Unicaf University (MW)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Unicaf یک سازمان جهانی آموزشی مستقر در اروپا است و بورسیه هایی را برای داوطلبان واجد شرایط برای پیگیری تحصیلات دانشگاهی با دانشگاه های همکار خود ارائه می دهد ، در حال حاضر دانشگاه Suffolk ( انگلیس) ، دانشگاه لیورپول جان مورس (انگلستان) ، دانشگاه South Wales (انگلستان) ، دانشگاه کالیفرنیا ، فرمت Riverside (ایالات متحده آمریکا) و دانشگاه Unicaf چند محوطه دانشگاه ( آفریقا) . به غیر از برنامه های کاملاً آنلاین ارائه شده از طریق دانشگاه های شریک ، Unicaf تعدادی از برنامه های تدریس شده را در پردیس های دانشگاه Unicaf ارائه می دهد.

برنامه بورس تحصیلی Unicaf تاکنون بیش از 100 میلیون دلار بورس تحصیلی به بیش از 30،000 متقاضی واجد شرایط در 156 کشور جهان اهدا کرده است. بورس های تحصیلی به افراد با استعدادی اعطا می شود که با مشکلات اقتصادی روبرو هستند و هزینه شهریه را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند. هزینه های باقی مانده به عنوان بخشی از برنامه های پرداخت ارزان قیمت و با هزینه های اقساط آسان پرداخت می شود.

Unicaf تحویل آنلاین مطالب تحصیلی را برای مقاطع لیسانس ، کارشناسی ارشد و دکترا از طریق سکوی پیشرفته دیجیتالی خود ، محیط یادگیری مجازی (VLE) تسهیل می کند. یادگیری آنلاین به عنوان روشی کارآمد برای انتقال دانش ، مهارت ها و مهارت های جدید بدست می آید ، مناسب برای افرادی که به دور از مراکز شهری زندگی می کنند ، برای سرپرستان خانواده و سازندگان خانه ، برای افراد معلول و برای افراد متخصص که قادر به ترک شغل خود نیستند. و حقوق برای کسب مدارک جدید ، به منظور ارتقاء یا یافتن شغل بهتر. Unicaf VLE که از طریق هر دستگاه تلفن همراه یا دسک تاپ در دسترس است ، امکان دسترسی به مطالب مطالعه 24/7 ، تماس منظم با مربیان ، دسترسی به مجموعه گسترده کتابخانه الکترونیکی و شبکه سازی با دانشجویان و متخصصان در بسیاری از کشورها و فرهنگ های مختلف را فراهم می آورد. تحویل آنلاین مواد درسی از طریق Unicaf VLE از فن آوری ها و روش های مدرن (مانند فیلم ها ، آزمونها ، پروژه های گروهی و موارد دیگر) استفاده می کند ، که با یادگیری آن لذت بخش تر و جالب تر می شود.

دریافت ماهانه به دانشجویان این امکان را می دهد تا در طول سال در Unicaf ثبت نام کنند. در حالی که تحصیل در ماژول ها به دانشجویان این امکان را می دهد تا قبل از انتقال به موضوع دیگر ، عمق یک موضوع را در یک زمان بررسی کنند.

چهار مزیت اصلی تحصیل از طریق Unicaf عبارتند از: قابلیت دسترسی ، انعطاف پذیری ، قابلیت دسترسی و اعتبار.

یوناکف از نظر جسمی از طریق دانشگاه ها یا مراکز یادگیری در 12 کشور آفریقایی (مصر ، غنا ، کنیا ، مالاوی ، مراکش ، نیجریه ، سومالی ، اوگاندا ، زیمبابوه ، آفریقای جنوبی ، زامبیا و رواندا) حضور دارد و همچنین دارای دفترهایی در اروپا است.

مکان ها

لیلوونگ

Address
Unit 1 Shoppers Mall (Opposite Game & Shoprite), Area 4, Plot 67,
لیلوونگ, منطقه مرکزی, مالاوی

نیویورک

Address
1745 Broadway
10019 نیویورک, نیویورک, آمریکا

آتن

Address
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

آتن, آتن مرکزی, یونان

بخارست

Address
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

060754 بخارست, بخارست, رومانی

لندن

Address
Kemp House, 152 City Road
EC1V 2NX لندن, انگلستان, بریتانیا

قاهره

Address
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

قاهره, استان قاهره, مصر

آكرا

Address
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road

AF 919 آكرا, منطقه بزرگ آکرا, غنا

بندر لوئیس

Address
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

بندر لوئیس, منطقه بندر لوئیس, موریس

نایروبی

Address
نایروبی, شهرستان نایروبی, کنیا

لاگوس

Address
10, Peace Avenue
لاگوس, لاگوس, نیجریه

موگادیشو

Address
Km-4, Hodan Mogadishu
موگادیشو, بانادیر, سومالی

لوساکا

Address
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres
لوساکا, استان لوساکا, زامبیا

ایربید

Address
Jordan-Irbid
ایربید, فرمانداری ایرباد, اردن

قبرس آنلاین

Address
قبرس آنلاین, قبرس

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید