Kazimieras Simonavicius University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه Kazimieras Simonavičius (KSU)، در سال 2003 تاسیس شد، یک نهاد خصوصی معتبر آموزش عالی با دانشگاه در ویلنیوس و Klaipeda، لیتوانی است. KSU خارج از غرفه برای رویکرد نوآورانه خود را به یادگیری و ارزش کارآفرینی آن است.

مطالعات پوشش مناطق عمده ای از علوم اجتماعی - کسب و کار و مدیریت، مدیریت عمومی، قانون، ارتباطات، اقتصاد، علوم سیاسی و جامعه شناسی - و همچنین علوم و فن آوری در زمینه فن آوری اطلاعات. این دانشگاه 13 کارشناسی، کارشناسی ارشد و پنج یک برنامه یکپارچه، و همچنین مطالعات یادگیری مادام العمر و دوره.

چرا KSU؟

حرفه گرا آموزش و پرورش. در همکاری با کسب و کارهای محلی و بین المللی، ما برنامه های مطالعه، که آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت حرفه ای در زمینه های انتخاب شده خود را از مطالعه توسعه داده اند. دانشگاه ترویج سه کیفیت که حیاتی برای یک فرد جوان به موفق شوند.

کارآفرینی. برنامه مطالعه در KSU جای تاکید قوی بر روی پرورش ارزش ها و مهارت های کارآفرینی. دانشگاه از ایده راه اندازی دانش آموز و آنها را تشویق به ایجاد کسب و کار جدید است.

نوآوری. استادان در KSU استفاده از روش تدریس ابتکاری. دانش آموزان را تشویق به استفاده از آخرین فن آوری های مدرن در طول مطالعات و کار پروژه است.

خلاقیت. در تمام برنامه مطالعه دانش آموزان آموزش داده به ادغام دانش علمی، نوآوری در فن آوری و هنر: فرصت برای خلاقیت و بیان خود را در تمام برنامه های KSU فراوانند. دانشگاه همچنین از مشارکت دانش آموزان در مسابقه و پروژه های کارآفرینی، درگیر شرکای اجتماعی در فرایند مطالعه، فراهم آوردن فرصت برای دانش آموزان به حل مشکلات واقعی زندگی.

توجه و حمایت. گروه مورد مطالعه کوچک اطمینان حاصل شود که هر دانش آموز می شود توجه شخصی. دانش آموزان سال اول از مربیان شخصی آموزگار مورچه. دانش آموزان در طول مطالعات مشاوره های منظم در چشم انداز شغلی خود و آنها می توانند در این برنامه مسیر شغلی، کمک می کند که آنها را استاد مهارت های عملی و شخصی و خود را برای یک مسیر شغلی آماده ثبت نام.

همکاری بین المللی. این دانشگاه دارای توافقنامه تبادل دانشجو با بیش از 100 دانشگاه در سراسر جهان. KSU ارائه می دهد فرصت های متعدد برای دانشجویان و دانشگاهیان را به شرکت در دوره های آموزشی حرفه ای خارجی و پروژه های آموزشی. هر ترم دوره اجباری و اختیاری، که توسط دانشگاهیان خارجی از سراسر جهان آموزش داده شده است.

KSU - دانشگاه که در آن شما می توانید آینده خود را بندند!

مکان ها

ویلنیوس

Kazimieras Simonavicius University

Address
J. Basanavičiaus g. 29A
LT – 03109 ویلنیوس, شهرستان ویلنیوس, لیتوانی
وب سایت
تلفن
+370 5 213 5172

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها