توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مأموریت ما: کمک به دانش آموزان در یک جامعه جهانی موفق

ما اعتقاد داریم که بهترین راه برای آموزش زبان انگلیسی است غوطه ور دانش آموزان ما در زبان و فرهنگ یک کشور انگلیسی زبان است. ما در ارائه طیف گسترده ای از دوره های زبان انگلیسی برای دانش آموزان از تمام سطوح و سنین، و هدف برای ارائه یک خانه دور از خانه برای دانش آموزان ما، با کمک آنها را با انتقال از فرودگاه، محل اقامت و حمایت مستمر در طول اقامت خود. ما باور داریم که قادر بودن به انگلیسی صحبت می کنند، دانش آموزان ما خواهد افق دید خود را گسترش و خود مزیت رقابتی می دهد. در حالی که تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان ما می خواهیم دانش آموزان ما در مورد فرهنگ های محلی و فرهنگ از همکلاسی های بین المللی خود را یاد بگیرند. ما باور داریم که درک فرهنگی بهتر مردم را به هم و منافع همه است. هنگامی که دانش آموزان ما ما را ترک، ما می خواهیم آنها را به را با آنها بهبود سطح از انگلیسی، درک بهتری از جهان، فرصت بهبود یافته و خاطرات و تجارب آنها هرگز فراموش نخواهد کرد.

این که آیا شما در یادگیری زبان انگلیسی برای مدرسه، دانشگاه و یا انگلیسی برای محل کار، ما باید یک دوره انگلیسی است که مناسب برای نیازهای شما.

معتبر مدارس

مراکز ما توسط انجمن پیشرو در کشورهای متبوع خود و همچنین توسط سازمان های بزرگ بین المللی معتبر. این اعتبارنامه اثبات تعهد ما به ارائه دوره های زبان انگلیسی نوآورانه با کیفیت بالا و در تمام مراکز ما.

انتخاب EC برای موفقیت تضمین شده

اگر شما در نرخ ما انتظار داریم پیشرفت نمی کنیم، ما شما را با پشتیبانی، درس اضافی و همه به کمک شما نیاز به رسیدن به سطح هدف خود را بدون پرداخت هزینه اضافی فراهم می کند. پایان خود را از معامله است به ما تعهد کامل با حضور در تمام درس های خود را و تکمیل کار خود اختصاص داده نشان می دهد.

ریشه های EC

EC مالت در سال 1991 به عنوان اولین و تنها مدرسه EC تاسیس شد. این مدرسه کوچک به سرعت شهرت فوق العاده و یکی از برجسته مدارس انگلیسی زبان در مالت شد. سریع حمل و نقل به امروز شما می توانید ببینید که در آن این شهرت به ما گرفته شده است. EC در حال حاضر 17 مدرسه در پنج کشور در سه قاره. در این سال 700 به علاوه کارکنان EC کمک خواهد کرد بیش از 40،000 دانشجو از بیش از 140 کشور برای یادگیری و بهبود مهارت های زبان انگلیسی.

چه چیزی باعث EC ویژه

شما فقط مدارس EC در کشورهای انگلیسی زبان و تنها در مکان های بالا را پیدا خواهد کرد. مدارس ما همیشه در معتبر ترین مناطق مرکزی و شهرستان. هر مدرسه EC را انتخاب کنید و به شما خواهد شد امکانات مدرسه را ارائه کرده است تحت تاثیر قرار. ما به شدت در حفظ مدارس ما مدرن و راحت برای شما سرمایه گذاری کند. ما می دانیم شما بهتر یاد بگیرند زمانی که شما آرام و در یک محیط خوب است.

از نوآوری باشگاه 50+ به آزاد برنامه های انگلیسی، ما همیشه در معرفی دوره های جدید و بهبود خدمات ما ارائه می دهیم به دنبال. ما به دانش آموزان خود گوش دهید و درک بازخورد آنها به ما بدهد. این اجازه می دهد تا ما را به ایجاد دوره های جدید انگلیسی به عنوان نیازهای زبان آموزان زبان انگلیسی امروز را تغییر دهید. شاید به همین دلیل 97 درصد از دانش آموزان 40،000 EC EC به یک دوست توصیه می کنم!

در مراکز در سراسر جهان، ما در مجموع بیش از 150 سال از زبان انگلیسی تجربه تدریس و هر مدرسه جدید EC ما کمک می کند به غنی سازی خود جمع شده اند، و ما متنوع تر و اضافه کردن به نقاط قوت ما را به عنوان یک کل.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

We all smile in the same language

EC Cambridge

EC Oxford

EC London

EC Bristol

EC Brighton

EC San Fransisco

EC Los Angeles

EC Vancouver

EC Toronto

EC New York

EC Malta Free Language Workshops (Korean Subtitles)

A Day in the Life of an EC Student