توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه AIMST با وزارت تحصیلات عالی، دولت مالزی، به عنوان موسسه آموزش عالی تحت بخش 38 و 39 قانون موسسات خصوصی در زمینه تحصیلات عالی سال 1996 ثبت شده است. این عملیات رسمی عملیات خود را در 30 اکتبر 2001 آغاز کرد، که همزمان با ثبت نام آن وزارت آموزش و پرورش خصوصی تحت وزارت تحصیلات عالی.

آغشته با چشم انداز از بنیانگذاران آن، AIMST قصد دارد تا یک دانشگاه بخش خصوصی برتر در کشور و منطقه تغذیه همگانی به نیازهای دانش آموزان محلی و بین المللی در ارائه آموزش های فنی با کیفیت با قیمت مقرون به صرفه. برنامه درسی برای اکثر برنامه های دوره ای از دانشگاه بریستول در انگلستان گرفته شده است

اکثر اجزاء برنامه های تحصیلی عبارتند از آموزش کامپیوتر، نوشتن و تحقیق به منظور آماده سازی دانش آموزان برای کار و ارائه توانایی در استفاده از فناوری به تمامی جنبه های آموزش آنها. پذیرش در برنامه های تحصیلی مستلزم آن است که متقاضی حداقل به نمرات تجویز شده در موضوعات مربوطه در سطح مادری (محلی یا خارج از کشور) AIMST University داشته باشد یا دارای معیارهای معادل دیگری برای AIMST University باشد.

متوسط ​​آموزش برای همه دوره های زبان انگلیسی، گرچه اهمیت زبان ملی در تمام فعالیت های دانشگاه تاکید می شود. AIMST University برای پشتیبانی دانشجویان قبل و در دوران تحصیلات خود برای حمایت از زبان سطح زبان رسمی به زبان AIMST University ارائه می دهد.

AIMST

چشم انداز

چشم انداز

به عنوان یک دانشگاه جهانی در سطح جهانی، دستیابی به تعالی در تدریس و تحقیق، و در خدمت جامعه در ترویج آموزش مادام العمر است.

مأموریت

دانشگاهی برتر در کشور و منطقه برای مطالعه پزشکی و سایر علوم بهداشتی، مهندسی، کامپیوتر، علوم کاربردی، کسب و کار و حسابداری است.

برای ارائه برنامه های تحصیلات عالی و کارشناسی ارشد با کیفیت بالا در فن آوری پیشرفته با قیمت مقرون به صرفه طراحی شده برای دیدار با نیروی انسانی، جامعه و ملی نیاز است با فلسفه آموزشی ملی.

برای حفظ استانداردهای علمی و کیفیت آموزشی، که تفکر تحلیلی و قضاوت مستقل را به منظور مسئولیت پذیری در یک جامعه دموکراتیک و به طور فزاینده جهانی، ترویج می دهد.

به عنوان یک مرکز عالی برای تحقیق و نوآوری در مناطق مرزی بین رشته ای و علمی و فنی مربوط به کشور و منطقه.

تور مجازی

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

AIMST University

... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت

ترم 1

گزینه های شغلی کمک مالی [-]
مالزی Alor Setar
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
1 ترم
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
AIMST University

دانشگاه AIMST اکنون ارائه می دهد کارشناسی ارشد در بیوشیمی پزشکی است که صرفا مبتنی بر تحقیق. ... [+]

کارشناس ارشد بیوشیمی پزشکی

دانشگاه AIMST اکنون ارائه می دهد کارشناسی ارشد در بیوشیمی پزشکی است که صرفا مبتنی بر تحقیق. این برنامه طراحی شده است تا فارغ التحصیلان برای نشان دادن:

دانش پایه در زمینه بیوشیمی، آمار زیستی، فناوری اطلاعات، ژنتیک، بیوشیمی پزشکی و بیوانفورماتیک. برنامه ریزی و انجام پروژه های تحقیقاتی داده می شود، تجزیه و تحلیل و تفسیر اطلاعات به دست آمده. انگیزه و مهارت های مورد نیاز به دنبال تحقیقات بیشتر و یادگیری زندگی طولانی است. مهارت های ارتباطی شفاهی و کتبی. مهارت در استفاده و کاربرد ابزارهای فناوری اطلاعات. ویژگی های رهبری و توانایی کار در یک تیم. مهارت های مدیریتی و کارآفرینی. نمای کلی برنامه ... [-]
مالزی Kuala Lumpur Alor Setar
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
AIMST University

هدف از این برنامه فوق لیسانس به دانش آموزان فارغ التحصیل با فرصت به منظور ارتقاء دانش خود را از طریق تحقیقات مستقل در یک شاخه انتخاب شده از بیوتکنولوژی. این فارغ التحصیلا ... [+]

کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی در

دانشکده علوم کاربردی (FAS) دانشکده دوم می شود تا در AIMST مجموعه بود. این اهداف خود برای پیشبرد برنامه های چند رشته ای برش لبه که در آن عناصر نوآوری و فناورانه طراحی شده برای افزایش رقابت در بازار تزریق تعیین کرده است.

در حال حاضر، دانشکده تنها یک بخش است که گروه بیوتکنولوژی. در زیر این بخش، FAS ارائه می دهد خود برنامه درجه سه ساله خود را با افتخارات یعنی کارشناسی (لیسانس) در بیوتکنولوژی (BT). علاوه بر این به کارشناسی البته، کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) و دکتر فلسفه (PhD) در بیوتکنولوژی (با پژوهش) نیز با FAS از طریق گروه بیوتکنولوژی ارائه شده است. برنامه های کارشناسی ارشد در حال تبدیل شدن به محبوب در میان دانش آموزان و تعداد دانشجویان در حال افزایش هر سال است.... [-]

مالزی Kuala Lumpur Alor Setar
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
3 - 6 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی