Kaunas University of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شهرت بالا

آشنایی با سال 1922، Kaunas University of Technology شیکاگو پتانسیل زیادی برای مطالعات و تحقیقات را ایجاد کرده و رهبر در زمینه نوآوری و فن آوری در منطقه بالتیک است. با 10،500 دانش آموز و 1000 نفر از کارکنان دانشگاهی، KTU در تلاش است تا دانشجویان بسیار با استعداد (با کمک دانشگاه و بورس تحصیلی خارجی)، محققان و دانشگاهیان را برای انجام تحقیقات پیشرفته تر، ارائه آموزش عالی با کیفیت بالا و ارائه خدمات تحقیق و توسعه به یک وسیع طیف وسیعی از کسب و کارها.

بین المللی

KTU با مشارکت در همکاری های پژوهشی بین المللی، با ایجاد برنامه های تحصیلی بین المللی، با همکاری با شرکای بین المللی در ایجاد برنامه های مطالعه مشترک و تشویق مشارکت در تبادل بین دانشجویان و جوامع دانشگاهی، از طریق مشارکت در همکاری های پژوهشی بین المللی، بهبود می یابد. در حال حاضر دانشجویان بین المللی می توانند بین 37 دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد و 19 برنامه دکترا به زبان انگلیسی در زمینه فن آوری، فیزیک، پزشکی و علوم اجتماعی، علوم انسانی و هنرهای خلاق

108676_108250_4.mechanikosf2012G.Zaltauskaitesnuotr-2076.jpg

زیرساخت ها و فن آوری ها

KTU نه تنها نخستین و موفقترین فضاپیمای فیزیک راه اندازی را تاسیس کرد، بلکه بزرگترین پارک علم و فناوری در بالتیک را نیز تأسیس کرد. دانش آموزان دسترسی به جدیدترین تجهیزات تحقیقاتی در لیتوانی دارند. بزرگترین آزمایشگاه های کاربردی تلفن همراه در کشورهای بالتیک، تنها در آزمایشگاه بازارهای مالی بلومبرگ، مرکز بین الملل اینترمدیکس و همچنین آزمایشگاه های شیمی پایدار، مکاترونیک، انرژی آینده و مهندسی محیط زیست، فناوری اطلاعات و ارتباطات مخابراتی، تنها یک جزء است از منابع فن آوری در دسترس است. KTU با سازمان های جهانی مانند Barclays، BASF، FESTO، هیتاچی، ناتو، سامسونگ، Schneider Electric و غیره همکاری می کند.

108675_108252_3.SAFIMIC5.JPG

استعدادهای در حال رشد

KTU با ایجاد محیط آموزشی و کیفیت آن با فراهم آوردن فرصت های فعال در ورزش، هنر، انجمن های دانشجویان و ایجاد اعتماد به نفس خود، با سرمایه گذاری های دانشجویان فعلی خود سرمایه گذاری می کند، زیرا سرمایه گذاری برای آینده جامعه در سطح محلی و جهانی مقررات. دانش آموزان ما بخش بزرگی از جامعه دانشجویی پر جنب و جوش در قاهره، دومین شهر بزرگ در لیتوانی هستند.

108677_108251_18-08-01Maistoinstitutas87.JPG

یک مکان هیجان انگیز برای زندگی و مطالعه است

KTU در Kaunas واقع شده است، دومین شهر بزرگ در لیتوانی، اغلب به نام روشنفکران لیتوانی و سرمایه های فرهنگی است. محیط بی خطر و شرایط طبیعی معتدل برای زندگی دلپذیر ایجاد می کند. شهر باشکوه قدیمی، پارک های سبز، بانک رودخانه با مناطق تفریحی در فاصله 15 دقیقه از دانشگاه KTU است. دانش آموزان ارائه شده است که در خوابگاه های KTU زندگی کنند، از ورزش، هنر و دیگر فعالیت های دانش آموزان در محوطه دانشگاه لذت ببرند.

دلیل اصلی تحصیل در لیتوانی

  • مطالعات با کیفیت بالا، مطالعات مدرن و نوآورانه که مطابق با الزامات سیاست آموزشی اتحادیه اروپا هستند.
  • دیپلم شناخته شده در سطح جهانی برای پیگیری موفقیت آمیز بین المللی یا تحصیلات عالی.
  • فرهنگ منحصر به فرد، احترام به سنت های باستانی. زبان لیتوانی اغلب به عنوان قدیمی ترین زبان هندو اروپایی توصیف می شود.

در Kaunas

  • شهر جوانان و افراد با استعداد: هر 7 نفر از ساکنین در یک دانشگاه یا کالج تحصیل می کنند. بنابراین، این نیز شهر دانشجویان است.
  • دومین شهر بزرگ در لیتوانی، اما اشیاء اصلی در پیاده روی آسان و یا دوچرخه هستند.
  • این شهر یکی از 10 شهر ارزان ترین در اروپا است.

در KTU

  • در میان 2.7٪ برتر دانشگاه های جهان: KTU دانش آموزان، محققان و استادان بسیار با استعداد را به ارمغان می آورد.
  • رهبر در همکاری با کسب و کار: از توسعه برنامه های تحصیلی از طریق تجزیه و تحلیل موارد به انتقال تکنولوژی.
  • طیف گسترده ای از خدمات برای دانش آموزان: برنامه های تبادل، کارآموزی، فضای راه اندازی، ورزش، و غیره

رتبه بندی

QS

مکان ها

کائوناس

Kaunas University of Technology

Address
Donelaicio St. 73,
44249 کائوناس, شهرستان Kaunas, لیتوانی
وب سایت
تلفن
37037323894