توضیحات رسمی را مطالعه کنید


INCEIF چه کسی است؟

INCEIF توسط بانک مرکزی مالزی (بانک نگارا مالزی) در سال 2005 تأسیس شد و به منظور توسعه و پرورش استعداد و کارشناسان در صنعت خدمات مالی اسلامی، مجوز داده شده است. INCEIF به عنوان یک دانشگاه، تحصیلات تکمیلی در مالیه اسلامی را ارائه می دهد.


در دستیابی به این دیدگاه، برای INCEIF مهم است که هم دانشگاهی و هم صنعت را پل کند. این به برنامه آموزشی دانشگاهی آن است که بر مبنای ورودی های بازیکنان صنعت و همچنین داشتن اعضای هیات علمی که در سطح بین المللی در هر دو دانشگاه علمی مالی و صنعت مالی اسلامی احترام دارند، ساختار یافته است. هیئت علمی، همراه با حمایت مداوم از تنظیم کنندگان و بازیکنان کلیدی صنعت، دانش آموزان INCEIF با روابط قوی INCEIF و فرصت های توسعه حرفه ای فراهم می کند.


امروز، 1،561 فارغ التحصیل INCEIF از بیش از 80 کشور در سراسر جهان وجود دارد. برخی از آنها در حال حاضر مشارکت مؤثر در پیشرفت مالی اسلامی در همه سطوح را از جمله توسعه محصول، چارچوب سیاست گذاری و اجرای آن دارند. مقررات و اجرای؛ و نوآوری


این دانشگاه در فاصله 15 دقیقه از مرکز شهر کوالالامپور، مالزی؛ یکی از پر جنب و جوش ترین بازارهای مالی اسلامی در جهان و یکی از شهرهای پرجمعیت آسیا است. محوطه پردیس دارای سه ساختمان سه طبقه بزرگ و دارای امکانات چشمگیر از قبیل سالن های بزرگ، کلاس های درس، استخر شنا سه متری و سالن های جداگانه برای مردان و زنان است.


چرا چرا INCEIF انتخاب می کنید؟

ابتدا کسب و کار

صنعت مالی مالی اسلامی، با افزایش اشتیاق به محصولات سازگار با شریعت از مصرف کنندگان و سرمایه گذاران به طور فزاینده پیچیده، در حال رشد است که تنها می تواند از طریق نوآوری هایی که توسط نسل جدید متفکران بازاریابی ارائه شده است، ادامه یابد. دانش آموزان INCEIF با چشم انداز جهانی فارغ التحصیل می شوند، به خوبی در مالیات شرکت های بزرگ مدرن و شریعت، و آماده رقابت در INCEIF فن آوری جهانی مالی هستند.


برنامه های خوب طراحی شده

 • کارشناسی ارشد امور مالی اسلامی (MIFP) یک دوره کارشناسی ارشد است که با هدف تولید تمرینکنندگان صنعت با بینش جهانی، دانش جامع و تخصص پیشرفته در امور مالی اسلامی است. MIFP می تواند صورت به صورت یا آنلاین انجام شود.
 • کارشناسی ارشد مالی اسلامی (MSc) برای آکادمیک و تمرینکنندگان طراحی شده است تا سریعترین کار خود را در امور مالی اسلامی انجام دهد. این آموزش را در زمینه های اصلی اقتصاد اسلامی، مالی و شریعت از جنبه های نظری و کاربردی ارائه می دهد.
 • دکترای امور مالی اسلامی (PhD) نامزدها را قادر می سازد تا توانایی های فنی و فکری مورد نیاز برای تحقیق در طیف وسیعی از زمینه های مالی اسلامی را توسعه دهند. برنامه دکترای INCEIF مبتنی بر صنعت است، اما بر پایه اصول علمی قوی است.
 • گواهینامه حرفه ای در امور مالی اسلامی (PCIF) برای ارائه به متخصصان صنعت که مایل به کسب دانش در زمینه های خاصی از فعالیت هستند، طراحی شده است. شما فرصت انتخاب از یکی از چهار تخصص ارائه شده توسط برنامه PCIF ما خواهید داشت:
  • بازار سرمایه اسلامی
  • شریعت برای امور مالی اسلامی
  • بانکداری اسلامی؛ و
  • مدیریت ثروت اسلامی


با تجربه

اعضای هیات علمی ما رهبران جهانی در زمینه های مربوطه هستند. هدف اصلی آنها ارائه یک تجربه آموزشی برجسته برای همه دانش آموزان ما است. علاوه بر این، آنها کیفیت و یکپارچگی برنامه های آموزشی ما را نظارت می کنند تا دانش آموزان با دانش و شیوه های علمی بالاترین استاندارد در عرصه علمی و همچنین صنعت مالی تامین شوند. آنها همچنین نقش مهمی در جذب و حفظ دانش آموزان عالی از سراسر جهان و ارائه فرصت های عالی برای توسعه حرفه ای دارند که می تواند گزینه های حرفه ای را افزایش دهد که به یک جامعه پایدار کمک خواهد کرد. اعضای هیئت علمی ما در حال حاضر، جذاب و پیشرو هستند.


شرکای جهانی همکاری

در INCEIF ، ما متوجه شده ایم که استراتژی برنده ما در راستای ترویج توسعه از طریق مطالعات تحصیلات تکمیلی اسلامی ما با ایجاد همکاری های مشارکتی در سراسر جهان است. این روابط استراتژیک به طور جامع در سراسر موسسات دانشگاهی و همچنین سازمان های تجاری با همکاری تحقیقاتی مشترک، به اشتراک گذاشتن دانش و تخصص در امور مالی اسلامی، انجام پروژه های آموزشی که می تواند آگاهی را افزایش دهد و همچنین تبدیل شدن به منبعی برای ارائه ارزش افزوده با ما موضوع کارشناسان برای به دست آوردن یک رویکرد جامع در ابتکارات ما، ما با همکاری:

 • موسسات آموزشی مانند دانشگاه ها، کالج ها و مراکز آموزشی.
 • سازمان های تجاری مانند بانک های مرکزی، موسسات مالی، موسسه مشاوره و آموزش؛ و سایر سازمان ها به عنوان یک جایگزین به مالیه اسلامی نگاه می کنند. بانکداری، بیمه و موسسات مالی و شرکت ها.


انجمن های گوناگون

درخواست تجدید نظر بین المللی برنامه های INCEIF ، دانش آموزان در تمام سنین، ادیان و زمینه های اجتماعی و اقتصادی از بیش از 80 کشور را به خود جلب کرده است و جامعه دانشگاهی متنوعی را ایجاد کرده است.

مرکز مدیریت دانش (KMC)

KMC منابع و خدمات را برای حمایت از آموزش، یادگیری و تحقیق INCEIF فراهم می کند. مجموعه کتابخانه ها شامل منابع مالی هر دو کشور اسلامی و متعارف است. پورتال مدیریت دانش INCEIF به اطلاعات گسترده ای دسترسی پیدا می کند و امکان به اشتراک گذاشتن خروجی تحقیقات مالی مالی اسلامی، بینش و تجربه صنعت را فراهم می کند.

 • امکانات - کیوسک خودپرداز، ماشین Bookdrop، منطقه مطالعه، اتاق گفتگو، اتاق بانک اطلاعاتی، ایستگاه های کاری، Photocopy / چاپ / ماشین اسکن و فای.
 • خدمات - 24/7 دسترسی، جستجوی اطلاعات، مرکز خدمات مشتری KMC، وام / بازپرداخت / بازپرداخت کتاب، جلسات کارگاه آموزشی، راه حل اسناد (اتصال، اسکن، لمینیت)، خدمات تحویل اسناد و وام بین کتابخانه.


برای اطلاعات بیشتر در مورد INCEIF

www INCEIF .org

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

INCEIF The Global University of Islamic Finance

کارشناسی ارشد امور مالی اسلامی (MIFP) یک دوره کارشناسی ارشد است که با هدف تولید تمرینکنندگان صنعت با بینش جهانی، دانش جامع و تخصص پیشرفته در امور مالی اسلامی است. MIFP می ... [+]

MIFP توسط آژانس صلاحیت مالزی (MQA) تأیید شده است و توسط رهبران علمی بین المللی، متخصصان علمی و متخصصان از زمینه های مالی متعارف و شریعت طراحی شده است و اطمینان حاصل می شود که دانش پژوهان با دانش کار در هر دو رشته تحصیل می کنند.

ماژول های درس شامل طیف گسترده ای از موضوعات مهم می باشند از جمله مدیریت ثروت، بانکی و سرمایه گذاری به خدمات مالی، اخلاق و حکمرانی.

این برنامه دانش آموزان را در درک جامع و عملی از اقتصاد اسلامی، مالی و شریعت و همچنین محیطی که بازیکنان مالی مالی اسلامی در آن فعالیت می کنند، فراهم می کند.... [-]

مالزی Kuala Lumpur
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

INCEIF The Global University of Islamic Finance

کارشناسی ارشد مالی اسلامی برای آکادمیک و تمرینکنندگان طراحی شده است تا سریعترین کار خود را در امور مالی اسلامی انجام دهد. این آموزش را در زمینه های اصلی اقتصاد اسلامی، ما ... [+]

کارشناسی ارشد مالی اسلامی، آموزش های جامع در زمینه های کلیدی اقتصاد، مالی و شریعت اسلامی را از جنبه های نظری و کاربردی ارائه می دهد. ماژول های درس دانش آموزان را قادر می سازد تا درک جامع از محیط اقتصادی، مالی و حقوقی که در آن ارائه دهندگان خدمات مالی اسلامی فعالیت می کنند، داشته باشند.

هدف از این برنامه، تولید حرفه ای هایی است که دارای تخصص در امور مالی متعارف و شریعت هستند.

INCEIF از وزارت تحصیلات عالی تأییدیه را دریافت کرده است تا از سپتامبر 2013، مؤسسات مالی اسلامی (MIF) را به منظور ایجاد مؤسسات مالی اسلامی به INCEIF . کارشناسی ارشد حقوق مالیه به دانشجویانی که از سپتامبر 2013 به بعد وارد می شوند، اعطا می شود.... [-]

مالزی Kuala Lumpur
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی