - انجمن مهندسان مالزی (BEM)، انجمن معماران مالزی (LAM)، زمین نقشه برداران هیئت مدیره (LJT)، موسسه سلطنتی نقشه برداران مالزی (RISM)، واشنگتن، CISCO، بین المللی سازمان استاندارد (ISO)، انجمن خبره حسابداران خبره (ACCA)، در میان دیگران.

هیئت مهندسین، مالزی (BEM)
واشنگتن
انجمن معماران مالزی (LAM)
زمین نقشه برداران انجمن
صباح نقشه برداران انجمن
موسسه سلطنتی نقشه برداران مالزی (RISM)
انجمن خبره حسابداران خبره (ACCA)
انجمن حسابداران مدیریت خبره (CIMA)
موسسه مالزی حسابداران رسمی (MICPA)
موسسه مالزی خبره منشی ها و مدیران (MAICSA)
سیسکو
مالزی نرم افزار انجمن تست
هیئت قیمت گذاران، اولین وبزرگترین و املاک مالزی
هیئت نقشه برداران مالزی

در پردیس اسکان

IUKL است که در داخل 100 هکتاری د جسم مهره شهر که در آن آماده برای تبدیل شدن به شهرستان مدرن، مجهز با امکانات متعدد برای نیازهای دانش آموزان خود، از آپارتمان گرم و نرم و خوابگاه به مناطق تجاری، در یک محیط امن و سبز تنظیم شده است.

وابسته در سراسر جهان با دانشگاه عالی رتبه

انگلستان

دانشگاه بیرمنگام
دانشگاه پورتسموث
دانشگاه شرق لندن
دانشگاه شفیلد هالام
دانشگاه گلاسکو Caledonian
دانشگاه NORTHAMPTON
دانشگاه کالج بیرمنگام
دانشگاه ویلز جنوبی

استرالیا

دانشگاه فنی Curtin
دانشگاه نیوکاسل
دانشگاه نیو ساوت ولز
دانشگاه تاسمانی

چین

دانشگاه Tongji
دانشگاه سین کیانگ سرمایه گذاری و اقتصاد
دانشگاه SHANGLUO
دانشگاه هبی

نیوزیلند

دانشگاه لینکلن
دانشگاه Massey
دانشگاه وایکاتو

هلند

دانشگاه HANZE علوم کاربردی

ایرلند

موسسه آتلون OF TECHNOLOGY

کمک هزینه تحصیلی و وام

IUKL معتقد است که آموزش باید برای همه در دسترس ساخته شده است. بنابراین در IUKL هستند کمک های مالی مختلف و کمک هزینه تحصیلی در دسترس وجود دارد. علاوه بر طرح IUKL بورس تحصیلی و شهریه چشم پوشی، دانشجویان همچنین می توانید برای وام و بورس تحصیلی از MARA، PTPTN و EPF، در میان دیگران اعمال می شود.

باشگاه ها و جوامع

بخش امور دانشجویی فراهم می کند راه را برای دانش آموزان به بررسی منافع خود را با تجربه عملی از طریق فعالیت های در طول سال برگزار می شود. بیش از 40 باشگاه ها و جوامع در IUKL وجود دارد. مشارکت در باشگاه ها و جوامع تجربه عملی برای رهبری و توسعه شخصیت فراهم می کند.

توسعه حرفه ای

هدف اصلی از واحد IUKL توسعه شغلی است برای کمک به دانش آموزان خود را شناسایی و بهترین گزینه های شغلی موجود به آنها را انتخاب کنید. روند برنامه ریزی شغلی و توسعه به عنوان اوایل زمانی که دانش آموز برنامه خود را با IUKL آغاز شروع می شود.

امکانات

طیف گسترده ای از دوره های علمی و حرفه ای IUKL هستند در استودیو معاصر، آزمایشگاه ها و کارگاه های آموزشی، مجهز به آخرین تکنولوژی و تجهیزات به منظور افزایش تجربه یادگیری خود را، که آیا شما در حال مطالعه مهندسی، محاسبه، معماری، کسب و کار، زبان و یا علوم انجام شده است.

جامعه دانشجویی

جامعه دانشجویی IUKL ترکیبی از دانش آموزان محلی و بین المللی از 50 کشور است. این عامل را به دانش آموزان به تنوع قومی که به طور غیر مستقیم افزایش مهارت های اعتماد به نفس و ارتباطات قرار دهد.

اعضای هیات علمی مجرب و واجد شرایط

دانش آموزان در IUKL توسط استادان مجرب، که برخی از آنها در عرصه صنعت می باشد تدریس. IUKL خود را در ارائه دانش آموزان با عملی تجربه عملی که القا اعتماد به نفس و شما را قادر به آماده برای محل کار محض فارغ التحصیل می شود می بالد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Infrastructure University Kuala Lumpur

استاد در فناوری اطلاعات (با پژوهش) با هدف آماده سازی فارغ التحصیلان پس زمینه IT و پس زمینه غیر IT با دانش و مهارت های فنی پیشرفته در پیدا کردن راه حل عملی و علمی برای پاس ... [+]

استاد در فن آوری اطلاعات

استاد در فناوری اطلاعات (با پژوهش) با هدف آماده سازی فارغ التحصیلان پس زمینه IT و پس زمینه غیر IT با دانش و مهارت های فنی پیشرفته در پیدا کردن راه حل عملی و علمی برای پاسخگویی به نیازهای و تغییرات از مشکلات فعلی IT. این برنامه همچنین یک مسیر برای فارغ التحصیلی دانش آموزان به انجام پژوهش دکترا در یکی از زمینه های تخصصی از آن را فراهم.

ویژگی های کلیدی آماده کردن دانش آموزان به صالح برای تحقیق و توسعه در مناطق خاصی از فناوری اطلاعات توسعه توانایی های فکری دانش آموزان از طریق تحقیق و کاربرد موفق از ابزارهای پیشرفته و تکنیک های که توسعه حرفه ای خود حمایت ابزار توسعه مربوط به کامپیوتر و شبیه سازی در حمایت از کار تحقیقاتی در دسترس هستند. زمینه های تحقیقاتی ... [-]
مالزی Kajang
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
18 - 48 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Infrastructure University Kuala Lumpur

کارشناسی ارشد برنامه مهندسی الکترونیک (MEE) (توسط تحقیقات) با هدف آماده سازی فارغ التحصیلان مهندسی با دانش فنی پیشرفته و مهارت در پیدا کردن راه حل های عملی و علمی برای پا ... [+]

کارشناسی ارشد برنامه مهندسی الکترونیک (MEE) (توسط تحقیقات) با هدف آماده سازی فارغ التحصیلان مهندسی با دانش فنی پیشرفته و مهارت در پیدا کردن راه حل های عملی و علمی برای پاسخگویی به نیازهای و تغییرات از مشکلات مهندسی جاری است. این برنامه همچنین یک مسیر برای فارغ التحصیلی دانش آموزان به انجام پژوهش دکترا در یکی از زمینه های تخصصی مهندسی الکترونیک فراهم می کند.

ویژگی های کلیدی غنی سازی تحقیقات مهندسی و آموزش و پرورش از طریق طراحی و زیرساخت روش. نشان دادن زیرساخت های نزدیک از طریق یک برنامه با تمرکز بر طراحی، توسعه و تجاری سازی میکرو الکترونیک صنعتی و سیستم های ارتباطی. حرکت به سمت اقتصاد خلاق از طریق اقتصاد دانش به منظور حفظ و توسعه در تمام زمینه های ریز الکترونیک و ارتباطات مهندسی. سیستم های برنامه توسعه کامپیوتر و شبیه سازی در حمایت از کار تحقیقاتی در دسترس هستند. پذیرش مورد نیاز مدرک کارشناسی در زمینه مورد نظر با CGPA از 2.75 و بالاتر از IUKL و یا هر موسسه آموزش عالی معتبر توسط دولت، و یا دیگر شایستگی های معادل تایید شده توسط مجلس سنا از IUKL مدرک کارشناسی با CGPA از 2.50 و بالا ممکن است به برنامه اعمال در انتظار ارزیابی درونی توسط دانشکده مدرک کارشناسی با CGPA از 2.00 و بالا ممکن است به موضوع برنامه به حداقل 5 سال تجربه کار در زمینه مورد نظر اعمال می شود برای متقاضیان محلی، تسلط کافی به زبان انگلیسی به طور رضایت بخشی تکمیل دوره متقاضیان بین المللی که از یک... [-]
مالزی Kajang
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
18 - 24 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Infrastructure University Kuala Lumpur

که یکی از شناخته شده ترین دانشگاه در زمینه مهندسی عمران در مالزی، IUKL ارائه می دهد یک کارشناسی ارشد مهندسی عمران (با پژوهش) برنامه است. استاد در مهندسی عمران طراحی شده ... [+]

استاد در مهندسی عمران (توسط تحقیقات)

که یکی از شناخته شده ترین دانشگاه در زمینه مهندسی عمران در مالزی، IUKL ارائه می دهد یک کارشناسی ارشد مهندسی عمران (با پژوهش) برنامه است. استاد در مهندسی عمران طراحی شده است به دانش آموزان با یک مدرک رسمی در مهندسی در سطح کارشناسی ارشد. نامزد ممکن است هر منطقه از مهندسی عمران ارائه شده یعنی ساخت و ساز، سازه، ژئوتکنیک، هیدرولیک و منابع آب و بزرگراه و مهندسی روسازی را انتخاب نمایید. فرصت های شغلی در طیف گسترده ای از سازمان ها از جمله شرکت های تولیدی، سازمانهای تحقیقاتی، موسسات دانشگاهی، سازمان های انرژی، محلی، ایالتی و دولت فدرال و مقامات محلی وجود داشته باشد.... [-]

مالزی Kajang
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
18 - 48 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Infrastructure University Kuala Lumpur

کارشناسی ارشد برنامه معماری در مورد معماری پایدار زیست محیطی که در تلاش برای به حداقل رساندن اثر منفی زیست محیطی ساختمان های بهره وری و اعتدال در استفاده از مواد، انرژی و ... [+]

کارشناسی ارشد معماری

کارشناسی ارشد برنامه معماری در مورد خواهد بود:

اثر معماری در جامعه و جامعه است. این خواهد بود که الهام بخش اصلی و نگرانی برای استراتژی های طراحی ما، به ویژه در شرایط ایمنی، راحتی و تندرستی. معماری پایدار زیست محیطی که در تلاش برای به حداقل رساندن اثر منفی زیست محیطی ساختمان های بهره وری و اعتدال در استفاده از مواد، انرژی و فضا به توسعه است. معماری پایدار است که بسیار آگاه از مصرف انرژی و حفاظت از محیط زیست در طراحی محیط زیست ساخته شده خواهد بود که اصول اساسی قصد طراحی ما. تعهد به کشف مفهوم پایدار از اصول اساسی، روش و رویکرد در فرآیند مدیریت معماری برنامه ریزی تعیین می کنند، طراحی و ارائه زیرساخت ها است. قدردانی و نظر متفکر به زمینه، چارچوب و فرهنگ از محل، معماری که پاسخ به اطراف آن با احترام به آنچه در حال حاضر وجود دارد، جایگاه نابغه. ویژگی های کلیدی یادگیری مبتنی بر استودیو بازدیدکننده داشته است سایت و ارزیابی ارتباط مداوم با استادان و معلمان تفکر انتقادی و یادگیری مستقل را با توجه به دقت برنامه استاد و مورد نیاز ماژول برنامه ... [-]
مالزی Kajang
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Infrastructure University Kuala Lumpur

استاد علوم (کارشناسی ارشد) در برنامه محیط زیست ساخته شده طراحی شده است به دانش آموزان با یک مدرک رسمی در محیط ساخته شده در سطح کارشناسی ارشد. از طریق این برنامه، متخصصان ... [+]

کارشناسی ارشد در محیط ساخته شده (توسط تحقیقات)

استاد علوم (کارشناسی ارشد) در برنامه محیط زیست ساخته شده طراحی شده است به دانش آموزان با یک مدرک رسمی در محیط ساخته شده در سطح کارشناسی ارشد. از طریق این برنامه، متخصصان و فارغ التحصیلان می شود با دانش فنی و مهارت های مورد نیاز در بخش محیط زیست ساخته شده مجهز شده است. این برنامه همچنین به عنوان یک فرصت و مسیر به دنبال دکترا در محیط زیست ساخته شده و سایر زمینه های مرتبط عمل می کند.... [-]

مالزی Kajang
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
18 - 48 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Infrastructure University Kuala Lumpur

که یکی از شناخته شده ترین دانشگاه در زمینه مهندسی عمران در مالزی، IUKL ارائه شده است یک کارشناس ارشد رشته مدیریت ساخت و ساز (توسط مخلوط حالت). کارشناسی ارشد علوم در مدیری ... [+]

که یکی از شناخته شده ترین دانشگاه در زمینه مهندسی عمران در مالزی، IUKL ارائه شده است یک کارشناس ارشد رشته مدیریت ساخت و ساز (توسط مخلوط حالت). کارشناسی ارشد علوم در مدیریت ساخت و ساز (MScCM) برای دانش آموزان با مدرک کارشناسی در یک رشته مهندسی نسبی که مایل به دنبال مدرک کارشناسی ارشد طراحی شده است. کارشناسی ارشد علوم در مدیریت ساخت و ساز طراحی شده است به دانش آموزان با یک مدرک رسمی در سطح کارشناسی ارشد.... [-]

مالزی Kajang
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
18 - 48 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

IUKL