INTI International University & Colleges, Malaysia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پوشا در سراسر مرکزی، شمال و شرق مالزی، INTI دانشگاه بین المللی و کالج بیش از 30 سال پیش تاسیس شد و پیشرو در ارائه آموزش با کیفیت، ارائه وسیع ترین مجموعه ای از مسیرهای فارغ التحصیل موفقیت است. در طول این سالها، ما روابط خوب با دانشگاه ردیف بالا و بازیکنان کلیدی صنعت را تشکیل داده اند تا اطمینان حاصل شود که مهارت های حقوق و برنده روح در فارغ التحصیلان ما القا.

تفاوت کلیدی در INTI این است که دانش آموزان ما بخشی از بزرگترین اپراتور جهان از دانشگاه های خصوصی، برنده جایزه بین المللی دانشگاه هستند. ارائه یک بعد جدید به INTIبرنامه ها، شبکه معتبر از برنده جایزه بین المللی دانشگاه مرزهای جدید برای دانش آموزان از طریق تاکید بر برنامه های حرفه ای متمرکز و انترناسیونالیسم است، که یک موضوع مشترک در سراسر کشور آن را در عمل باز می شود.

هر سال، INTI دانش آموزان کار به ارائه راه حل برای بیش از 50 پروژه های صنعت ارائه شده توسط شرکت های بزرگ و شرکت در بیش از 20 سخنرانی توسط سخنرانان برجسته، تنظیم یک رکورد جدید برای بخش آموزش و پرورش مالزی. آخرین روش های تدریس و فن آوری، همراه با یادگیری تجربی است که در تمام اعمال INTI دانشگاه، در حالی که دوره ها و افراد به طور مداوم به روز شده برای پاسخگویی به نیازهای در حال تحول بازار جهانی است.

چرا INTI؟

مکان ها

باتو پاهات

Address
INTI International University
Persiaran Perdana BBN,
Putra Nilai

71800 باتو پاهات, جوهور, مالزی

باتو پاهات

Address
INTI International College Subang
3, Jalan SS15/8
Subang Jaya

47500 باتو پاهات, جوهور, مالزی

باتو پاهات

Address
INTI International College KL
Menara KH
Jalan Sultan Ismail

50250 باتو پاهات, جوهور, مالزی

باتو پاهات

Address
INTI International College Penang
1-Z,Lebuh Bukit Jambul

11900 باتو پاهات, جوهور, مالزی