Vytautas Magnus University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Vytautas Magnus University ( VMU ) یک دانشگاه عمومی است که در سال 1922 تاسیس شد. در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS در سال 2018 به عنوان یک رهبر در کشور از طریق بین المللی آن، VMU تنها موسسه آموزش عالی عمومی در لیتوانی است و یکی از معدودی در منطقه ای که در آن تحصیلات گسترده ای در زمینه هنرهای لیبرال به وجود آمده است. این بدان معنی است که دانش آموزان می توانند برنامه خود را آزادانه، جزئی در یک زمینه و عمده در دیگری، سفر در خارج از کشور در مبادلات بین المللی و برنامه ریزی برای آن سفر ها را با در نظر گرفتن برخی از 30 دوره های زبان خارجی در دسترس آماده کنند. به عنوان بازتابی از روندهای علمی جهانی، سخنرانی های بیشتر و بیشتر (دوره های جداگانه و حتی برنامه های جامع تحصیلی) به زبان انگلیسی تدریس می شود، و بسیاری از آنها توسط استادان خارجی.

VMU با بسیاری از دانشگاه ها و دانشمندان در سراسر جهان کار می کند، پروژه ها، مبادلات دانشجویان و کارکنان، و سیستم مطالعه و تحقیق را بهبود می بخشد. این موسسه بین المللی و چند زبانه است که به طور مداوم شبکه های بین المللی و گفتگو های بین فرهنگی را توسعه می دهد، در پروژه های علمی، علمی و اجتماعی بین المللی شرکت می کند، سخنرانی و تحرک دانشجویی را تشویق می کند و گفت و گو و تحمل را تبلیغ می کند.

در تاریخ 1 ژانویه 2019 پارلمان لیتوانی تصریح کرد که دانشگاه الکساندر استولینگسکیس (ASU) و دانشگاه لیتوانی (LUES) به Vytautas Magnus University ویتاوتس مگنوس پیوستند. این دانشگاه تحقیقات و مطالعات علمی در علوم انسانی، اجتماعی، فیزیکی، زیست پزشکی، فن آوری و کشاورزی انجام می دهد. ادغام قابلیت های هر یک از سه انجمن دانشگاهی را گسترش داده است.

آمار

12 آکادمیک

زیربخشها

اقتصاد

10٪ دانشجویان بین المللی از بیش از 60 کشور

عزب

دانشجویان و کادر کارکنان با استفاده از بورس تحصیلی در بیش از 60 کشور در سراسر جهان، امکان مبادله دارند

30 زبان خارجی

ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، لاتین، لاتویایی، نروژی، لهستانی، پرتغالی، روسی، از جمله باستان، عهدجدید و یونانی مدرن به زبان عربی، کاتالان، چینی، دانمارکی، انگلیسی، استونی، فنلاندی، فرانسوی، آلمانی، قدیمی و مدرن ، اسپانیایی، سوئدی و ترکی

18 برنامه تحصیلی مشترک و دبیرستان

سازماندهی شده با دانشگاه های همکار در آلمان، بلژیک، ایتالیا، پرتغال، سوئد، قزاقستان و سایر کشورها


اطلاعات مفید برای دانش آموزان

  • بورس تحصیلی مختلف: هزینه تحصیل، هزینه تحصیلات، و غیره
  • تضمین اقامت در خوابگاه دانشگاه برای سال تحصیلی اول
  • هزینه های ماهانه (زندگی، حمل و نقل، غذا و غیره) ~ 350 یورو
  • سیستم پشتیبانی مربی، انواع باشگاه های دانشجویی
  • مطالعات آزاد محرک
  • دانشگاه تابستانی بالتیک (BSU) - انواع مدارس تابستانی برای انتخاب از115947_Masterstudiescom.png


درخواست برای ترم پایانی سال 2019 در حال حاضر باز است. مهلت درخواست 1 ژوئیه است.

مکان ها

کائوناس

Vytautas Magnus University

Address
Vytautas Magnus University V. Putvinskio g. 23
LT-44212 کائوناس, شهرستان Kaunas, لیتوانی
تلفن
+370 37 327 978

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: