Klaipeda University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره دانشگاه

72603_1.jpg

دانشگاه کلایپدا امروز

در 5 اکتبر 1990، ویتوتاس لنگبرگز، رئیس شورای عالی کشور (مجلس نمایندگان)، حکم شماره 1-640 را در خصوص تاسیس دانشگاه کلایپدا به تاریخ 1 ژانویه 1991 امضا کرد.

دانشگاه کلایپدا فعالیت های علمی خود را با سه دانشکده (مهندسی دریایی، آموزش و پرورش، علوم انسانی و علوم طبیعی) و حدود 3000 دانش آموز آغاز کرد. آن را 25 سالگی خود را با 4500 دانش آموز در دانشکده های مهندسی دریایی و علوم طبیعی، علوم انسانی و علوم تربیتی، علوم اجتماعی و بهداشت، و همچنین در آکادمی هنر، موسسه مطالعات پیوسته، و موسسه تاریخ منطقه بالتیک و باستان شناسی در طول 25 سال، کارکنان دانشگاهی از 300 تا نزدیک به 700 معلم و محقق، از جمله 59٪ دکترا و / یا هنرمندان شناخته شده افزایش یافته است.

در حال حاضر دانشگاه بیش از 100 برنامه تحصیلی را در هر سه دوره اجرا می کند که دانش های معاصر مبتنی بر نوآوری های پژوهشی و فن آوری را فراهم می کند که آموزش پیشرفته دانشگاه و مهارت های حرفه ای را تضمین می کند و شخصیت هوشمند، مسئول و خلاق را توسعه می دهد. Alma Mater ما بیش از 30،600 فارغ التحصیل را داریم که رتبه آنها شامل دکترا، اعضای سمع و دولت، رؤسای شرکت های بزرگ، مهندسین، معلمان، سولیست ها و متخصصان تئاتر است.

دانشگاه کلایپدتا 25 ساله خود را در سال 1953 میلادی به عهده دارد. این دانشگاه در 5 اکتبر سال 1990 تاسیس شد. نویسنده P. Lileikis. اصلی عکس در آرشیو امور خارجه مرکزی لیتوانی حفظ شده است

بیش از 60 پژوهش و آموزش آزمایشگاه، باغ گیاه شناسی، یک Mintis کشتی تحقیقاتی، تحقیق و آموزش قایق بادبانی Brabander، قایق بادبانی Odisėja، یک مرکز گسترش دسترسی برای دریایی تحقیقات، یک تئاتر آموزش، یک سالن کنسرت با آکوستیک عالی و عضو ریگر Kloss یک کلیسای انجیلی کلیسایی، صندوق کتابخانه با تقریبا 500، 000 نسخه، و یک انتشارات برای زیرساخت های مهمی فراهم می کند که توسعه موفقانه فعالیت های هنری بین المللی، تحقیقات علمی بنیادی و کاربردی، فعالیت های توسعه تجربی در زمینه های فیزیکی، زیست پزشکی، فن آوری، علوم اجتماعی و علوم انسانی. این دانشگاه سالانه بیش از 60 پروژه تحقیقاتی بین المللی و ملی را پیاده سازی می کند، با همکاران پژوهشی و دانشگاهی در اروپا و سایر نقاط جهان همکاری می کند و در فعالیت های صندوق ها، برنامه ها و شبکه های بین المللی شرکت می کند.

هنر بخش جدایی ناپذیر از فعالیت دانشگاهی دانشگاه است. تحقیقاتی که در دانشگاه انجام شده است مربوط به تاریخ، فرهنگ، و هنر پروتستان شرق، مونیتور لیتوانی (پروس لیتوانی) و منطقه کلایپدا است: این اجازه می دهد تا یکی از آنها به یادگیری تاریخی، زبانی، مذهبی، موسیقی و قومی میراث و تقویت معنی دار فرصت های تداوم آن است.

دانشگاه کلایپدا در یک منطقه جغرافیایی منحصر به فرد از جنبه های اقتصادی، فرهنگی و ژئوپولیتیک، یعنی در ساحل لیتوانی تاسیس شده و از تنها بندر لیتوانی برخوردار است: در سطح ملی، تلاش برای توسعه کلایپدا به عنوان یک مرکز شهری و افزایش رقابت بین المللی لیتوانی به عنوان یک کشور دریایی. از سال 2008، دانشگاه کلایپدا برنامه دولتی مرکز تحقیقات، مطالعه و کسب و کار یکپارچه دریای دریای توسعه دریای لیتوانی را اجرا می کند و بنابراین رهبری خود را در زمینه علوم دریایی و نوآوری های تکنولوژیکی پیوسته تحکیم می بخشد.

گواهینامه ها

در 28 اکتبر سال 2016 ممیزی نظارت بر سیستم های مدیریت مطابق با الزامات استاندارد ISO 9001: 2008، ISO 14001: 2004 و BS OHSAS 18001 در دانشگاه کلایپدا انجام شد.

به روز شده گواهی صادر شد:

مکان ها

Klaipėda

Klaipeda University