توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به میدلسکس خوش آمدید

من خوشحالم که شما انتخاب کرده اید که با ما مطالعه کنید و بخشی از دانشگاه خلاق، کارآفرینی و جهانی ما باشید.

آموزش عالی یک تجربه زندگی در حال تغییر است. دانشگاه Middlesex جاه طلبی ما این است که شما یک زمان عالی، موفقیت در مطالعات خود و ایجاد تفاوت در جهان است.

فارغ التحصیلان ما تقاضا دارند: 90٪ کار می کنند و یا در شش ماه پس از فارغ التحصیلی تحصیل می کنند. ما همچنین افتخار می کنیم که دو جایزه ملکه برای شرکت های بزرگ را به خود اختصاص داده است.

از آنجا که مالت در سال 2013 از شبکه جهانی ما استقبال می کند، سومین محوطه دانشگاه ما از قدرت به قدرت رسیده است. میزان تحصیلات و تعداد دانشجویان ما به همراه پیشرفت فارغ التحصیلان ما همچنان رشد می کند.

ما یک دانشگاه بلند پروازانه هستیم که اولین دانش آموزان ما را با تدریس الهام بخش و طرح های عالی دوره می گذرانند. در محوطه مجتمع مرمت شده مجتمع مرمت شده ما، شما از یک نسبت کارکنان و دانش آموزان بهره مند خواهید شد که از توجه شخصی و تشویق برای دستیابی به توان بالقوه خود، در حین یادگیری از کارشناسان در زمینه خود بهره می برد.

سفر Middlesex شما با برنامه خوش آمدید شروع می شود زمانی که ما شما را به جنبه های مهم زندگی دانشگاه مانند دانشگاه، معلمان خود و برنامه درسی خود را به شما معرفی. شما همچنین می توانید دانش آموزان دیگر را بدانید - اغلب شروع دوستی هایی که برای زندگی ادامه خواهند یافت. بیشترین استفاده را از این زمان انجام دهید

با تشکر از شما برای انتخاب دانشگاه میدلسکس. من به شما آرزوی موفقیت می کنم

تیم بلمن
معاون رئیس جمهور
دانشگاه میدلسکس

مدارس ما

شش دانشکده دانشگاه میدلسکس در مقاطع دانشگاهی و در بسیاری از موسسات شراکت معتبر در سراسر جهان، دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای خود را ارائه می دهد. ما پردیس مالت با برنامه های رایانه ای و فناوری اطلاعات از دانشکده علوم را راه اندازی کردیم

پردیس های بین المللی

میدلسکس واقعا یک مرکز جهانی یادگیری است. علاوه بر سرمایه گذاری در ایجاد یکی از بزرگترین و بهترین محوطه های دانشگاهی در انگلستان در محل پرچم دار ما در لندن، اولین پردۀ بین المللی در دبی را در سال 2005 افتتاح کرد. موفقیت دانشگاه پردیس دبی منجر به افتتاح دانشگاه در موریس شد. 2009 و مالت در سال 2013 است. دانش آموزانی که در همه دانشگاه های میدلسکس تحصیل می کنند، از همان استاندارد فوق العاده بالایی از آموزش و امکانات استفاده می کنند.

جامعه جهانی ما

در دانشگاه میدلسکس، جهان دانشگاه ما است. با موسسات در سه قاره - و دانشجویان بیش از 140 کشور - ما ارائه آموزش عالی، یادگیری و تحقیقاتی که هیچ مرز جغرافیایی یا دانشگاهی را نمی داند.

چشم انداز بین المللی ما همه چیز ما را به ما نشان می دهد، به ما اجازه می دهد تا سهم دور و دراز را برای جهان اطرافمان به ارمغان بیاورد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Middlesex University Malta

مدرک کارشناسی ارشد خود را در MSC امنیت شبکه و تست قلم به شما می دهد درک عمیق از خطرات امنیتی آنلاین، مراحل مورد نیاز برای اطمینان از انتقال داده ها و امن ذخیره شده، و اقد ... [+]

از امنیت ملی تا حفظ حریم شخصی ارتباطات، اجرای صحیح جوامع و اقتصادها بستگی به امنیت شبکه های کامپیوتری دارد. با یک نقص امنیتی که به طور بالقوه برای یک شرکت هزینه می شود، میلیون ها نفر از متخصصان بسیار متخصص که می توانند از آن حمایت کنند، در سراسر جهان دنبال می شوند. فناوری به طور مداوم در حال توسعه و مسائل امنیتی است، و این باعث می شود که این تخصص به چالش کشیدن و به سرعت در حال تکامل باشد.... [-]

مالت Pembroke
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

video