توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پوشا در سراسر مرکزی، شمال و شرق مالزی، INTI دانشگاه بین المللی و کالج بیش از 30 سال پیش تاسیس شد و پیشرو در ارائه آموزش با کیفیت، ارائه وسیع ترین مجموعه ای از مسیرهای فارغ التحصیل موفقیت است. در طول این سالها، ما روابط خوب با دانشگاه ردیف بالا و بازیکنان کلیدی صنعت را تشکیل داده اند تا اطمینان حاصل شود که مهارت های حقوق و برنده روح در فارغ التحصیلان ما القا.

تفاوت کلیدی در INTI این است که دانش آموزان ما بخشی از بزرگترین اپراتور جهان از دانشگاه های خصوصی، برنده جایزه بین المللی دانشگاه هستند. ارائه یک بعد جدید به INTIبرنامه ها، شبکه معتبر از برنده جایزه بین المللی دانشگاه مرزهای جدید برای دانش آموزان از طریق تاکید بر برنامه های حرفه ای متمرکز و انترناسیونالیسم است، که یک موضوع مشترک در سراسر کشور آن را در عمل باز می شود.

هر سال، INTI دانش آموزان کار به ارائه راه حل برای بیش از 50 پروژه های صنعت ارائه شده توسط شرکت های بزرگ و شرکت در بیش از 20 سخنرانی توسط سخنرانان برجسته، تنظیم یک رکورد جدید برای بخش آموزش و پرورش مالزی. آخرین روش های تدریس و فن آوری، همراه با یادگیری تجربی است که در تمام اعمال INTI دانشگاه، در حالی که دوره ها و افراد به طور مداوم به روز شده برای پاسخگویی به نیازهای در حال تحول بازار جهانی است.

چرا INTI؟

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

INTI International University & Colleges, Malaysia

کارشناسی ارشد بین المللی کسب و کار (MIB) دانشگاه ولونگونگ، استرالیا دانش آموزان برای موفقیت در موقعیت های حرفه ای و مدیریتی در اقتصاد جهانی آماده کند. ... [+]

کارشناسی ارشد کسب و کار بین المللی

منطقه اقیانوس آرام - کارشناسی ارشد بین المللی کسب و کار (MIB) مسائل تأثیر در درجه اول در آسیا را مورد بررسی قرار. عملیات کسب و کار در این منطقه به طور مستمر در حال تبدیل، ارائه با چالش های زیادی برای اجرای استراتژی کسب و کار بین المللی است. برنامه MIB دانش آموزان آماده برای موفقیت در موقعیت های حرفه ای و مدیریتی در اقتصاد جهانی است. فارغ التحصیلان UOW MIB خواهد پیچیدگی های فرهنگ جهانی درک و تشخیص چگونه آنها می توانند در موفقیت کسب و کار خود تأثیر می گذارد. ... [-]

مالزی Subang Jaya Batu Pahat
ژانویه 2020
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

INTI