GlobalNxt University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

GlobalNxt University Manipal GlobalNxt University یک موسسه دانشگاهی پیشگام است که برنامه های مدرک را از طریق یک آموزش آنلاین کلاس جهانی منحصر به فرد ارائه می دهد. GlobalNxt با گردآوری بیش از 75 دانشکده برجسته از سراسر 17 کشور و محتوای دقیق توسعه یافته ، یک استاندارد کیفیت جدید برای آموزش آنلاین تعیین می کند. این دانشگاه از طریق یک پلت فرم پیشرفته ترین آموزش آنلاین ، دانشجویان را در هر زمان و از هرجای دیگر به یادگیری بسیار تعاملی ارائه می دهد. GlobalNxt کاملاً متعهد به ارائه یادگیری مادام العمر دانش آموز محور است که نتایج آموزشی معنی دار و مرتبط را ارائه می دهد.

جمعیت دانشجویی در سطح جهان با بیش از 72 کشور مختلف ارائه شده است. علاوه بر این ، از طریق مشارکت نزدیک صنعت ، این دانشگاه دارای برنامه های توسعه استعداد با بیش از 100 شرکت چند ملیتی است.

دوره های در حال حاضر توسط GlobalNxt University Manipal GlobalNxt University ارائه می شود شامل کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) ، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در بانکداری

میراث دانشگاهی منحصر به فرد دانشگاه و تجربه در آموزش آنلاین بر روی U21Global، یک برنامه آموزش آنلاین در ابتدا توسط یک گروه از 21 دانشگاه بین المللی تاسیس شد.

این دانشگاه بخشی از خدمات آموزشی جهانی Manipal (MaGE) ، ارائه دهنده خدمات بین المللی آموزش عالی است ، ارائه خدمات آموزش و آموزش برای بیش از 300000 دانشجو ، از 6 دانشگاه و 9 پردیس در 5 کشور.

گزینه های مطالعه شما

آیا شما تصمیم به دنبال بسته و یا ایستادن از جمعیت؟

تحصیل برای مدرک شناخته شده بین المللی یک تعهد و تعهد مهم است. برای بسیاری ، این کار شامل زمان و بودجه قابل توجهی است. علاوه بر این ، برای کسانی که در حال حاضر شاغل هستند ، تحصیلات دانشگاهی ممکن است به دلیل نیاز به دستکاری در مشاغل ، خانواده و تعهدات اجتماعی به طور همزمان غیرممکن باشد.

کیفیت علمی سنتی در فرمت مدرن و تعاملی

این جایی است که دانشگاه و مدل دانشگاهی منحصر به فرد آن وارد شده است.

  • آیا می خواهید بخشی از یکی از جدیدترین و نوآورترین دانشگاه های دنیا باشید؟
  • آیا میخواهید از اساتید مشهور بین المللی دسترسی پیدا کنید؟
  • آیا می خواهید با پایه دانش آموزان جهانی بپیوندید و ارتباط برقرار کنید؟
  • آیا می خواهید انعطاف پذیری برای یادگیری در یک زمان و مکان که مناسب شما؟

اگر پاسخ بله است، پس شما به جای درست آمده اید.

مکان ها

کوالالامپور

GlobalNxt University - A Manipal Group Institution

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: