Vilnius University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

خوش آمدید به Vilnius University - قدیمی ترین و بزرگترین موسسه آموزش عالی لیتوانی.

از زمان تأسیس آن در قرن شانزدهم، Vilnius University ، به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از علم و فرهنگ اروپا، مفهوم یک دانشگاه کلاسیک و وحدت مطالعات و پژوهش را ترسیم کرده است.

Vilnius University مشارکت فعال در فعالیت های علمی و علمی بین المللی است و دارای بسیاری از دانشمندان برجسته، استادان و فارغ التحصیلان است. توسعه علمی و روابط در حال گسترش با مراکز تحقیقاتی جهانی به تحقیقات و مطالعات مختلف در Vilnius University کرده است.

دانشگاه با حمایت از شرکای اجتماعی، متخصصان جهانی را آموزش می دهد که با موفقیت در جامعه مدرن اروپایی ادغام می شوند.

چرا Vilnius University

Vilnius University یک دانشگاه کلاسیک با بیش از 430 سال سابقه تحصیلی و وسیع ترین برنامه های تحصیلی در لیتوانی است.

این دانشگاه یک محیط علمی متمرکز بر برتری در تحقیق و تدریس ارائه می دهد.

Vilnius University در رتبه اول در لیتوانی قرار دارد. این موسسه عالی ترین و معتبر ترین دانشگاه بین فارغ التحصیلان دبیرستانی لیتوانی است.

Vilnius University در میان 1.5 درصد از دانشگاه های برتر دنیا به ترتیب رتبه بندی دانشگاه جهانی QS است.

مأموریت

مأموریت Vilnius University ، ایجاد، تجمیع و انتشار دانش است که از طریق تضمین پیوستگی فرهنگ معتبر دانشگاهی متمایز شده توسط فضایی است که سنت های قدیمی و ایده های جدید غنی یکدیگر می کنند.

آزادی اندیشه و تنوع نظرات ارزش های اصلی جامعه دانشگاهی است. یکپارچگی تحقیقات و مطالعات، اصل اصلی فعالیت کلی دانشگاه است.

دانشگاه باید خود را با طیف گسترده ای از تحقیقات بنیادی و کاربردی متمایز کند. این باید به دنبال موضع رهبری در میان دیگر موسسات لیتوانی در تمام زمینه های تحقیقاتی است که برای ماهیت یک دانشگاه جامع ضروری است و خود را هدف تعالی بین المللی در تحقیقات بین رشته ای قرار می دهد. این دانشگاه باید به ماموریت باز کردن درها و آموزش جهانی برای جوانان با استعداد ترین همه مناطق لیتوانی و آموزش متخصصان فعال و مسئول، که نشان دهنده نیاز به گسترش دانش و ارتقاء حرفه ای خود هستند و قادر به یادگیری در طول عمر خود را. دانشگاه باید به دنبال آن باشد که کیفیت هر نوع مطالعات مطابق با فرهنگ و تکنولوژی مدرن باشد و به نیازهای دولت و جامعه مربوط باشد.

چشم انداز

  • برای تعیین جایگاه خود در زمینه تحقیق و تحصیل در اروپا با تحقیق در سطح بالا، که باید توسط تیم تحقیقاتی دانشگاه از تحسین بین المللی و تیم های جدید حمایت شود، و نیز اطمینان از درگیر شدن در برنامه های تحقیق و آموزش اروپا سالانه،
  • تا اطمینان حاصل شود که توسعه متوازن و تعامل تحقیقات در علوم انسانی، علوم اجتماعی، فیزیکی، زیست پزشکی و تکنولوژیک همچنان برجسته ترین ویژگی دانشگاه است که اساسا آن را از سایر موسسات لیتوانی از آموزش عالی و تحقیقات متمایز می کند؛
  • برای آغاز و فعالانه اجرای پروژه های ارزش برای توسعه اقتصادی کشور، که همکاری مؤثر موسسات علمی و آموزشی با شرکت های فناوری پیشرفته را تشویق می کند و شرایط و محیط مناسب برای نوآوری و کارآفرینی را ایجاد می کند؛
  • برای ایجاد سیستم تضمین کیفیت کارآمد که نظارت مؤثر بر برنامه های موجود در برنامه های موجود و توسعه برنامه های جدید را تضمین می کند و اجرای روش های پیشرفته تدریس و ابزار را تشویق می کند. این سیستم باید اطمینان حاصل کند که مهارت ها و مهارت های عمومی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاه در هماهنگی با نیازها و گرایش های اقتصاد، فرهنگ و بازار کار کشور است؛
  • به طور قابل ملاحظه ای گسترش روش های غیر انسانی، فاصله ای و دیگر روش های انعطاف پذیر و گسترش و تبدیل شدن به مرکز بهبود مستمر حرفه ای و یادگیری مادام العمر، که نقش مهمی در انتقال کشور به جامعه مبتنی بر دانش ایفا می کند.

مکان ها

ویلنیوس

Address
3 Universiteto St.
ویلنیوس, شهرستان ویلنیوس, لیتوانی

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: