‏ در لیختن اشتاین دانشگاهها

‏ 2018‏ در لیختن اشتاین مدارس عالی بازرگانی عالیرتبه

On this page you can search for Universities, Colleges and Business schools in لیختن اشتاین. You will easily find all information about the top ranked universities in لیختن اشتاین. Click on"Read more" for a detailed description of the university and an overview of the study programs offered.

Find universities in لیختن اشتاین and browse through their programs to find the ones that suit you best. Get all info about the various study options in لیختن اشتاین and compare the tuition fees and length of study. You can save time and contact universities in لیختن اشتاین directly: fill out the"Request free information" form, which will put you in contact with the admissions office.

Start the search for your future education right away!

1نتایج درلیختن اشتاین

University of Liechtenstein

کارشناسی ارشد لیختن اشتاین Vaduz September 2018

دانشگاه لیختن اشتاین یک دانشگاه شناخته شده بین المللی است، دارای امتیاز بالا با توجه به کشت آن از رابطه نزدیک بین مطالعه و عمل. دانشگاه یک پایه تحت قانون عمومی، که اجازه می دهد تا آن را به انجام وظایف عملکرد به صورت مستقل و انعطاف پذیری (قانون در دانشگاه لیختن اشتاین 25 نوامبر 2004) است. محتوای آموزش و پرورش و انتقال ارائه به نیازهای اجتماعی و نیازهای کسب و کار بشود. جنبه های کلیدی آن (معماری و برنامه ریزی، اقتصاد کسب و کار) در زمینه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برنامه… [+] های مدرک، آموزش مداوم، تحقیق و توسعه و یا فن آوری و انتقال دانش می باشد. حدود 800 دانشجو در کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برنامه های مدرک، برنامه های اجرایی کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد، و همچنین دوره های دانشگاه از مطالعه هم تمام وقت یا در ظرفیت های آموزش مداوم ثبت شده است. این ارائه آموزشی بین رشته ای و همسو با بین المللی تصمیم گیری و تخصص مسئولیت هستند. بیانیه ماموریت عملکرد ما این است که تولید و انتقال دانش است. در انجام این کار، ما حمایت و دانش آموزان و مدرسان ما به چالش بکشد. دانشگاه لیختن اشتاین است رابطه ای بسیار نزدیک به کسب و کار مشخص، در نتیجه یک محیط یادگیری با پتانسیل برای توسعه شخصی ایجاد. دانشگاه لیختن اشتاین مستقل است و توسط منابع مختلف تامین می شود. آموزش، یادگیری و تحقیق با کیفیت بالا و همچنین اهمیت ملی، منطقه ای و بین المللی است. اصول کار ما اعضای هیات ما فعال و مسئول همفکران و همکاری طراحان در یک تیم بسیار مولد هستند. ما در ایجاد، شبکه نوآوری ترویج بهره وری گرا. با مشتری و ارائه آموزشی بازار محور، اعمال R & D و انتقال فن آوری، ما شما را به جلو فکر، محدوده بین المللی از خدمات است. ارائه ما، محصولات و خدمات برآورده حداکثر کیفیت مورد نیاز در هر دو فرم و محتوا در یک قیمت در خط با بازار است. ما در حال رهبران در زمینه توجه به ارائه تخصصی ما کیفیت مورد نیاز ما و چشم انداز بالقوه بازار، از پایه و اساس رشد مداوم ما. ما شروع و اجرای نوآوری ما از طریق خدمات سود گرا در خط با بازار و همچنین از طریق دستور آموزش و پرورش و شخص ثالث کمک های مالی دولت تامین می شود. ذخایر ناشی از موفقیت کسب و کار پایه و اساس نوآوری بیشتر تشکیل می دهند. ما، رفتار عادلانه مشتری گرا نسبت به همه گروه های مرجع ما را کشت و آنها را تا آنجا که ممکن است در فرایند تصمیم گیری ما است. ما در مرکز تماس فعال ارتباط دانشگاه، کسب و کار و جامعه است. ما گرد هم آوردن افراد و ایجاد انگیزه برای آینده است. [-]