Middlesex University Malta

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به میدلسکس خوش آمدید

من خوشحالم که شما انتخاب کرده اید که با ما مطالعه کنید و بخشی از دانشگاه خلاق، کارآفرینی و جهانی ما باشید.

آموزش عالی یک تجربه زندگی در حال تغییر است. دانشگاه Middlesex جاه طلبی ما این است که شما یک زمان عالی، موفقیت در مطالعات خود و ایجاد تفاوت در جهان است.

فارغ التحصیلان ما تقاضا دارند: 90٪ کار می کنند و یا در شش ماه پس از فارغ التحصیلی تحصیل می کنند. ما همچنین افتخار می کنیم که دو جایزه ملکه برای شرکت های بزرگ را به خود اختصاص داده است.

از آنجا که مالت در سال 2013 از شبکه جهانی ما استقبال می کند، سومین محوطه دانشگاه ما از قدرت به قدرت رسیده است. میزان تحصیلات و تعداد دانشجویان ما به همراه پیشرفت فارغ التحصیلان ما همچنان رشد می کند.

ما یک دانشگاه بلند پروازانه هستیم که اولین دانش آموزان ما را با تدریس الهام بخش و طرح های عالی دوره می گذرانند. در محوطه مجتمع مرمت شده مجتمع مرمت شده ما، شما از یک نسبت کارکنان و دانش آموزان بهره مند خواهید شد که از توجه شخصی و تشویق برای دستیابی به توان بالقوه خود، در حین یادگیری از کارشناسان در زمینه خود بهره می برد.

سفر Middlesex شما با برنامه خوش آمدید شروع می شود زمانی که ما شما را به جنبه های مهم زندگی دانشگاه مانند دانشگاه، معلمان خود و برنامه درسی خود را به شما معرفی. شما همچنین می توانید دانش آموزان دیگر را بدانید - اغلب شروع دوستی هایی که برای زندگی ادامه خواهند یافت. بیشترین استفاده را از این زمان انجام دهید

با تشکر از شما برای انتخاب دانشگاه میدلسکس. من به شما آرزوی موفقیت می کنم

تیم بلمن
معاون رئیس جمهور
دانشگاه میدلسکس

مدارس ما

شش دانشکده دانشگاه میدلسکس در مقاطع دانشگاهی و در بسیاری از موسسات شراکت معتبر در سراسر جهان، دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای خود را ارائه می دهد. ما پردیس مالت با برنامه های رایانه ای و فناوری اطلاعات از دانشکده علوم را راه اندازی کردیم

پردیس های بین المللی

میدلسکس واقعا یک مرکز جهانی یادگیری است. علاوه بر سرمایه گذاری در ایجاد یکی از بزرگترین و بهترین محوطه های دانشگاهی در انگلستان در محل پرچم دار ما در لندن، اولین پردۀ بین المللی در دبی را در سال 2005 افتتاح کرد. موفقیت دانشگاه پردیس دبی منجر به افتتاح دانشگاه در موریس شد. 2009 و مالت در سال 2013 است. دانش آموزانی که در همه دانشگاه های میدلسکس تحصیل می کنند، از همان استاندارد فوق العاده بالایی از آموزش و امکانات استفاده می کنند.

جامعه جهانی ما

در دانشگاه میدلسکس، جهان دانشگاه ما است. با موسسات در سه قاره - و دانشجویان بیش از 140 کشور - ما ارائه آموزش عالی، یادگیری و تحقیقاتی که هیچ مرز جغرافیایی یا دانشگاهی را نمی داند.

چشم انداز بین المللی ما همه چیز ما را به ما نشان می دهد، به ما اجازه می دهد تا سهم دور و دراز را برای جهان اطرافمان به ارمغان بیاورد.

مکان ها

پمبروک

Address
Middlesex University Malta Campus Block A, Alamein Road
PBK 1776 پمبروک, مالت